Vojvoda Tomislav Nikolic obesmislio dalje postojanje "Utiska Nedelje" i cele B92!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Al Pacino

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
163
U jucerasnjem nastupu,gospodja Beckovic je prvo pokusavala da isprovocira Tomu svojim pitanjima,ali se cinilo da posle uvodnih pitanja,ni sama gospodja Beckovic nije verovala da njena pitanja imaju smisao.

Npr. Kada je pitala Tomu "Da li cete se osecati krivim ako se prekinu pregovori sa EU?",on je,sasvim logicno odgovorio:"Ne,ali ja ni nisam vlast,zasto niste pitali to Predsednika Tadica koji je bio gost prosle nedelje,a koji utice na tu stvar"

Shvatisvsi koliko je njeno pitanje nelogicno,ona je presla na drufu temu pitajuci Tomu :"Da li cete biti krivi ako se Kosovo osamostali",na sta je Toma jednostavno rekao:"Naravno da ne,dok smo mi bili vlast,Kosovo je bilo deo Srbije,sad je odgovornost na vlasti"




Mislim da je pred kraj emisije i sama voditeljka shvatila da je napadati Tomislava Nikolica nerazumno,pa se cini da Olja Beckovic nema nikakvo opravdanje da nastavi sa svojom emisijom,jer je Toma sinoc pokazao u kakvim je ona zabludama zivela.


p.s.Svi koji su sinov gledeali Utisak Nedelje su mogli da cuju iz Tomininih usta ono sto ja pricam vec duze vreme....Mislim da je Toma sinoc do krajnosti ogulio idealizovanu sliku o Zoranu Djindjicu,jer je sada jasno ko je, mozda je prikladnije reci sta je,bio Zoran Djindjic,ali nazalost,voditeljka ga je prekinula pre nego sto je Toma raskrinkao Djindjica do kraja.


MIR BOZJI MI DOLAZIMO
SPASIOCI SRBIJE

ZIVEO SRPSKI CETNICKI POKRET
ZIVEO SRPSKI CETNICKI VOJVODA VOJISLAV SESELJ
ZIVEO SRSPKI CETNICKI VOJVODA TOMISLAV NIKOLIC
ZIVELA SRPSKA RADIKALNA STRANKA
ZIVEO SADAM HUSEIN
ZIVELI SPASIOCI SRBIJE
 
eIvin:
Ako su njih dvojica vojvode ja sam Draža Mihailović lično...

Prikladnije bi ti bilo da vičeš živo CK KPJ,neodoljivo podsećate na ta vremena...:D
Objasnjenje za neuke i neobrazovane:

Cetnicki Vojvoda iz Drugog Svetskog rata Momcilo Djujic(koji je usao i u narodnu pesmu,kao npr. "Od Topole")je proglasio 1991. Profesora Doktora Vojislava Seselja za Srpskog Cetnickog Vojvodu.


Srpski Cetnicki Vojvoda Profesor Doktor Vojislav Seselj je proglasio Tomislava Nikolica za Srpskog Cetnickog Vojvodu.
 
eIvin:
I povukao je to 1999,sine ne ide četnik a republikanac,a uz to komunista :D ..kao većina radikala, :D ta priča ne pije vodu...:D
Možete da puštate Spremte Se Sprem'te do iznemoglosti,ništa vam ne znači...PAC-PAC može lepo da objasni da nemate ama baš nikakve veze sa četnicima,čovek poznaje materiju...
hahaha ,primio si od mene uzrecicu "sine",lepo,bar nesto pametno,sad mozes da budes glavni smeker u Ovci.


Sto se materije o kojoj pricamo tice,nema nikoga ko je poznaje bolje od mene,ja znam sve o cetnicima,taj PAC je smesan.

I to navodno povlacenje,to je bilo 1998,a ne 1999.jer je Djujic umro 1999.


ALi,naravno,to povlacenje ne vredi pet para,jee,kao sto je Srpski cetnicki Vojvoa Sesej objasnio,ne moze da se povuce
 
Al Pacino:
Objasnjenje za neuke i neobrazovane:

Cetnicki Vojvoda iz Drugog Svetskog rata Momcilo Djujic(koji je usao i u narodnu pesmu,kao npr. "Od Topole")je proglasio 1991. Profesora Doktora Vojislava Seselja za Srpskog Cetnickog Vojvodu.


Srpski Cetnicki Vojvoda Profesor Doktor Vojislav Seselj je proglasio Tomislava Nikolica za Srpskog Cetnickog Vojvodu.

Хех, па Ти си прави папагај... пази бре све велика слова, све мој до мојега... какве бре војводе... не брукај се више... или ево прочитај шта пише ВАША РАДИКАЛКА О ЧЕТНИЦИМА :

оригинал поставила паола:

Боже, Боже, ала су се *новочетници* распрдели! Исти су као онај несрећни Руфим-Рифат Дукљанин, са причама о имагинарној Дукљи. И ови новочетници гурају под тепих сав четнички прљави веш, све злочине над сопственим народом! Што нису били толики јунаци против усташа, балиста и муслиманских црних легија? Клали су свој народ! Наравно да су и комунисти правили злочине према свом народу, ма колико филмова о свом јунаштву направили, али ону крволочност, коју су четници показали према СВОМ НАРОДУ, нико на Балкану није показао! Били су гори и од Бугара. Народ око Космаја, села око Београда (Миријево, Сланци, Винча, Болеч, Заклопача....), добро је запамтио злочине четника. Моја мајка је на грудима своје мајке једва спашена од напаљених локалних четника. Њеног оца су мобилисали четници, дали им дрвене пошке за обуку и после 5-6 дана обуке повели у борбу против космајских партизана. У врло краткој борби били су разбијени и заробљени. Кика и Дража Марковић су им тада понудили да се придруже партизанима или да се слободно врате кућама. Неки су пошли са партизанима а мој деда је одлучио да се врати кући. При повратку су га неки уплашили како ће га стрељати када се врати кући и он се сакрио код бабине родбине у Заклопачи. Четници су извели на стрељање моји бабу са мојом мајком у наручју, јер је, по њиховом мишљењу деда пребегао партизанима. Једва их је спасао један стари угледни сељак! и Сада ми причају хвалоспеве о "гибаничарском јунаштву" салонски новочетници и лелемуде заједно са њиховим вођом Вуком(Бранковићем) Драшковићем, комунистичким отпадником и наркоманском фуњаром!

п.с. Те агитпроп пароле можеш да постављаш тамо на ментално заосталом
форуму СРС-а - а верујем да би Те и тамо бановали за овакве глупости.
 
eIvin:
Ajde ne lupaj...šta kažeš PAC ne poznaje materiju...:D:D:D

Šešelj objasnio da ne može da se povuče...
:D

Ajde objasni paradoks četnik a republikanac...:D
Kad si već tako upućen...
Cetnici su bila Kraljeva,Drzavna vojska,a ne politicka organizacija....Tako da naravno da moze....A i bolje da nemamo karlja nego da to bude ovaj "prestolonaslednik"
 
Al Pacino:
Cetnici su bila Kraljeva,Drzavna vojska,a ne politicka organizacija....Tako da naravno da moze....A i bolje da nemamo karlja nego da to bude ovaj "prestolonaslednik"

bez zezanja gotivite huseina? onog sto je stotine hiljada kurda i shiita poubijao i pobacao u jame? i njegovog sina udaja,koji je otimao devojke,silovao ih zajedno sa svojim obezbedjenjem i onda bacao u jarkove pored puta?
 
Al Pacino:
Cetnici su bila Kraljeva,Drzavna vojska,a ne politicka organizacija....Tako da naravno da moze....A i bolje da nemamo karlja nego da to bude ovaj "prestolonaslednik"

Јоооооооојјј... џукело неопевана... необразована, са празилуком из Заклопаче из дупета... дај не лупетај више овде... ако немаш шта паметно да напишеш иди тамо на форум СРС-а па исписуј имбецилне пароле с почетка 20.века... :evil:
 
eremita:
Јоооооооојјј... џукело неопевана... необразована, са празилуком из Заклопаче из дупета... дај не лупетај више овде... ако немаш шта паметно да напишеш иди тамо на форум СРС-а па исписуј имбецилне пароле с почетка 20.века... :evil:
EVO,VASA "DEMOKRATIJA" NA DELU.......
KADA VAS NEKO POTPUNO PONIZI I POTUCE ARGUMENTIMA,VI NAZIVATE "DZUKELOM"............

p.s.Ali nije ni cudno,s bozirom da vam je ono izdajnicko,svapsko djubre,olos i bitanga bilo predsednik........s obzirom da vam je sad predsednik najobicniji ustasa i komunista
 
Al Pacino:
EVO,VASA "DEMOKRATIJA" NA DELU.......
KADA VAS NEKO POTPUNO PONIZI I POTUCE ARGUMENTIMA,VI NAZIVATE "DZUKELOM"............

p.s.Ali nije ni cudno,s bozirom da vam je ono izdajnicko,svapsko djubre,olos i bitanga bilo predsednik........s obzirom da vam je sad predsednik najobicniji ustasa i komunista

al najjace je sto ste i jedan i drugi nacionalisti...
 
serb_pagan:
pa jel znate da je bio krvavi tiranin,koji je poubijao preko pola miliona ljudi,naroda svoje drzave...i da je jos par miliona umrlo od gladi i bolesti usled njegove sumanute politike?
Pa i ovaj na tvojoj slici je bio krvavi tiranin,izdajnik svoga naroda i kriminalac...


ZA RAZLIKU OD TOG NEMACKOG SPIJUNA,SADAM JE BAR BIO PROTIV BOMBARDOVANJA SRBIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BAR NIJE ZVAO DA SE BOMBARDOVANJE PRODUZI
 
Al Pacino:
Pa i ovaj na tvojoj slici je bio krvavi tiranin,izdajnik svoga naroda i kriminalac...


ZA RAZLIKU OD TOG NEMACKOG SPIJUNA,SADAM JE BAR BIO PROTIV BOMBARDOVANJA SRBIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BAR NIJE ZVAO DA SE BOMBARDOVANJE PRODUZI

bla,bla...zar vam nije dosadila vise ta trula fora o pozivu na bombardovanje? pa tvoj vjekoslav je pozivao na bombardovanje vise od hiljadu puta,prosto ih je molio da nas bombarduju,pa ce kao radikali da im se najebu keve...pa pricali kako ce da ratuju,a onda ko ****** ostavili ljude sa kosova da se snalaze,posto su im uvalili kosku...
i kazes da je zoran krvavi tiranin..kakva nebuloza...Vjekoslav isao po selima i huskao pijanice da izbacuju ljude iz kuca zato sto nisu srbi...a radikalski odredi smrti pravili haos po bosni i hrvatskoj,ubijali babe...a nisam nesto video tu "radikalsku hrabrost" i nekakvu njihovu vojsku da se poture kad su hrvati zbrisali srpsku krajinu...svi sedeli u beogradu i protestvovali...licemeri
hajde radikali,gde ste bili kad se urusavao vas san o nekakvoj velikoj srbiji,kada su zenge napale RSK...gde ste tada bili?gde je bila ta velika radikalska snaga i hrabrost,kad su ustashe raspalile po nenaoruzanim ljudima,koje su radikali i sps-ovci uveli u propast?
 
serb_pagan:
bla,bla...zar vam nije dosadila vise ta trula fora o pozivu na bombardovanje? pa tvoj vjekoslav je pozivao na bombardovanje vise od hiljadu puta,prosto ih je molio da nas bombarduju,pa ce kao radikali da im se najebu keve...pa pricali kako ce da ratuju,a onda ko ****** ostavili ljude sa kosova da se snalaze,posto su im uvalili kosku...
i kazes da je zoran krvavi tiranin..kakva nebuloza...Vjekoslav isao po selima i huskao pijanice da izbacuju ljude iz kuca zato sto nisu srbi...a radikalski odredi smrti pravili haos po bosni i hrvatskoj,ubijali babe...a nisam nesto video tu "radikalsku hrabrost" i nekakvu njihovu vojsku da se poture kad su hrvati zbrisali srpsku krajinu...svi sedeli u beogradu i protestvovali...licemeri
Seselj je prvi upozoraavao da ce Krajina da padne i da bude izdata.....I bar nije pobegao iz zemlje sa sve decom za vreme bombardovanja...


p.s. Ne znam ko je to Vjekoslav
 
Al Pacino:
Seselj je prvi upozoraavao da ce Krajina da padne i da bude izdata.....I bar nije pobegao iz zemlje sa sve decom za vreme bombardovanja...


p.s. Ne znam ko je to Vjekoslav

aj sad opet isto pitanje:gde su bili radikalski dobrovoljci da brane svoj san o "velikoj srbiji"?gde je tada,kad je to trebalo bila ta radikalska snaga i hrabrost? zasto se nisu mobilisali i u ogromnom broju otisli da brane granicu karlobag-karlovac....vec protestvovali iz salona?i sam priznajes,sesljija sedeo i "upozoravao",umesto da kao srpski junak prvi povede svoju "radikalsku hrabrost"i "obilice" u odbranu "svete srpske zemlje"...
znam brate alpa da na ovo nemas odgovora...odgovor je prost-zato sto su licemeri
 
serb_pagan:
aj sad opet isto pitanje:gde su bili radikalski dobrovoljci da brane svoj san o "velikoj srbiji"?gde je tada,kad je to trebalo bila ta radikalska snaga i hrabrost? zasto se nisu mobilisali i u ogromnom broju otisli da brane granicu karlobag-karlovac....vec protestvovali iz salona?i sam priznajes,sesljija sedeo i "upozoravao",umesto da kao srpski junak prvi povede svoju "radikalsku hrabrost"i "obilice" u odbranu "svete srpske zemlje"...
znam brate alpa da na ovo nemas odgovora...odgovor je prost-zato sto su licemeri
SRPSKI RADIKALI SE JESU MOBILISALI U OGROMNO BROJU I BRANILI SU STEVE SRPSKE GRANICE KARLOVAC-KARLOBAG-OGULIN-VIROVITICA........


Vojvoda Seselj je pola rata proveo po Krajni,a nije pretio iz Beograda..........U svakom opstinskom odboru SRS-a u Beogradu mozes da nadjes dokumentaciju o aktivnostima SRS-a u Krajni za vreme rata......


Za raliku od Djindjica koji je izdao sopsteven ideje i ,kao Juda,triput se odrekao svojih prijatelja i velkih Srba Radovana Karadzica i Ratka Mladica......

Cak ga je i Otac Nacije Dobrica Cosic osudio zbog toga(iako ga je Djindjic mnogo puta nazvao svojim politickom uciteljem i "srpskim Tomasom Manom")
 
pa to onda znaci da nisu nikakvi vojnici i da su se razbezali cim su videli prvu shahovnicu...posto je krajina pala za par dana,bez ikakvog otpora,znaci da radikalski dobrovoljci,ukoliko pratimo tvoju tezu da su branili krajinu od oluje ni metka nisu opalili...
alpa,ne prodaj maglu,znamo da su otisli i ostavili RSK nebranjenu...pogledaj malo po toj dokumentaciji u odboru stranke...
 
Al Pacino:
Cak ga je i Otac Nacije Dobrica Cosic osudio zbog toga(iako ga je Djindjic mnogo puta nazvao svojim politickom uciteljem i "srpskim Tomasom Manom")

a ova ti je dobra...Otac Nacije Dobrica Cosic...cetnik koji smatra dobricu ocem nacije...dobricu koji je izjavljivao da bi opet bio partizan i ubijao chetnike...hehehe...dobrica otac nacije :D :D :D :D al dobro...moglo je i gore...da kazes da je sloba otac nacije...onda bi smo svi bili ko marko milosevic...
 
serb_pagan:
pa to onda znaci da nisu nikakvi vojnici i da su se razbezali cim su videli prvu shahovnicu...posto je krajina pala za par dana,bez ikakvog otpora,znaci da radikalski dobrovoljci,ukoliko pratimo tvoju tezu da su branili krajinu od oluje ni metka nisu opalili...
alpa,ne prodaj maglu,znamo da su otisli i ostavili RSK nebranjenu...pogledaj malo po toj dokumentaciji u odboru stranke...
Nije istina,Radikali nisu ucestvovali u odbrani od Oluje,vec u predjasnjim akcijama,a Hrvati najbolje znaju koga su se javise plasili........Naravno "Seseljevaca" ili kako su ih oni nazivali "srbocetnika"

Za raliku od Djindjica,koji je prvo bio za Ujedinjenje svih srpskih zemalja,pa je posle izdao ideale Dobrice Cosica i priklonio se idelaima Karle Del Ponte
 
Al Pacino:
Nije istina,Radikali nisu ucestvovali u odbrani od Oluje,vec u predjasnjim akcijama,a Hrvati najbolje znaju koga su se javise plasili........Naravno "Seseljevaca" ili kako su ih oni nazivali "srbocetnika"

pa zasto ne ucestvovase u odsutnoj bici? zasto su se razbezali na samom kraju? zasto prepustise RSK ustasama i tako unistise svoj san o velikoj srbiji?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top