Brzopotezno muvanje

Film iz kog je onaj insert se zove The sweetest thing.Neko je pitao, pa reko da odgovorim.

Sad samo za trenutak moram da se sablaznem šro neko ne zna ko je Basara!:(

Odgovor na temu. NIkada nisam bila dobra u brzopoteznom muvanju. To je za banalne klinkice i sponzoruše. Ja sam rađe za trajnije stvari.:)
 
Film iz kog je onaj insert se zove The sweetest thing.Neko je pitao, pa reko da odgovorim.

Sad samo za trenutak moram da se sablaznem šro neko ne zna ko je Basara!:(

Odgovor na temu. NIkada nisam bila dobra u brzopoteznom muvanju. To je za banalne klinkice i sponzoruše. Ja sam rađe za trajnije stvari.:)

Poenta teme je, kada ti se neko svidi, ali si u takvoj situaciji da moras brzo da odreagujes, pa da posle mozes da ga polako obradjujes.
 
Dobro, dobro, nemoj da se nerviraš, evo:
Možda bi trebalo da izbaciš grudi, onako mislim, skroz, ali samo na tren.:) I onda dok je on zbunjen i gleda te unezvereno, ti kažeš-Jao, izvini, to je bilo za opkladu, inače ne radim takve stvari, ja sam fina i poštena itd. Primetila sam da klinke uveliko izvode te fore iz tinejdž filmova i izgleda im pali.:)pa ti probaj, ako ti nije malo..bljak..:)
 

Lose sam raspolozena, pa ne mogu da komentarisem. Misli sta hoces. Ako sam bolesna, pazi da ti ne dodjem, a ako sam pisac, a ti hoces da budes Henri Miler, onda mozes dosta da naucis, a ako sam pisac, koji je musko, nemoj da ti dodjem da te utepam, znas?!
Sad bih ja trebao da se uletim u neku raspravu etc etc...blah blah blah.... Kad vec znas ko je Henri Miler znaci da nisi moderna pevaljka,najverovatnije nisi pevaljka uopste ali nema veze.Tvoji komentari mi se svidjaju 200% i jako si zabavan/zabavna.P.s: Ne negujemo isti stil pisanja i humora tako da tesko mogu nesto da usvojim od tebe ali to ne znaci da mi se ne svidja,samo nije moj stil.Anyway,keep up the good work :)
 

Back
Top