Nekadašnji forum B92

Niko i ne tvrdi da je demokratija vlast naroda.Ni "tehnički" tako nešto nije izvodljivo.Poenta je u slobodi govora koja u "kapitalističkim" državama postoji a u socijalističkim državama ne postoji.U socijalističkim državama politički život rezervisan je za diktatora eventualno krug njegovih najbližih kompanjona ali i takvi moraju dobro da paze šta govore jer i takvima padaju glave za pogrešnu reč.
Srbija je 1944 vraćena u vreme Kučuk Alije,Fočić Mehmedage i ostalih dahija.
GH42ozAXQAA5yeS.jpeg


За ово се добија 2 године робије у западним демократијама.
 
Petar Luković je bio patološki lažov i ozbiljan mentalni bolesnik sa više psiholoških poremećaja ličnosti (Granički poremećaj ličnosti, Narcistički poremećaj ličnosti i Sadistički poremećaj ličnosti).

Ti zaista veruješ da su te izmišljotine o samom sebi koje je ispisivao kao kinik istinite. Izgradio je u mašti jedan virtuelni identitet čija je biografija imala malo veze sa biografijom stvarnog Petra Lukovića. Jedino što je tačno je isto godište i Petra Lukovića i kinika. Svi ostali navodni kinikovi biografski podaci koje je iznosio su plod njegove mašte, od plemićkog porekla njegove porodice, stanovanja na Dorćolu nekoliko generacija unazad, pa do tog službovanja u ambasadi. To je on nesrećnik maštao šta bi voleo da bude, pa kad ne može u stvarnom životu, onda može barem u izmaštanoj virtuelnoj stvarnosti. A onako narcisoidan smatrao je i da nekako treba da se izdigne iznad običnih "srBova".

Botovanje za Vučića i istovremeno ekstremna srbomržnja je nešto što nećeš sresti nigde drugde osim kod Petra Lukovića (kinika).

Postavljao je tekstove sa e - novina i pre nego što su se pojavile u e-novinama.

Kad je prvi put banovan na forumu B92, e-novine su pisale o tome.

Isti stil pisanja i ista poremećena svest.

Ima još dosta toga što ukazuje da je u pitanju ista osoba.

Kinik je bio niko drugi do Petar Luković.
Nije !
 
Kako pisete, pa onda je taj B92 trebalo bukvalno zabraniti, jer je bio totalno deformisana dekadencija koja je izrodila nakaradnost sadasnje Srbije...mislim mimo Vucica....prostor koji je moga da Vucic zakenja kako hoce....

Negde 2005-2010 je bilo nekoliko ljudi na forumu B92 koji su nekakva oaza normalnosti ... Moderacija se svojim čistkama "brinula" da oni budu uvek u manjini.

Meni je bilo zadovoljstvo čitati ih (semele, domazet i još par njih):

domazet dlican post.jpg
 
Niko i ne tvrdi da je demokratija vlast naroda.Ni "tehnički" tako nešto nije izvodljivo.Poenta je u slobodi govora koja u "kapitalističkim" državama postoji a u socijalističkim državama ne postoji.U socijalističkim državama politički život rezervisan je za diktatora eventualno krug njegovih najbližih kompanjona ali i takvi moraju dobro da paze šta govore jer i takvima padaju glave za pogrešnu reč.
Srbija je 1944 vraćena u vreme Kučuk Alije,Fočić Mehmedage i ostalih dahija.
Реч демократија је изведена од грчких речи demos (народ) и kratein (владати).Демократија у преводу на српски језик дословно значи владавина народа.
То значи да систем који није владавина народа није и не може бити демократија.
 
S tim da je to jos uvek onaj koliko-toliko normalan kapitalizam, a ne onaj divlji i surovi americki, indijski ili japanski kapitalizam.
Капитализам је капитализам.Једина разлика између капитализма у ЕУ и капитализма у Србији је то што западноевропски буржуји пљачкају и народ ЕУ, и разне народе Азије, Африке и Л..Америке, а српски буржуји могу само да пљачкају српски народ.Зато је терет пљачке много лакши у развијеном делу ЕУ; јер се дели између 3-4 милијарде људи.
 
Реч демократија је изведена од грчких речи demos (народ) и kratein (владати).Демократија у преводу на српски језик дословно значи владавина народа.
То значи да систем који није владавина народа није и не може бити демократија.
Značenje reči nije nepromenjivo ali u ovom slučaju nije sasvim netačno jer u demokratskim državama narod preko izbora ima uticaj na vlast.U socijalističkim državama izbori ne postoje.Lenjin,Staljin,Tito,Pol Pot i sl. samoproglasili su se za nekakve predsednike ili su ih za "predsednike" proglasili njhovi parlamenti koji to nisu jer te parlamente nije birao narod nego diktator.
 
Доста у јавности познатих личности учествује у форумима. Такође и велики број људи из различитих бранши (области спорта, историје, политике, журналистике итд) свраћају на форуме како би или стекли нека сазнања или сазнали шта људи заиста мисле.
Од оних у јавности познатиох личности који свраћају на форум имамо оне који свој форумски ник не крију и они који га не откривају, у другом случају покушају то замаскирати лажним информацијама и објавама кроз које би негирали да су то они.
Изузетно поштујем јавне личности које свој ник и своје присуство на форуму не крију, рецимо такав бјеше упокојени српски историк Тибор Живковић или бивши кошаркаш, данас тренер Александар Петровић који је на једном хрватском форуму Asa.
Они који крију ник или га настоје лажима о себи прикрити, вођени су малициозним мотивима, ту вјерујем да је форумаш @loving tree исправно "провалио" овог Луковића, мада у питању бјеше олош пар екселанс од којег је сваку кварност било очекивати.
 
I John Doe je dobio 11 ili 15 godina bana..mislim da mu ove godine ističe ban. Ja sam ga upoznala na RTSF-u ( forumu RTS-a ) i kasnije smo se družili uživo.

Na Parapsihopatologiji nisam mnogo pisala, možda imam oko 200 postova, ali sam zato pisala na vox-u 92.

Toliko od mene..Zaista je pomalo glupo da pišemo ovde o b92 i njihovim naslednicima.
medju nama je bio tezi nesporazum. vidim da imas solidno 4umasko iskustvo ali si pala na pricu pretpostavljam kolega debila iz moderacije koji imaju neke fleseve vezano za mene i koji su ti pretpostavljam nasrali svasta pa si onako nastupila na psihologiji na temi o iritantnim ljudima...a ja kao neko ko nema strpljenja sam te sacekao na drugoj krivini, na isti licemeran nacin.

posto smo sad jedan-jedan i oboje napravili greske u proceni, moja pretpostavka, ofc, ne mora da je tacna, moj gard je spusten i prokleto je nisko spram tebe.:lol:
 
Тамо је нове теме отварало 4-5 људи, све остале су временом бановали.

Jel si video šta sam napisao..ima jedna tema o DSu od početka, ili radikalima, ili o Vučiču i sve se tu piše, a ne kao ovde, Vuciq se igra rata sam sa sobom i odjednom 26 tema kako se vojska šeta do administrativne linije i nazad...uostalom link postoji i dalje, lako može da se proveri...
 
Značenje reči nije nepromenjivo ali u ovom slučaju nije sasvim netačno jer u demokratskim državama narod preko izbora ima uticaj na vlast.U socijalističkim državama izbori ne postoje.Lenjin,Staljin,Tito,Pol Pot i sl. samoproglasili su se za nekakve predsednike ili su ih za "predsednike" proglasili njhovi parlamenti koji to nisu jer te parlamente nije birao narod nego diktator.
Озбиљнији западњачки аутори се одавно не скривају иза тзв."демократије", јер им је јасно да је то прича за малу децу.Они пишу о производњи сагласности бирача, да корпоративни капитал преко медија убеђује бираче за кога од заступника корпоративног капитала да гласају.Најбитније је да корпоративни медији од бирача направе масу подложну за манипулације, па се зато стално емитују приземни медијски садржаји, клишеизирани филмови и серије, и да се никада не емитује било шта што културно уздиже конзумента медијских садржаја.
 
Има ли још тог форума?

макар писанија тог Пере Луковића и Пузигаће?

Да читамо и да се забављамо.

Nema ničeg veselog u vezi pokojnog Kinika sa nekadašnjeg foruma B92. On je bio samo jedan nesrećnik obuzet patološkom i jezivom mržnjom.

Kao novinar, Luković je bio nešto veseliji ako se njegov "humor" zasnovan na vulgarnošću može tako nazvati, ali i to je u suštini bio isti rukopis, odnosno mešavina primitivizma i mržnje.
 
DameTime, feminacistkinja sa mis pigi na avataru, puna joj usta ''jadnih i ugrozenih Palestinaca'' i ''zapadnih imperijalista''.
Helena sa Djovakom na avataru - ista prica.

Ko da ih je Staljin pravio.

Plus Selena koja je odmah počela da komanduje na pdf-u Književnost. Na nju sam mislila kada sam pisala da su "divlji došli i oterali pitome".

Sada sam radoznala, kao moja mačka 😊, koji nik imaš na vox-u 92. Možeš da odgovoriš javno ili preko pp, kako želiš.
 
Реч демократија је изведена од грчких речи demos (народ) и kratein (владати).Демократија у преводу на српски језик дословно значи владавина народа.
То значи да систем који није владавина народа није и не може бити демократија.
To sam ucio u skoli secam se odlicno.
Danas u svetu nesto najpribliznije tom sistemu je Svajcarska.
 

Back
Top