Brm Brm for teens

Poruka
17.135
:lol:

Zanima me koliko vas je polagalo za kola i kakvi su utsci ? :p
Gledam dobar deo mog odeljenja je polagao mada je i dobar deo njih polagao tek iz osecanja nadmoci nad nama :lol: Niko od njih trenutno ne vozi nego eto tek tako, dok su neki i polagali zato sto im treba . Sto jes' jes' . Ja pod utiskom , isto zelim da naucim da vozim automobil i zanima me da li se neko vec oprobao ? :think:
 
Bleh, ja sam polagao tek u drugom semestru na faxu, boleo me tuki, nije mi ni trebalo ranije (mada, nisam imao lichnu do 2 meseca nakon shto sam napunio 19, pa je delom i zbog toga xD). Mogu da ti kazhem da je to bio jedan od najstresnijih perioda u mom zhivotu, ni za shta drugo se nisam cimao toliko kao za to - prvo sedanje u kola, pa prvi izlazak u grad, pa kako ovo, kako ono, drzh ne daj, a da ne pominjem sama polaganja, to je tek ubistvo, polazhesh poligon, pa ako polozhish, onda chekash par sati da se smiluju i povedu te u grad, a sve vreme te ubija tenzija neka ruzhna. Strava i uzhas, sreca pa je sve to iza mene. I za kraj da dodam da stvarno nauchish da vozish tek posle polaganja, nakon shto jedno mesec-dva sam krstarish gradom kolima, ovo sve pre toga posle ispada smeshno.
 
vaistinu stresan period...meni je u startu lose krenulo...nisu mi dali lekarsko u mom gradu, jer sam se izvikao na psihologa, pocepao one formulare, i rekao sam da nikad necu ni da polazem...posle jedno pola godine, o'ladim malo, pa odem u drugi grad, i tamo cekam ceo jbni dan da bi mi na kraju za 10 minuta potpisali sve...uuuuu, a casovi...to je tek yebacina...6 meseci sam samo casove vozio, i to veci deo zimi, ponekad i u 7 ujutru...pa onda ucenje testova, smaranje tesko...to polozim, pa mi istekne uverenje, pa ponovo moram da vadim...srecom, u medjuvremenu je umro onaj psiholog sto mi nije dao potpis, pa sam sad uspeo da zavrsim to i u svom gradu...eee, onda polaganje voznje...prvi put kad sam polagao, to mi je bio najgori dan u zivotu...retard, omanem poligon odma' na pocetku, na onoj zaustavnoj liniji, iako mi se to nikad nije desilo na casovima, a tremaros nisam, jednostavno sam se izyeb'o...tad sto sam se skeenjao, to necu nikad vise...posle iz drugog puta polozim....eeeeee, to sto je osecaj...sad gledam drustvo, svi se cimaju za to, nema tih para za koje bih bio na njihovom mestu...
 
Polagao sam septembra ove godine...Jes' da sam bio nervozan svo to vreme dok sam polagao, ali sam na kraju polozio iz prve, sve.Samo me malo zezao poligon, i to na uspon.A moji casovi kroz grad, ja mislim da ce instruktor i na unuci da prica. :D
 
brate, Yugo je keeeva !!! :D moj deda ima juga, doduse onog ''novog'', al' to je isti qurac...obozavam da ga vozim...rekao sam, prvu vecu kintu koju skupim, kupujem juga...batjo, kad zakrci menjac, e tooo je to, pa kad das gas, a ono se cuje ko tri'es sedma sandzacka, pa to mora jeza da te podidje...a jok ovi stranci, nit' cujes, nit' osecas...:D
 
brate, Yugo je keeeva !!! :D moj deda ima juga, doduse onog ''novog'', al' to je isti qurac...obozavam da ga vozim...rekao sam, prvu vecu kintu koju skupim, kupujem juga...batjo, kad zakrci menjac, e tooo je to, pa kad das gas, a ono se cuje ko tri'es sedma sandzacka, pa to mora jeza da te podidje...a jok ovi stranci, nit' cujes, nit' osecas...:D

Ja mnogo gotivim ta starija auta, ovo moje je '91, al jednostavno obozavam kad onako cimne, i nzm nekako deluje rizicno, a istovremeno kul :lol:
a i znam da mogu da ga arcim, bez nekih vecih posledica
A ne ko onaj punto...
 
Nego prica se po ovom novom zakonu od 1.1.2011 ima da se polaze 6 meseci teorijski deo i da se drkas sa time ko u skoli i jos ima da bude za 200-300 evra skuplje polaganje nego sada.Sad posto ja nema sanse da polozim..Zna neko ja sad i dalje ima da polazem po starom jer sam vec odvozao sve casove i dao pare i testove polozio ili?
 
Ja sve kao hocu da polazem tj da naucim da vozim a toliko se osecam nesposobnim za voznju automobila da je to neverovatno :lol:

Pa lako je voziti kola, tesko je nauciti sva pravila...obicno svi padaju na testovima...mada, ja prvi put kad sam seo za volan (skorije je to bilo) zamalo se nisam sudario sa kamionom, sva sreca pa je neko bio pored mene i uhvatio volan, inace ode mas' u propas'... :P
Treba me ubila...a s' obzirom da sam navikao da sedim na suvozacevom mestu, non stop sam gledao da idem tacno uz belu liniju, i zato sam uletao u jaruge... :mrgreen:

Al' prosto je u sustini... :)
 
Pa lako je voziti kola, tesko je nauciti sva pravila...obicno svi padaju na testovima...mada, ja prvi put kad sam seo za volan (skorije je to bilo) zamalo se nisam sudario sa kamionom, sva sreca pa je neko bio pored mene i uhvatio volan, inace ode mas' u propas'... :P
Treba me ubila...a s' obzirom da sam navikao da sedim na suvozacevom mestu, non stop sam gledao da idem tacno uz belu liniju, i zato sam uletao u jaruge... :mrgreen:

Al' prosto je u sustini... :)

cuti ja tako dok sam ucio voznju sam uleteo odjednom u jednosmernu ulicu pogubljen i ne gledajuci saobracajni znak da se ovaj instruktor ziv usrao dok je mene boleo k*rac :mrgreen:
 
Najjaci je neki Siptar u Makedoniji sto je prosle god pao 4x voznju i popizdi lik ode kuci po ak47 vrati se nazad i sve ih postroji hahaha

Otkud ti to? xD
Kakav lik...i treba bre... xD :lol:

cuti ja tako dok sam ucio voznju sam uleteo odjednom u jednosmernu ulicu pogubljen i ne gledajuci saobracajni znak da se ovaj instruktor ziv usrao dok je mene boleo k*rac :mrgreen:

Sta ti je rekao instruktor? :mrgreen:

Ma zayebi, nekih pola metra je falilo i kamion bi nas pokupio u krivini...susret sa smrcu ybt...drhtale mi noge kad sam izasao iz kola.. :lol: al' sam i provalio da je bitno samo tremu ubiti :D
 
Otkud ti to? xD
Kakav lik...i treba bre... xD :lol:



Sta ti je rekao instruktor? :mrgreen:

Ma zayebi, nekih pola metra je falilo i kamion bi nas pokupio u krivini...susret sa smrcu ybt...drhtale mi noge kad sam izasao iz kola.. :lol: al' sam i provalio da je bitno samo tremu ubiti :D

Sta moze da mi kaze...majmune o cemu razmisljas dok vozis :D bas sam procitao pre neki dan da kod nas poginnuo instruktor voznje jer su se zakucali u neku banderu valjda :( decko je preziveo...
 
Vala je bilo ebeno sa tim psihologom. Doslo mi je bilo da ustanem i da je udarim onim metalnim sranjem. (sled dogadjaja)
psiholog: sedi decko
ja: ok
ona:stavlja ona sranja ispred mene
ja: uzmimam da resavam
ona: gde ces! Ko ti je rekao da radis?
ja: Pa s...
ona: nemoj da mi filozofiras da te ne bi izbacila napolje
ja:ali...
ona: uzimaj to sad i radi vidis koliki je red napolju? Imas 1 minut
ja: uzimam prvi delic
ona: ajde brze,do sada su predhodni ljudi iz tehnicke vec resavali,a ti se tu prenemazes. Kako te nije sramota.
ja :uzimam brzo drugi deo
ona: ajde brze,brze (glasno)
ja:uzimam treci deo brzo,ali preostali su svi isti samo imaju malko razlicit oblik rupica.
ona:ajde bre,jel hoces da padnes? Brze,imas jos 20 sekundi. (dere se)
ja: zakuco,krug stavljam gde ide kocka
ona:ajde,ajde,ajde,pocinje da se dere (krece joj pena na usta,cuje se na treci sprat)
ja: u sebi ***** li ti mater,ucuti. Ubicu te lanes li jos jednom.Ne mogu da radim pod pritiskom.
i jedva ja ono sklopih. Ima tri ista kruga,sa slicnim razmakom rupica i sad treba to uglaviti,a ona mi se dernja,a kad pokusam pogresno,unda jos vise urla . Nisam posle mogao da se smirim 2 sata,toliko sam bio popizdeo da nisam znao sta da radim.

a voznju sam muke mucio sa instruktorom,jer sto vise gresim sve brze i agresivnije vozim. U pocetku smo sizeli i ja i on,e posle smo se lepo slagali i bio sam mu najbolji kandidat. Propise i poligon sam prosao iz prve,ali od treme zaboravim na voznji da se vezem i padnem. Nikada vise na sebe nisam bio ljut nego taj dan. Bas mi je to tesko palo,tako je bilo demoralisuce,da sam sebe tukao pola dana bez stednje.Prvi put su me zajebali kad sam usao u kola,ja sam krenuo sa pripremama i lik me zaustavi i kaze podpisi ovde. Ja: ma podpisacu posle. Oni:"ma ajde sada casak podpisi,ajde". Ja podpisem. Oni: "aj kreni". Ja krenem.oni: "jesi vezao pojas"? Ja:u jbte nisam. Oni:"Jesi upalio svetla"? Ja:"aaa nisam"! Oni:"aj sad lepo napolje".I jos su me sjebali,jer je instruktor mi rekao da polazem zadnji,ja sedim opusteno,samo dolazi drugi instruktor,vuce me za jaknu,i aj samnom. Ja izadjem napolje,on,aj upadaj u kola ti si sledeci. Meni se noge odsekle,nisam se brate psiholoski pripremio. Iz drugog pokusaja sam prosao voznju i bio sam predzadnji. Vozim,vozim i sam,ali ne cesto. Mozda jednom,dvaput u mesecu. Hebeno mi je samo da parkiram u nazad,imam strah da ne zakacim tudja kola. Obicno parkiram ili na putu ili previse na trotoaru.
 
krenuo sam da vozim casove sa 17, smaranje
testove polozio iz drugog goddinu dana posle toga
vožnju iz petog-šestog šest meseci posle toga
teško smaranje
valjda zato što me ni nije toliko zanimalo i što sam imao diskontinuitet
kao bilo je logično
vozim retko do nikad, al bože moj bolje što imam papir nego da treba da polažem sad
još i tad ej bila gužva kao zbog novog zakona (pre 4 godine)
 

Back
Top