Quantcast

Call of Duty 4: Modern Warfare

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
79.781
6200 karta je "najoverklokija" od svih :lol:
To je u stvari model 6600 ali sa zakljucana 4 pajplajna.
6200 ima 4 a 6600 ima 8
Sama arhitektura kartica je identicna
Ko hoce da se igra sa tim moze da pokusa da otkljuca 4 pajplajna i da od 6200 napravi 6600.
Mali problem u tome je sto obicno 6200 ima ostecene te druge pajplajnove i to obicno neuspeva. Ali ko ima srece, moze vrlo jednostavno da to odradi.

Internet je pun uputstava kako to uraditi.

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
6200 karta je "najoverklokija" od svih :lol:
To je u stvari model 6600 ali sa zakljucana 4 pajplajna.
6200 ima 4 a 6600 ima 8
Sama arhitektura kartica je identicna
Ko hoce da se igra sa tim moze da pokusa da otkljuca 4 pajplajna i da od 6200 napravi 6600.
Mali problem u tome je sto obicno 6200 ima ostecene te druge pajplajnove i to obicno neuspeva. Ali ko ima srece, moze vrlo jednostavno da to odradi.

Internet je pun uputstava kako to uraditi.

A ja baksuz baš imam 6200 TurboCache koja ne može da se "pretvori" u 6600 :roll:
Mada i da imam takvu karticu nisam baš siguran da bih se upustio u tako nešto. Možda je ovako i bolje.

brothers in arms

Zainteresovan član
Poruka
173
morate neshto da uradite pre igre... udjite u folder gde je instalirana igra... pa u folder MILES pa preimenujete fajl mssmp3.asi u mssmp3.bak i radice ali necete imati MP3 zvukova u igri ako neko oce to da namesti a da ima mp3 zvukova nek mi se javi pa cu mu poslati taj mssmp3.asi ali ISPRAVAN!!!

Ej hvala,ja sam obrisao taj fajl i u igri imam zvukove(pucnjava,naredjenja....) jedino nemam zvukove kad ulazim u igru.

Poruka
1.057
е како да играм на нету? одем ја у мултиплејер и он ми на почетку избаци неку поруку да нешто није у реду нешто на п не могу сад да се сетим.....како да то средим.....мислим он ми и уђе у игрицу али после кад ми излиста сервере опет ми то каже и не могу да уђем ни у један сервер......зна ли ко како да то исправим

Halcyon

Aktivan član
Poruka
1.918
е како да играм на нету? одем ја у мултиплејер и он ми на почетку избаци неку поруку да нешто није у реду нешто на п не могу сад да се сетим.....како да то средим.....мислим он ми и уђе у игрицу али после кад ми излиста сервере опет ми то каже и не могу да уђем ни у један сервер......зна ли ко како да то исправим

to na p...probaj da vidis tacno sta je pa napisi...mozda je punkbuster koji treba da enablujes

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.