Call of Duty 4: Modern Warfare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
знам какво узбуђење доживљаваш....видећеш тек једну мисију кад ти и још један лик идете у Чернобиљ као снајперисти (по мени најјача мисија)
I po meni je ta misija najjaca.
Kasnije sam gledo i neki klip na youtube gde su uporedjivali stvarana mesta u chernobilu i mesta iz COD4 (chernobil) i sve je isto.Bas su dobro uradili.

Idem sad da odigram tu misiju (opet) :D
 
omfg... kako je dobra igra ja neverujem shta sam imao u kompu a nikad nisam ni pokrenuo!!! Sad sam do one misije kad sa SAS-ovcima treba da odem gore na neko brdo pa onda TRK dole kroz one ruse da se probijem... uzeo P90 i pobio ih ko zecheve... btw EvanesCo imash li Xfire?!
 
Evo ovako il sam ja lud il je moj komp cudan.Imam Sempron 2500+oc na 3000+,Ati Powercolor X1600XT 256GDDR3,Asus K8N4-E SE,1Gb DDR 1,512 Kingston i 512 TyRex.E sad meni COD 4 radi na 1024x768 na normal i na nekim high detaljima,isto tako mi je radio i Bioshock na high detaljima bez problema.Tako da nisu potrebne besne masine za teranje COD4. :)

pa da ovo jeste... ja imam skoro sve identichno samo 7600GS i super mi radi CoD4... mada ja MP igram 800*600 sa SVIM na HIGH!!! :D
 
omfg... kako je dobra igra ja neverujem shta sam imao u kompu a nikad nisam ni pokrenuo!!! Sad sam do one misije kad sa SAS-ovcima treba da odem gore na neko brdo pa onda TRK dole kroz one ruse da se probijem... uzeo P90 i pobio ih ko zecheve... btw EvanesCo imash li Xfire?!

i ja je imam u kompu ali sam pokrenuo, igrao malo onu misiju na brodu i smorio se ko izmet...ne znam dal da se cimam da opet instaliram igru..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top