Kraj za Anu Brnabic?

PREMIJERKA BRNABIĆ O KANDIDATURI ZA PREDSEDNICU SKUPŠTINE: Veliki izazov, moram da učim! Vučićeve reči su za mene ORDEN

PREMIJERKA BRNABIĆ O KANDIDATURI ZA PREDSEDNICU SKUPŠTINE: Veliki izazov, moram da učim! Vučićeve reči su za mene ORDEN​

 
Od Orlica ne moze biti gore.
Brnabicka do sada nije pokazala tu dozu bezobrazluka.
Cak sta vise da sam morao ja da biram ko mi je najbolji kandidat iz SNS-a za PS to bi bila Ana.
Skupštinom je bolje da predsedava neko iz SPS, dakle da nije ostrašćen. To je bio Ivica ali dok opozicije nije bilo u skupštini posle bojkota. Ko god dodje iz SNS na tu poziciju postane cirkus.
 
Skupštinom je bolje da predsedava neko iz SPS, dakle da nije ostrašćen. To je bio Ivica ali dok opozicije nije bilo u skupštini posle bojkota. Ko god dodje iz SNS na tu poziciju postane cirkus.
Lose se pise SPSu. Ne verujem da ce ih izbaciti iz vlade ali da im slabi uticaj je evidentno. Mislim da se Vucicu dopada ona Dubravka Handanovic,meni se dopada,lepa i zgodna,plus litijum koji donosi 3-4 milijarde evra godisnje.
 
Nije u Beogradu ali je danas na sednici SNS obelodanjeno da Ana Brnabic vise nece biti premijer Srbije,predlozeno joj je mesto predsednika skupstine sto je prihvatila,sto kazu popovi voljno ili nevoljno.
Pretpostavljam da je Sinisa Mali novi premijer.
Ne mogu odmah da se otkače od nje nego joj dali utešnu nagradu da bude predsednica Narodne skupštine. I posle toga nema je više.
 
Lose se pise SPSu. Ne verujem da ce ih izbaciti iz vlade ali da im slabi uticaj je evidentno. Mislim da se Vucicu dopada ona Dubravka Handanovic,meni se dopada,lepa i zgodna,plus litijum koji donosi 3-4 milijarde evra godisnje.
Dubravka mislim da je jako ambiciozna osoba. Bar mi tako deluje na osnovu njenih javnih nastupa. Možda napravi stranku za koji godinu. Deluje mi dosta da je solo igrač.
 
Брнабић има смисла за државну управу и економију. Била је солидан премијер.
Ma koji je ona stručnjak? Završila tamo neki kurs u Londonu ili gde već od godinu i po dana i ima je za pijačno prepucavanje. Uklopiće se ona u Skupštini samo tamo, pronaći će sebe među svojima.
 

Back
Top