Beograd 18.mart 2006.100.000 ????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
panther:
Da li je neko uopste slusao sta su ti ljudi govorili danas, koliko je tu samo bljuvotina i lazi izreceno, dolaze neke ruske delegacije, pricaju kako smo braca i slicna sranja, pa gde su bili kad su nas bombardovali? A o starosnom dobu okupljenih necu ni da komentarisem, prosek 65+. Iskreno sam mislio da ce ih biti mnogo vise, premda im je bio omogucen prevoz iz citave srbije plus lunch paketi, a moramo uzeti u obzir da je na skupu bilo dosta pristalica i SRS.
О било ком укусу, а посебно о политичком, не вреди расправљати! А ваши зацементирани мозгови и не умеју ништа друго да разумеју! Гледај мали тв-БГ 1!
боже, шта је стараца! Све бабе и деде од 15 до 45 година!
 
miskov:
Danas se u Beogradu na platou ispred savezne skupstine okupila masa od 100.000 ljudi.Ko su ti ljudi?Da li je to ona "šačica od 50 staraca" sto pre neki dan neko reče ovde na forumu?Kako ce vlast objasniti svojim gazdama iz inostranstva ko su ti ljudi?

pa bili su svi poklonici lika i dela presvetog Cobija 8)

SRS+SPS+DSS...
ako samo onoliko glasova skupe, 8) mirno cu da spavam
 
paola:
Заборавили сте погреб Ђинђића! Зар тамо није било политичких говора, или сте мислили да је Ђикијев погреб био непревазиђен? Ово је после Титовог највећи погреб, иако сте показали своје ружно лице поводом његовог погреба!
Na sahranu pokojnom Zoranu doslo je oko pola miliona ljudi a da ih niko nije zvao, TAKO DA NEMAM POJMA O CEMU PRICAS.
 
paola:
МНОООГО ВЕРУЈЕМ СОРОШЕВОЈ Б92! Било је бар 5 пута више него на Ђинђићевој сахрани! ДС је изиритирао народ, а он им је адекватним пркосом одговорио! Оне бабе и испошене муштикле:Пешићка, батићка, протићка и остали минорци сакупише на својој сатанској журци (контра митингу) 500 залудних пробисвета. За шетњу- доста!
Ja samo prenosim šta su drugi napisali,nešto slabo stojim sa tim procenama ljudi u masi pa neću ni pokušati da dam neki broj.Mada,kada se setim 5.oktobra mislim da je na tom mestu bilo dosta više ljudi a isto je bio dupke pun.Nego,nameće se drugo pitanje-odkud toliko ljudi da ga ispraća a pre su ga na istom mestu ispraćali sa vlasti ???
 
panther:
JA i dalje cekam, PODSETI ME KAKAV JE TO POLITICKI GOVOR BIO NA SAHRANI ZORANA DJINDJICA?
Ako ne znas kao sto i ne znas poki se usima i PSSSSSSSSSSSSSSSSTTTTTT!!!!!!
Па, Зоран Живковић о Пацовима, о береткама о радикалима, о бившем режиму и гомила глупости изговорене оним муцавим језиком. Било је и још неких говоранција, али не држим касете са ДС-овским лупетањима, па и са тако тужног и хришћанског чина!
 
paola:
Па, Зоран Живковић о Пацовима, о береткама о радикалима, о бившем режиму и гомила глупости изговорене оним муцавим језиком. Било је и још неких говоранција, али не држим касете са ДС-овским лупетањима, па и са тако тужног и хришћанског чина!
Ne drzis kasetu...... a lupas gluposti i tvrdis sa sigurnoscu da je bilo politickog govora.
Kakve veze PACOVI imaju sa politikom :oops:
NIJE BILO POLITICKOG GOVORA sem sto je pricao Amfilohije.
I muka mi je toga rekla kazala cuo sam ovo cuo sam ono.

Ako je i bilo politickog govora, mogao je da bude samo posle opela na grobu, bilo je govora nekih 10-15 minuta ali ne politickog govora, a da je bio i politicki od tih 10-15 min to nije nista u poredjenju sa ovim SRANJEM i BLJUVOTINAMA danas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top