Beograd 18.mart 2006.100.000 ????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
paola:
Па где су вам сада тих 1000000 шетача од 5.10. Спала бројка на 500 предвођена баба-Пешићком и лудим Батићем. народ видео да се зезнуо 5.10. па дошао да се покаје и извини мртвом Слоби! ПУУУКЛИИИИ СТЕ!


opusti se..nemoj da se nerviras...
GOTOV JE
 
Grandfather:
Ja samo prenosim šta su drugi napisali,nešto slabo stojim sa tim procenama ljudi u masi pa neću ni pokušati da dam neki broj.Mada,kada se setim 5.oktobra mislim da je na tom mestu bilo dosta više ljudi a isto je bio dupke pun.Nego,nameće se drugo pitanje-odkud toliko ljudi da ga ispraća a pre su ga na istom mestu ispraćali sa vlasti ???
То револт због власти ДОС-манлија!
 
Kazanova:
Kada kao neki neutralac posmatram ovakvo ponasanje, onih koji "odaju postu" kao i onih medija i politicara koji su ga olajavali ovih dana (kada je lav ranjen i mis se hvali da ga je ujeo), koji kao da zive u praistoriji pa nikada nisu ni culi za rec kultura, dostojanstvo, ljudskost... pocinjem da verujem svim onim baljezgarijama koje mnogi izgovaraju a ticu se nas.

Ponasanje onih koji su organizovali "kontra miting" nije vredno nikakvih reci, oni toga nisu svesni a svet to gleda. Da li oni stvarno misle da ce ih neko u EU ili bilo kojoj organizaciji uzeti za ozbiljno?

Pa jedan Ante Gotovina (na stranu sto je zlocinac) zna sta je ljudskost, kultura, sta je red, bonton. Covek zna kako i u kojim prilikama da se ponasa, ako neko nije hteo da mu oda pocast, barem je cutao.

Ovo govorim da je trebalo takvo ponasanje dok se sahrani, jer je pokojnik nemocan a i treba se barem drzati BONTONA a kada pokojnik pociva, sada mozemo opet po starom da se prepucavamo. Napominjem da i ja kao veliki protivnik Djindjicev, sam cutao dok nije sahranjen. Mobilni telefon koji sam pre tri godine, bas toga dana kada je ubijen, kupio, jos ga cuvam


Razumem sta hoces da kazes...na stranu sta ko mislio o njemu ali u ovakvim trenutcima se mora imati minimum ljudskosti, ali eto...

Dobro je sto si pomenuo Gotovinu, svi znaju ko je on i zasta je optuzen, ali je posle smrti Milosevica potpisao citulju!
Da, Gotovina je potpisao citulju... a evo sta rade ljudi po Srbiji, od ovog foruma, preko medija, do onih pacova na tzv. kontra-mitingu... :evil:
 
Peta W.:
Samo u ovoj truloj drzhavi mozhe se desiti da se na dan sahrane organizuje skup protivnika istog,koji se kao masa naduvanih hipika raduju prolecu i mashu sharenim balonima nekoliko metara od njegovog kovchega! :evil: :evil:
За ту прилику су од шиптарских дилера, преко Човићевих веза, добили доста доза дроге, али су се предозирали и остали по клозетима око Трга републике па их је зато онолико мало изашло, а послали су милион СМС порука!
 
paola:
За ту прилику су од шиптарских дилера, преко Човићевих веза, добили доста доза дроге, али су се предозирали и остали по клозетима око Трга републике па их је зато онолико мало изашло, а послали су милион СМС порука!
A gde ce konji nego kod "konja":D
 
Ljudi sa ovog naseg ( Prolecnog) i onog (nekrofilnog) vidno razlicito organizuju svoje vreme: oni nesrecnici sa sarane nemaju ni para ni kreativnosti za neku drugu razonodu subotom popodne. Mi opet, prolece docekujemo na Sajmu automobila, u sopingu, putovanjima, dobroj knjizi...
 
roditelj:
Ljudi sa ovog naseg ( Prolecnog) i onog (nekrofilnog) vidno razlicito organizuju svoje vreme: oni nesrecnici sa sarane nemaju ni para ni kreativnosti za neku drugu razonodu subotom popodne. Mi opet, prolece docekujemo na Sajmu automobila, u sopingu, putovanjima, dobroj knjizi...
Ma idi begaj,ides po sajmu gledas,napas samo oci,a onda cim udjes u vozilo GSPa vratis se u surovu realnost.:-D
 
baloni3ks.png
baloni:-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top