Brzopotezno muvanje

Prijatelju ja sam imao jednu koja je mnogo volela taj sadomazo,ali bas bas.Svrsavala je kao raketa dok joj bijes samare i pricas najvece gadosti.Izdrzao sam dva dana.Prvi dan da vidim dokle moze a drugi dan da pobegnem glavom bez obzira.Od treceg dana vise joj se nikad u zivotu nisam javio niti bilo sta.Bilo NE PONOVILO SE!


Zene najbolje svrsavaju kad te prvo ubije u pojam. Kad me prvo ubedi da sam malouman.
 
Dosli su moji najomiljeniji dani u godini. Suncani. Nije bas toplo da budu sasvim najomiljeniji, ali to me ipak, ne sprecava da uzivam u njima. Iskoristila sam priliku da se malo provozam svojim kabrioletom, iako vetar siba kao lud i prilicno je hladno. Ja ipak, ne stavljam krov, jer volim da imam dobar pogled, pa dok vozim istovremeno pogledom lovim slatke frajere u kolima. Ja nisam povrsna i ne jurim kao luda kroz guzvu, tako da imam priliku da ih lepo snimim. Tako sam snimila jednog slatkog decka na "Gazeli" u Nekom BMW - u, a bio je i jedan sladak u nekom Mercedesu. Jedan iz Pasta mi je svirnuo, a jedan iz nekog bez metalik Fiata mi se otvoreno nabacivao saljuci mi poljupce i nesto mi dovikujuci, ali nisam cula, jer mi je muzika bila malo pojacana. Zato volim leto. Zao mi je sto ne mogu da se lepo i lagano obucem pa da uzivam u potpunosti.
Problem je u tome: Kako brzo smuvati nekog decka, dok on prolazi u saobracaju? Da odmah rasprsim sve nagovestaje koji bi mogli nekim zlocama da padnu na pamet, ja nemam probleme sa svojim deckom, nasa veza je stabilna i jako smo zaljubljeni jedno u drugo.
Jedna drugarica mi je rekla da dok se vozi pokazuje desnom rukom prema ustima i gura jezik u svoj obraz. Kaze da je to pouzdan nacin da se na brzaka smuva neki tip. Druga drugarica kaze da tom koji joj se svidja pokazuje grudi i da on otkida 100 posto. Treca je rekla da salje poljupce, a cetvrta da ga poziva prstom.
Ja sam stidljiva i nista od toga ne bih mogla da uradim. Sta vi mislite kako da smuvate decka/ devojku brzo, a da on/ ona ne projuri pored vas?

olips zvakom od 2 dinara...
 

Back
Top