Brzopotezno muvanje

Dosli su moji najomiljeniji dani u godini. Suncani. Nije bas toplo da budu sasvim najomiljeniji, ali to me ipak, ne sprecava da uzivam u njima. Iskoristila sam priliku da se malo provozam svojim kabrioletom, iako vetar siba kao lud i prilicno je hladno. Ja ipak, ne stavljam krov, jer volim da imam dobar pogled, pa dok vozim istovremeno pogledom lovim slatke frajere u kolima. Ja nisam povrsna i ne jurim kao luda kroz guzvu, tako da imam priliku da ih lepo snimim. Tako sam snimila jednog slatkog decka na "Gazeli" u Nekom BMW - u, a bio je i jedan sladak u nekom Mercedesu. Jedan iz Pasta mi je svirnuo, a jedan iz nekog bez metalik Fiata mi se otvoreno nabacivao saljuci mi poljupce i nesto mi dovikujuci, ali nisam cula, jer mi je muzika bila malo pojacana. Zato volim leto. Zao mi je sto ne mogu da se lepo i lagano obucem pa da uzivam u potpunosti.
Problem je u tome: Kako brzo smuvati nekog decka, dok on prolazi u saobracaju? Da odmah rasprsim sve nagovestaje koji bi mogli nekim zlocama da padnu na pamet, ja nemam probleme sa svojim deckom, nasa veza je stabilna i jako smo zaljubljeni jedno u drugo.
Jedna drugarica mi je rekla da dok se vozi pokazuje desnom rukom prema ustima i gura jezik u svoj obraz. Kaze da je to pouzdan nacin da se na brzaka smuva neki tip. Druga drugarica kaze da tom koji joj se svidja pokazuje grudi i da on otkida 100 posto. Treca je rekla da salje poljupce, a cetvrta da ga poziva prstom.
Ja sam stidljiva i nista od toga ne bih mogla da uradim. Sta vi mislite kako da smuvate decka/ devojku brzo, a da on/ ona ne projuri pored vas?

A ko je ova "moderna pevacica" ljudi? Jel se neko od forumasha zeza ili neko ko sve ovde smatra reterdima, a u stvari je sam retard?
 
Dosli su moji najomiljeniji dani u godini. Suncani. Nije bas toplo da budu sasvim najomiljeniji, ali to me ipak, ne sprecava da uzivam u njima. Iskoristila sam priliku da se malo provozam svojim kabrioletom, iako vetar siba kao lud i prilicno je hladno. Ja ipak, ne stavljam krov, jer volim da imam dobar pogled, pa dok vozim istovremeno pogledom lovim slatke frajere u kolima. Ja nisam povrsna i ne jurim kao luda kroz guzvu, tako da imam priliku da ih lepo snimim. Tako sam snimila jednog slatkog decka na "Gazeli" u Nekom BMW - u, a bio je i jedan sladak u nekom Mercedesu. Jedan iz Pasta mi je svirnuo, a jedan iz nekog bez metalik Fiata mi se otvoreno nabacivao saljuci mi poljupce i nesto mi dovikujuci, ali nisam cula, jer mi je muzika bila malo pojacana. Zato volim leto. Zao mi je sto ne mogu da se lepo i lagano obucem pa da uzivam u potpunosti.
Problem je u tome: Kako brzo smuvati nekog decka, dok on prolazi u saobracaju? Da odmah rasprsim sve nagovestaje koji bi mogli nekim zlocama da padnu na pamet, ja nemam probleme sa svojim deckom, nasa veza je stabilna i jako smo zaljubljeni jedno u drugo.
Jedna drugarica mi je rekla da dok se vozi pokazuje desnom rukom prema ustima i gura jezik u svoj obraz. Kaze da je to pouzdan nacin da se na brzaka smuva neki tip. Druga drugarica kaze da tom koji joj se svidja pokazuje grudi i da on otkida 100 posto. Treca je rekla da salje poljupce, a cetvrta da ga poziva prstom.
Ja sam stidljiva i nista od toga ne bih mogla da uradim. Sta vi mislite kako da smuvate decka/ devojku brzo, a da on/ ona ne projuri pored vas?

probaj da mu se bacis pod auto dok on prolazi...to obicno pomogne da te neko primeti...ako ne pomogne tebi to tvoje bacanje pod auto, mozda pomogne nama ovde...gledaj samo da kubikaza bude sto veca...
 
Bas si smijesna.

Ne mora da se ograniceite samo na moj slucaj sa automobilima, mozete i vi da predlozite neke svoje slucajeve.

ijao, znam

ja, na zalsot ne mogu dati svoje slucajeve muvaze motorizovanih, jos nisam napredovala do tog stupnja da mogu da smuvam nekoga za 3 mces dok se provozava pored mene :rumenko:
sta vise, nisam ni izverzirana dovoljno da bilo koga i primetim, onako zenski, seksualno i ljubavno za taj, skoro pa, nemerljivi trenutak vremena
 
Ja razumem koekakve humore neke više volim, neke manje, neke ne podnosim, ali Top Modelsicu, ovu Modernu pevačicu, kao i Rileta lakog oblaka.. uz sav napor svake moje ganglije predviđene za smeh ili bilo kakvu emociju, ne mogu da skapiram...izazivaju u meni jedno veliko ništa, a dođem ovde da se zabavim a možda i naučim po koju pozu i tako to...
 
Ja razumem koekakve humore neke više volim, neke manje, neke ne podnosim, ali Top Modelsicu, ovu Modernu pevačicu, kao i Rileta lakog oblaka.. uz sav napor svake moje ganglije predviđene za smeh ili bilo kakvu emociju, ne mogu da skapiram...izazivaju u meni jedno veliko ništa, a dođem ovde da se zabavim a možda i naučim po koju pozu i tako to...


Ovde raspravljamo o pametnim stvarima, na zalost, ovde dolazi vecina ogranicenih ljudi, koja nije u stanju da shvati da se ove price ne odnose samo na mene, vec na sve nas.
Brzopotezno muvanje se odnosi na bilo koju situaciju u zivotu, kada ti neko moze umaci u sekundi, a jako ti se dopadne, pa umesto da se gnjavis mesecima, jednostavno, uradis nesto i smuvas svoj "plen."

Ja ovde nikog ne zabavljam, vec samo iznosim svoje iskustvo i misljenje.
 
Sta vi mislite kako da smuvate decka/ devojku brzo, a da on/ ona ne projuri pored vas?
Како забога да пројури кад сви возимо у просеку 20 на сат :eek:.
Погледам га право у очи, продорно, а ондак намигнем и насмешим се.
Он прикочи а ја се "убацим" у исту траку што ми је и био циљ.
Е сад, да ли се он осећа смувано или преварено, не знам... :confused:
 
Како забога да пројури кад сви возимо у просеку 20 на сат :eek:.
Погледам га право у очи, продорно, а ондак намигнем и насмешим се.
Он прикочи а ја се "убацим" у исту траку што ми је и био циљ.
Е сад, да ли се он осећа смувано или преварено, не знам... :confused:

Ok, ti si u redu, samo, ako mozes npr. nesto detaljnije, cisto, zbog svih nas.
 
Ok, ti si u redu, samo, ako mozes npr. nesto detaljnije, cisto, zbog svih nas.
Па могу... Рецимо, не радим то близу пешачих прелаза.
Ем је забрањено, ем може да наиђе боља риба па да га декоцентрише :evil:.
И мало као кренем колима на његов ауто.
Мало да га уплашим знаш, јер, ако га не смувам погледом да помисли – ово је нека лудача, боље да прикочим, а и женско за воланом :roll:...
И да, дужина погледа је сразмерна дужини кола која тренутно возим...
 
Dobro, ali nemoj samo da se ogranicis na saobracaj. Sigurno ti se desilo jos u nekim prilikama da moras nekog da muvas sto brze, jer ti vreme tece.
Ахам. :)
Пошто је општепознато да не волим да губим време и да често немам времена било је прилика и прилика за то.
Рецимо конобар у препном кафићу.
Или на бензинској пумпи...
Или код неког мајстора... Увек прво мени поправи квар.
Или у дупке пуном аутобусу, увек се нађе место за мене...
:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Ахам. :)
Пошто је општепознато да не волим да губим време и да често немам времена било је прилика и прилика за то.
Рецимо конобар у препном кафићу.
Или на бензинској пумпи...
Или код неког мајстора... Увек прво мени поправи квар.
Или у дупке пуном аутобусу, увек се нађе место за мене...
:rumenko::rumenko::rumenko:

Odlicno. Mozes li da nam kazes neke od metoda. Npr. za konobara, tog benzince ili majstora, a i u autobusu, mozda u gradskom prevozu.
 
Izvini, ali ti si shvatila poentu ove teme, pa, eto, ako bi htela da prekrsis tvoj vesticiji kodeks, kada je ljubav u pitanju i da nam kazes neke od "fora".
Хм... Сад могу да изгубим право да председавам следећем састанку, али, ризиковаћу... Сматрам да је ово за опште добро. :)
Важно је дозволити мушкарцу да буде каваљер.
Жена не сме да се стиди тога што је жена и што је женствена.
Жена не треба да се стиди да призна кад јој је помоћ неопходна и када ту помоћ радо прихвата.
И да поновим, све је у погледу и осмеху.
А ваљда се са тим родиш...
 
sah mat u cetiri poteza
Scholars_mate_animation.gif
 

Back
Top