Biti PAPAK ili biti ĐUBRE???

Ne smes nikad namerno da budes djubre jer ce to da ti se vrati. Mislim, smes, ali ce to da ti se vrati. Opet se u stvari vracamo na onaj osnovni moto, kad nekome nesto priredjujes moras da budes svestan da ce tebi isto to neko da radi. Ja procenim da li ce meni da se svidja kad mi neko to isto bude radio, pa tek onda ispadnem djubre prema nekome.
 
budi malo opsirniji,zasto papak,zasto djubre?

Evo kako se ponaša papak:

-traži odobenje od žene

-obavlja razne poslove za nju

-uvek joj je dostupan


-pokušava kupiti njeno vreme i pažnju sa poklonima,večerama i slično

-dozvoljava da ga žena manipulra i tretira kao hodajući novčanik

-radi svake usluge u nadi da će je poševiti

-u strahu je da će ona otići ako kaže "nešto krivo"
 
...wow, kako puno interesantnih tema u poslednje vreme :-D

Evo kako se ponaša papak:

-traži odobenje od žene

OVO NIKAD!!! Ovo provereno, ubija osecanje privlacnosti kod zena. Cak i ako neverbalno trazis potvrdu drugih... recimo kroz govor tela. Probaj kad pricas sa devojkom da se naginjes prema njoj... videces da ce polako da gubi interesovanje za ono sto pricas i pocece da gleda sa strane. Onda probaj da se naslonis u nazad, i pricaj glasnije. Mislim, to ne moras samo sa devojkama, ljudima uopste. Pocece oni da se trude da dobiju tvoju paznju.

-obavlja razne poslove za nju

Pa ovo moze biti po nekad OK, ali ne da se preteruje.

-uvek joj je dostupan

Ovo NEEE, nikako. Zene (vecinom) ne vole muskarca kojeg cim cimnu on se nacrta.

-pokušava kupiti njeno vreme i pažnju sa poklonima,večerama i slično

A tek OVO NEEEEEE! OK je devojkama kupovati poklone, ali ne da bi time kupovali njenu paznju, nego zato sto si dzentlmen, a njenu paznju vec imas... zato sto zelis da joj pokazes da zelis sa njom nesto da delis kad ste vec zajedno, a ne da joj "dokazes" da ona bez tebe ne moze... Zene JAKO dobro osete razliku izmedju ta 2.

-dozvoljava da ga žena manipulra i tretira kao hodajući novčanik

Zene BEZE od muskaraca koje mogu da ubede da su 2+2=5, a cesto ce (barem podsvesno) pokusati da testiraju muskarca da li je popustljiv! Ovo su mi otvoreno cak mnoge drugarice rekle da rade.

-radi svake usluge u nadi da će je poševiti

Zene vecinom nisu bas tako glupe.

-u strahu je da će ona otići ako kaže "nešto krivo"

Zenama su privlacniji muskraci koji ne strahuju da ce ona otici, nego su im privlacni oni koji bi i sami mogli otici. Oni koji imaju izbora sa devojkama. One kojem one moraju da se "izvinjavaju za svaku slucajnu gresku" (malo kopiram Ducica, ali... :P)... oni koji nisu zavisni od zena...
 

Back
Top