Nekadašnji forum B92

loving tree

Zainteresovan član
Poruka
392
Da li ste ikad pisali na nekadašnjem forumu B92?

Koje likove pamtite i šta mislite o njima?

Forum je bio pun poznatih ličnosti (novinara, političara, raznih NVO "aktivista" ...) sakrivenih iza forumskih nadimaka. Iako nekad najčitaniji u regionu, forum je bio samo za "odabranu" ekipicu jer bi moderacija smesta banovala svakog novajliju koji bi se suprostavio nekoj zaštićenoj forumskoj zverki.

Jedan od najbizarnjih i najogavnijih fenomena na internetu je perjanica foruma B92 kinik koji je nedavno umro. Iza ovog forumskog identiteta krio se novinar Petar Luković. Tvorac je raznih pogrdnih termina za Srbe (srBov, sVrbi, smrdi, smrdija, republika šumska i drugih) i neka vrsta ikone srpskog auto-šovinizma. Činilo se da mu je dan počinjao sa rečenicom "Ja mrzim sVrbe".

Ko je vama ostao u sećanju i šta znate o osobama koje su pisale tamo?
 
Da li ste ikad pisali na nekadašnjem forumu B92?

Koje likove pamtite i šta mislite o njima?

Forum je bio pun poznatih ličnosti (novinara, političara, raznih NVO "aktivista" ...) sakrivenih iza forumskih nadimaka. Iako nekad najčitaniji u regionu, forum je bio samo za "odabranu" ekipicu jer bi moderacija smesta banovala svakog novajliju koji bi se suprostavio nekoj zaštićenoj forumskoj zverki.

Jedan od najbizarnjih i najogavnijih fenomena na internetu je perjanica foruma B92 kinik koji je nedavno umro. Iza ovog forumskog identiteta krio se novinar Petar Luković. Tvorac je raznih pogrdnih termina za Srbe (srBov, sVrbi, smrdi, smrdija, republika šumska i drugih) i neka vrsta ikone srpskog auto-šovinizma. Činilo se da mu je dan počinjao sa rečenicom "Ja mrzim sVrbe".

Ko je vama ostao u sećanju i šta znate o osobama koje su pisale tamo?


Ne nikad. Ne pisem na ustaskim forumima.

Znaci Kinik pandrknuo tj prdnuo u cabar? E ne pricaj

GFZKjuVXQAA3AdK.jpg
 
Da li ste ikad pisali na nekadašnjem forumu B92?

Koje likove pamtite i šta mislite o njima?

Forum je bio pun poznatih ličnosti (novinara, političara, raznih NVO "aktivista" ...) sakrivenih iza forumskih nadimaka. Iako nekad najčitaniji u regionu, forum je bio samo za "odabranu" ekipicu jer bi moderacija smesta banovala svakog novajliju koji bi se suprostavio nekoj zaštićenoj forumskoj zverki.

Jedan od najbizarnjih i najogavnijih fenomena na internetu je perjanica foruma B92 kinik koji je nedavno umro. Iza ovog forumskog identiteta krio se novinar Petar Luković. Tvorac je raznih pogrdnih termina za Srbe (srBov, sVrbi, smrdi, smrdija, republika šumska i drugih) i neka vrsta ikone srpskog auto-šovinizma. Činilo se da mu je dan počinjao sa rečenicom "Ja mrzim sVrbe".

Ko je vama ostao u sećanju i šta znate o osobama koje su pisale tamo?

Kratko sam bila član b92 foruma, ali sam se, posle njegovog gašenja, odmah pridružila "sportistima" sa b92 koji su osnovali novi forum 2019.godine.

Kinik je učestvovao na tom forumu. Posle njega je došao gospodin Puzigaća koji je otvoreno mrzeo Srbe i častio ih istim epitetima kao Kinik.

Puzigaća je bio nešto bolestan, pa je ponovo pisao na forumu, da bi onda bio banovan i misteriozno je nestao.

Ne volim teorije zavere, ali sam u jednom trenutku pomislila da je Puzigaća Kinikov klon, samo što je bio još oštriji od Kinika.

Od novembra više ne pišem na tom forumu jer mi je najpre dosadila ekipa sa "Politike" i onda su se pojavila još neka nova lica...I ispalo je kao u onoj izreci

" Došli divlji i isterali pitome".. Svratim povremeno tamo jer ima ok ljudi sa kojima sam se super slagala.
 

Back
Top