Брнабић: Надам се да Лукашенко неће замерити Србији због декларације ЕУ

Da, za EU je nebitna dok je Srbiji EU slamka spasa.

Zato samo teznja ka EU, samo Zapad i na distancu od Rusije.

Ne posluje Srbija sa EU, vec sa drzavama.
EU je kao Arapska Liga, udruzenje bitno samo clanicama koje imaju obaveze.

Nema Srbija nikakve obaveze prema EU dok ne postane clanica.
 
Ne posluje Srbija sa EU, vec sa drzavama.
EU je kao Arapska Liga, udruzenje bitno samo clanicama koje imaju obaveze.

Nema Srbija nikakve obaveze prema EU dok ne postane clanica.

Ima obaveze kao potencijalna clanica EU koja je u pristupnim pregovorima. Ako naravno zeli i dalje da postane clanica, sto zeli i to je stav Vlade Srbije.
 
Ima obaveze kao potencijalna clanica EU koja je u pristupnim pregovorima. Ako naravno zeli i dalje da postane clanica, sto zeli i to je stav Vlade Srbije.

Nije tacno, nema obaveze dok ne postane clanica.
Vidis da je odbila 12/24 tj. 50% zahteva, sto znaci da moze jer nije u obavezi.
 
Nije tacno, nema obaveze dok ne postane clanica.
Vidis da je odbila 12/24 tj. 50% zahteva, sto znaci da moze jer nije u obavezi.

Tako ce i da postane EU clanica na taj nacin, znaci nikad.

Ili ces da postujes pravila i ispunis sta se trazi, kao i svaka clanica do sada, ili neces biti. Na radost *******ije, ovo drugo.
 
Tako ce i da postane EU clanica na taj nacin, znaci nikad.

Ili ces da postujes pravila i ispunis sta se trazi, kao i svaka clanica do sada, ili neces biti. Na radost *******ije, ovo drugo.

Ako Britanci misle da nije pametno biti clanica medju jos nekim ozbiljnim drzavama u Evropi, zasto bi Srbija mislila drugacije, nema logike.

Interesi EU i srpskog naroda se ne poklapaju, kao sto se ne poklapaju ovih gore sto sam nabrojao. Nije to nista lose, to se zove biznis.
 
Savo, evropske vrednosti ne evroazijske niti azijske, bliskoistocne, morate to utuviti. ;) Srbija tezi clanstvu i to je politika svih Vlada Srbije od 2000. i narod je to podrzao na izborima.

Dalje, u Hrvatskoj je standard bolji nego sto je bio pre ulaska u EU. U cemu je problem? Da li Hrvatska tezi izlasku iz EU?

Pa normalno da ce da napuste kada mogu, vi odlazite po 50.000 na srpski pasos, sta bi bilo da udjeteu EU, kolaps na granicama, da li si svestan? Praznite se i bez EU. Gde ti zivis u kom mestu? Da li zivis u vojvodjanskom selu, jel znas kako je u njima? Ja znam jel zivim.

Da li si nekad otisao vikendom ispred zeleznicke stanice u NS, da vidis koliko ljudi ide za Slovacku???

Ovo sa Srbima i Olujom ti je cista provokacija i neukus.

Eto vidiš, sam si napisao: Mnogi žele ući u EU da bi mogli lakše da POBEGNU u EU, a ne da bi Srbiji i onima koji ostaju bilo bolje! Takve bi ja na trošak države spakovao na voz, autobus ili avion i poslao Merkelici pred prag! :zcepanje:

Bolji standard RH? U odnosu na Srbiju? Relativan pojam, a uz to je Hrvat u proseku DVA puta zaduženiji od Srbina!

Znam ljude u Vojvodini kojima se ISPLATI i zemlju uzimati u najam i dobro živeti. A na stanici u NS su deca titovih samoupravljača koji sada nemaju gde raditi i moraju odlaziti...
 
Evropska unija ubedljivo najveći trgovinski partner Srbije

https://www.danas.rs/ekonomija/evropska-unija-ubedljivo-najveci-trgovinski-partner-srbije/

HHQIV9izvoz.jpg


Belorusija je nebitna.

I onda? Šta si 'dokazao'? Vidiš da izvoz radi i BEZ članstva Srbije u EU!
 
Tako ce i da postane EU clanica na taj nacin, znaci nikad.

Ili ces da postujes pravila i ispunis sta se trazi, kao i svaka clanica do sada, ili neces biti. Na radost *******ije, ovo drugo.

Sam si napisao da Srbi i OVAKO napuštaju Srbiju. Ulaskom u EU će to ići još brže! I koja je onda korist za one koji OSTAJU?
 
Ako Britanci misle da nije pametno biti clanica medju jos nekim ozbiljnim drzavama u Evropi, zasto bi Srbija mislila drugacije, nema logike.

Interesi EU i srpskog naroda se ne poklapaju, kao sto se ne poklapaju ovih gore sto sam nabrojao. Nije to nista lose, to se zove biznis.

Ili: lakrdijaški pristup: Neki EU-političari su već REKLI da nema daljnjeg proširenja EU, a neki koji slabije kapiraju i dalje jurišaju na vetrenjače! I naivno se nameštaju lukavim i podlim EU-političarima! :zcepanje: :zcepanje:
 
Sam si napisao da Srbi i OVAKO napuštaju Srbiju. Ulaskom u EU će to ići još brže! I koja je onda korist za one koji OSTAJU?

Doznake iz inostranstva.

Drugo, zar rusopusadzije ne govore stalno daleko vam lepa kuca kako vec ono ide? Eto, socijalni mir, nezadovoljni odu, zadovoljni ostaju.

Da li ti zelis nezadovoljne stanovnike u svojoj drzavi ili da ih prisilno zadrzis?

Trece, po debilnoj rusopusadzijskom shvatanju ekonomije, imacete vise radnih mesta lol.
 
Doznake iz inostranstva.

Drugo, zar rusopusadzije ne govore stalno daleko vam lepa kuca kako vec ono ide? Eto, socijalni mir, nezadovoljni odu, zadovoljni ostaju.

Da li ti zelis nezadovoljne stanovnike u svojoj drzavi ili da ih prisilno zadrzis?

Trece, po debilnoj rusopusadzijskom shvatanju ekonomije, imacete vise radnih mesta lol.

Ako sam ja PROTIV ulaska Srbije u EU, ne znači ni da sam automatski 'rusopušadžija'!

Neka nezadovoljni odu, ali ne moraju i CELU Srbiju radi toga uvaliti u EU-govaca....

Dobro, jedini dobra argument za ulazak u EU: Više će ljudi otići, biće manje nezaposlenih! :zcepanje:
 
Ako sam ja PROTIV ulaska Srbije u EU, ne znači ni da sam automatski 'rusopušadžija'!

Neka nezadovoljni odu, ali ne moraju i CELU Srbiju radi toga uvaliti u EU-govaca....

Dobro, jedini dobra argument za ulazak u EU: Više će ljudi otići, biće manje nezaposlenih! :zcepanje:

To je rusopusadzijski argument koji nema veze sa zivotom. Ali je opce poznato da oni nemaju smisla za ekonomiju.

Sto se mene tice realno mi se **** za Srbiju i njeno clanstvo, ne treba mi. Drzavljanstvo cu da zadrzim zbog imovine ovde i to je to.
 
To je tvoj problem jer brkaš Vladu Srbije sa SRBIMA, a to nije ni Beograd i Novi Sad!

Ja to razumem ali je gotovo, mene su politicari u Srbiji toliko ogorcili da sam zamrzeo Srbiju. Iako vecina naroda nema sa tim nista.

Ne mogu si pomoci zato je bolje da odem. I za mene i za vas.
 
To je rusopusadzijski argument koji nema veze sa zivotom. Ali je opce poznato da oni nemaju smisla za ekonomiju.

Sto se mene tice realno mi se **** za Srbiju i njeno clanstvo, ne treba mi. Drzavljanstvo cu da zadrzim zbog imovine ovde i to je to.
Znači, samo beskoristan član foruma bez ideje! :zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top