Francuzi spalili zastavu EU: Nećemo da ginemo za Ukrajinu! Smrt EU! Smrt nato paktu!

Извини, али нико из Србије не бежи због рата, односно мобилизације, као што беже из Русије, такође Москва (12 милиона људи) није Русија већ је ЕУ, односно град који се такмичи са градовима ЕУ, у економском и технолошком смислу, по питању инфраструктуре и иновација, а тај град прати и Санкт Петербург.
Кина је још затворенија земља, са још већом аутократијом, па сарађују са целим светом.

Код нас ови кретени који се ложе на диктаторе, не схватају да ми нисмо сила, ни регионална сила, већ мала држава и мали народ који мора да сарађује са околином и да развија јаке институције, а не лидере, јер само тако можемо да преживимо.


Jel bi ti umro ratujuci protiv Rusa za pedofila Bajdena i babojebca Makrona?
 
Jel bi ti umro ratujuci protiv Rusa za pedofila Bajdena i babojebca Makrona?
Смета ти истина Vučiću, па подмећеш те клопке, ти си као патриота, а ја издајник ? Је л то пишеш на усташкој латиници због усташа или пишеш на шиптарској латиници због љубави према шиптарима и исламистима који такође негују латиницу ?
Знам да те боли ку$ац за Русију, судбину руског народа, знам да ниси русофил, нити си икада био у Русији, али ја само говорим истину, свидело се вама домаћим издајницима или не.
Србија је изнад Путина, као што је и изнад запада. Кадa будемо имали користи од Путина, онда ћу и ја рећи ''ма боли ме ку$ац што је Путин диктатор и шта ће бити са Русијом, кад ми имамо користи од тога''.
 
IMG_2982.png
 
A jesi li ti spreman da umreš za majku Rusiju?


Naravno. Uvek sam bio. Za spas i pobedu pravoslavlja.

Al to ne znaci da sam glup i da cu umreti tek tako. Biram mesto i vreme za bitku kad znam da su okolnosti u moju korist.

Pravi trenutak za rat Srba protiv NATO pakta bice onda kada ruski vojnik zgazi na granice nase teritorije. Onda cemo se prikljuciti Rusima i zajednicki unistiti sataniste sa zapada.
 
Naravno. Uvek sam bio. Za spas i pobedu pravoslavlja.

Al to ne znaci da sam glup i da cu umreti tek tako. Biram mesto i vreme za bitku kad znam da su okolnosti u moju korist.

Pravi trenutak za rat Srba protiv NATO pakta bice onda kada ruski vojnik zgazi na granice nase teritorije. Onda cemo se prikljuciti Rusima i zajednicki unistiti sataniste sa zapada.
U prevodu, kukavica si i samo lupetaš gluposti po forumu.
 
  • Podržavam
Reactions: PA8
U prevodu, kukavica si i samo lupetaš gluposti po forumu.

To da li sam kukavica ili nisam , znacemo kad stigne poziv za mobilizaciju. Isto vazi i za tebe.

Za sad radim na edukaciji ljudi, pripremi istih za rat sveti protiv NATO pakta koji sledi, i na sirenju svoje loze i povecanju broja Srba u Srbiji.
 


Ne znam cemu se nadate. Sa istocnog fronta se kuci skoro niko ne vraca ziv.

Kapitulirajte kao ljudi pa da se dogovorimo koliko je nase a koliki deo Evrope vase.

Ostavicemo vam Brisel Lisabon Hamburg i Pariz. Sta vise hocete?

Ali istocna Evropa i Balkan su nasi . O tome nema pregovora.

Gde god su pravoslavne svetinje i narod to je nase.

Pazi sta kaze direktor CIA bivsi vrlo bitan faktor kod vas. Pobise vas Rusi sve do jednoga.

Zato bolje da priznate poraz, da pojedete sva gomna koja ste izasrali , i da narod vise ne strada.

Od Rusije nije sramota izgubiti.

cia.jpg
 
Ne znam cemu se nadate. Sa istocnog fronta se kuci skoro niko ne vraca ziv.

Kapitulirajte kao ljudi pa da se dogovorimo koliko je nase a koliki deo Evrope vase.

Ostavicemo vam Brisel Lisabon Hamburg i Pariz. Sta vise hocete?

Ali istocna Evropa i Balkan su nasi . O tome nema pregovora.

Gde god su pravoslavne svetinje i narod to je nase.

Pazi sta kaze direktor CIA bivsi vrlo bitan faktor kod vas. Pobise vas Rusi sve do jednoga.

Zato bolje da priznate poraz, da pojedete sva gomna koja ste izasrali , i da narod vise ne strada.

Od Rusije nije sramota izgubiti.

Pogledajte prilog 1516113
Pomiri se sa činjenicom da Amerika ima najmoćniju vojsku na svetu. Vi ćete biti na poraženoj strani.
 
Pomiri se sa činjenicom da Amerika ima najmoćniju vojsku na svetu. Vi ćete biti na poraženoj strani.


Nemoj da me zasmejavas - Pa vas su nasamarali papucari iz Jemena i Avganistana.


Pobegli ste ko najgore picketine ljige i sline iz Kabula.

Tako da prihvati da se ne mirimo i da zelimo da vas unistimo i povratimo ono sto je nase.

A nase su sve teritorije gde zive pravoslavci.

Kad vas porazimo imacemo pravoslavnu imperiju od Jadrana i Mediterana do Vladivostoka.

Dimitri Medvedev ce biti njen prvi car.

So you need accept that. Or you can die trying to stop us.

fabovkeee.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam cemu se nadate. Sa istocnog fronta se kuci skoro niko ne vraca ziv.

Kapitulirajte kao ljudi pa da se dogovorimo koliko je nase a koliki deo Evrope vase.

Ostavicemo vam Brisel Lisabon Hamburg i Pariz. Sta vise hocete?

Ali istocna Evropa i Balkan su nasi . O tome nema pregovora.

Gde god su pravoslavne svetinje i narod to je nase.

Pazi sta kaze direktor CIA bivsi vrlo bitan faktor kod vas. Pobise vas Rusi sve do jednoga.

Zato bolje da priznate poraz, da pojedete sva gomna koja ste izasrali , i da narod vise ne strada.

Od Rusije nije sramota izgubiti.

Pogledajte prilog 1516113
Još uvek ne kapiraju za šta ih priprema Makron, Biden i cela duboka država.
Nije im stigla depeša.
Kad shvate biće kasno. Biće u rovu na snegu i kiši pod granatama ... siroti nato-eu bojovnici :(
 
Još uvek ne kapiraju za šta ih priprema Makron, Biden i cela duboka država.
Nije im stigla depeša.
Kad shvate biće kasno. Biće u rovu na snegu i kiši pod granatama ... siroti nato-eu bojovnici :(


Doruckovace granate 152mm, za rucak ce im sluziti braca TOS1 a posle vecere ce uz dezert dobijati FAB1500 po glavinama glupim.
 
Nemoj da me zasmejavas - Pa vas su nasamarali papucari iz Jemena i Avganistana.


Pobegli ste ko najgore picketine ljige i sline iz Kabula.

Tako da prihvati da se ne mirimo i da zelimo da vas unistimo i povratimo ono sto je nase.

A nase su sve teritorije gde zive pravoslavci.

Kad vas porazimo imacemo pravoslavnu imperiju od Jadrana Mediterana do Vladivostoka.

Dimitri Medvedev ce biti njen prvi car.

So you need accept that. Or you can die trying to stop us.
IMG_2653.jpeg
 
Doruckovace granate 152mm, za rucak ce im sluziti braca TOS1 a posle vecere ce uz dezert dobijati FAB1500 po glavinama glupim.

Borel: Evropljani rade na scenariju veoma razornog konvencionalnog rata s Rusijom​



Beta pre 18 minuta
1df9481d9eb2808342a9e61cbb2685ea.jpg

Visoki predstavnik EU Žozep Borel je u poruci američkoj javnosti izjavio da "skoro sve evropske prestonice pomno rade na scenariju skoro neizbežne mogućnosti veoma razornog konvencionalnog rata u Evropi". ...

https://naslovi.net/2024-03-17/beta...ornog-konvencionalnog-rata-s-rusijom/36055322
-------------------------------------------------
Pazi ovo ... poruka merikanskoj javnosti :hahaha:
A ovi u eu-nato neka zapuše uši i zatvore oči ... to nije za njih poruka :rotf:
 

Back
Top