Quantcast

„Bečko-berlinska škola” vs novoromantičari

Ројалиста

Poznat
Moderator
Poruka
7.974
Залуђенике за Бечко-Берлинску школу убише ова модерна истраживања хаплогрупа. Са свиме би се они "изборили", али са егзактном науком нема расправе...
Мислиш, новоромантичари, бечко-берлински су наши, комшија. :mrgreen:

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
25.969
Залуђенике за Бечко-Берлинску школу убише ова модерна истраживања хаплогрупа. Са свиме би се они "изборили", али са егзактном науком нема расправе...
Geni ne cine narode, nego kultura, jezik i osecaj da pripadas jednom narodu.

A to vama geneticarima ne moze ni sam bog objasniti.

комшија

Legenda
Poruka
52.190
Geni ne cine narode, nego kultura, jezik i osecaj da pripadas jednom narodu.

A to vama geneticarima ne moze ni sam bog objasniti.
Ниси ме изгледа разумео. Модерне ДНА анализе недвосмислено су доказале да смо ми Србијанци староседеоци на простору данашње Србије. Тј. генетски је доказана непрекинута нит од неолитске цивилизације којој је центар био у Винчи до данас.

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
47.246
Ovaj Srbija global kanal mi još zvuči ok,mada ja nisam istoričar.Kako se tebi čini Slavene?
Aj' da kažemo da ne lažu, da su skloni uviđanju problema i njihovoj korekciji i do izvesne mere samostalnom, kritičkom rasuđivanju.

Svakako su to osobine koje sam lično u životu video samo kod sveukupno 3-4 samo osobe, kada se radi o ljudima koji razmišljaju o alternativnoj istoriji, tako da jeste veliki +. Iako je njihova emisija prvenstveno uspeh sa tehničkog aspekta (ne računajući onu o Vlasima, u kojoj se vrte isti snimci po nenormalno mnogo puta) napravili su par dosta zanimljivih epizoda (faktografski gledano).

White Guar

Zainteresovan član
Poruka
152
Не знам ни сам како сам их пронашао али Србија глобал ми је један од омиљених канала што се тиче алтернативне историје. Добра продукција и начин презентовања, нема сензационализма (ух како ме мучи ова реч) а што је најзанимљивије, Шаргић по сопственом признању није ни историчар.

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
25.969
Ниси ме изгледа разумео. Модерне ДНА анализе недвосмислено су доказале да смо ми Србијанци староседеоци на простору данашње Србије. Тј. генетски је доказана непрекинута нит од неолитске цивилизације којој је центар био у Винчи до данас.
Ili si od megadrugosrbijanca postao srpski nacionalista ili samo verujes u svaku glupost koju procitas..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.