Nekadašnji forum B92

...али си ти и даље за буржујску либералну демократију, опште биарчко право и вишепартијски систем?
Jesam, nego ti i tebi slicni vazda brkate te pojmove sa majorizacijom, psihologijom rulje i pozivanjem na vecinu. :roll:

Uostalom, i po najvecim zapadnim demokratijama (USA, UK, Francuska, Nemacka....) fukara je tu da placa porez, rinta, ponekad glasa i bude srecna sto nije biVena zbog minulog rada. :mrgreen:
 
Jesam, nego ti i tebi slicni vazda brkate te pojmove sa majorizacijom, psihologijom rulje i pozivanjem na vecinu. :roll:

Uostalom, i po najvecim zapadnim demokratijama (USA, UK, Francuska, Nemacka....) fukara je tu da placa porez, rinta, ponekad glasa i bude srecna sto nije biVena zbog minulog rada. :mrgreen:
Експлицитно признајеш да су сви ти велики ”принципи” капиталистичке либералне демократије само фасада, а да је то у суштини владавина малобројних богаташа над народом, и да је народ у 90% случајева фукара.И комунисти мисле да је либерална демократија само једна представа, да ту нема никакве суштинске власти већине народа и да није никаква штета да се те шарене лаже једноставно укину.

Јасно смо утврдили да искрени заговорници капитализма имају исто мишљење о буржујској парламентарној демократији као и комунисти.
 
Ad hominem je tacan i precizan izraz za takve, svidelo se tebi ili ne.
Da nisi slucajno onaj forumas kojem sam objasnjavao osnovne pojmove koje nije procitao na prethodnim forumima, ili na nekom sajtu na internetu iako mi je pre toga na PP-u napisao glupost da treba jedan narod pobiti uz postavljene takode glupe smajlije, umesto prijave sam se sa njime blago receno zabavljao.
Procitaj ponovo svoj odgovor zajedno sa mojim pitanjem, izbroji do deset mozes i duze razmisljati posto ti je potrebno, valda ces shvatiti sta si ispao.
Analiziraj gluposti i nacin na koji si ih pisao u poslednjim upisima vidljiv je nacin loseg interpretiranja mejnstrima kojim ocito zelis nekome da se dodvoravas, po obicaju si napravio pogresnu procenu.
Za vas postoje izrazi koje necu spomenuti iz pristojnosti.
 
Poslednja izmena:
Значи "питоми" отворено мрзели Србе, па онда дошли дивљи и отерали их?

Ne. Ne mislim na kinika i na Puzigaću.. Došle su dve nove forumašice, jedna je odmah počela da se svađa i besni na mene, na ptf-u a književnost, druga je neka medicinska sestra, feministkinja..

Mene, tj. ''Lannistera'' su sa druge strane banovali zbog ''ekstremnog antinacionalizma'' i mrznje prema SS-u (Svemu Srbzgom).

Inace, i na tom forumu postoje nacionalisticki plikovi koji vole da se tuzakaju vise nego lebac da jedu - neki Kopernikus, crnogorska vancaga Harmonika, bosanski medjed Amidzo .... ovaj Amigo i kosovar Perkos. Uostalom i uvazenom dr mr Milenku Puzigaci su isto smestili. Takve u vojsci cebuju, u skolama vezuju za radijator, a u zatvoru siluju. I treba.

Amigo je preminuo prošle godine. Dugo se borio sa rakom, primao je i imunoterapiju..bio je veseo i pun nade zbog toga...i... mislim da je zakasnio sa tom terapijom.
 
Ne. Ne mislim na kinika i na Puzigaću.. Došle su dve nove forumašice, jedna je odmah počela da se svađa i besni na mene, na ptf-u a književnost, druga je neka medicinska sestra, feministkinja..



Amigo je preminuo prošle godine. Dugo se borio sa rakom, primao je i imunoterapiju..bio je veseo i pun nade zbog toga...i... mislim da je zakasnio sa tom terapijom.
Bog ga je kaznio za to sto je svima smestao banove i to onako turski podmuklo, ukljucujuci i meni. :mrgreen:
 
Da nisi slucajno onaj forumas kojem sam objasnjavao osnovne pojmove koje nije procitao na prethodnim forumima, ili na nekom sajtu na internetu iako mi je pre toga na PP-u napisao glupost da treba jedan narod pobiti uz postavljene takode glupe smajlije, umesto prijave sam se sa njime blago receno zabavljao.
Procitaj ponovo svoj odgovor zajedno sa mojim pitanjem, izbroji do deset mozes i duze razmisljati posto ti je potrebno, valda ces shvatiti sta si ispao.
Analiziraj gluposti i nacin na koji si ih pisao u poslednjim upisima vidljiv je nacin loseg interpretiranja mejnstrima kojim ocito zelis nekome da se dodvoravas, po obicaju si napravio pogresnu procenu.
Za vas postoje izrazi koje necu spomenuti iz pristojnosti.
'De si Bornemisa, kuco stara!
 
Експлицитно признајеш да су сви ти велики ”принципи” капиталистичке либералне демократије само фасада, а да је то у суштини владавина малобројних богаташа над народом, и да је народ у 90% случајева фукара.И комунисти мисле да је либерална демократија само једна представа, да ту нема никакве суштинске власти већине народа и да није никаква штета да се те шарене лаже једноставно укину.

Јасно смо утврдили да искрени заговорници капитализма имају исто мишљење о буржујској парламентарној демократији као и комунисти.
Niko i ne tvrdi da je demokratija vlast naroda.Ni "tehnički" tako nešto nije izvodljivo.Poenta je u slobodi govora koja u "kapitalističkim" državama postoji a u socijalističkim državama ne postoji.U socijalističkim državama politički život rezervisan je za diktatora eventualno krug njegovih najbližih kompanjona ali i takvi moraju dobro da paze šta govore jer i takvima padaju glave za pogrešnu reč.
Srbija je 1944 vraćena u vreme Kučuk Alije,Fočić Mehmedage i ostalih dahija.
 
Tvrdio je da je radio u ambasadi u Moskvi sto se ne podudara sa biografijom Petra Lukovica.
Kao i niz drugih cinjenica iz njegovog zivota.


Petar Luković je bio patološki lažov i ozbiljan mentalni bolesnik sa više psiholoških poremećaja ličnosti (Granički poremećaj ličnosti, Narcistički poremećaj ličnosti i Sadistički poremećaj ličnosti).

Ti zaista veruješ da su te izmišljotine o samom sebi koje je ispisivao kao kinik istinite. Izgradio je u mašti jedan virtuelni identitet čija je biografija imala malo veze sa biografijom stvarnog Petra Lukovića. Jedino što je tačno je isto godište i Petra Lukovića i kinika. Svi ostali navodni kinikovi biografski podaci koje je iznosio su plod njegove mašte, od plemićkog porekla njegove porodice, stanovanja na Dorćolu nekoliko generacija unazad, pa do tog službovanja u ambasadi. To je on nesrećnik maštao šta bi voleo da bude, pa kad ne može u stvarnom životu, onda može barem u izmaštanoj virtuelnoj stvarnosti. A onako narcisoidan smatrao je i da nekako treba da se izdigne iznad običnih "srBova".

Botovanje za Vučića i istovremeno ekstremna srbomržnja je nešto što nećeš sresti nigde drugde osim kod Petra Lukovića (kinika).

Postavljao je tekstove sa e - novina i pre nego što su se pojavile u e-novinama.

Kad je prvi put banovan na forumu B92, e-novine su pisale o tome.

Isti stil pisanja i ista poremećena svest.

Ima još dosta toga što ukazuje da je u pitanju ista osoba.

Kinik je bio niko drugi do Petar Luković.
 
Poslednja izmena:

Back
Top