Second hand i buvljak

ja ne mogu da verujem da neko spuca toliko godina u guzicu, a ostane sa razmisljanjem na nivou amebe
po meni bokice, tebi taj nos istice tvoj personaliti i bas zahvaljujuci njemu si svoja
nikad ne bih razmisljala o intervencijama na tu temu i bas mislim da on daje lepotu tvom licu

Ali ja tebe obozavam :zag:
Sve vise me potsecas na moju mamu
Ono da utesis... :lol:

95% nas nije ni primetilo nikakav nos
Ali ti jesi i sad je tesis.
Kraljica :heart:
 
Bas treba da me tesi... :)
nego cicak, daj utesi me, posalji malo vina hehehehehe....

Ovaj vikend nista od pijace.
Radim. Nesto mi je pokarambasala po rasporedu.radim veceras i u cetvrtak noc isto i u subotu i nedelju.
Pa bem mu misa. Ne mogu da stignem do najdze
 
Ima al radim cetvrtak noc. 12 sati. Sto znaci da smenu zavrsavam u petak u 7 ujutru i bicu mrtva

Аха, то да... Пре је било петак послеподне и субота пре , сећаш се?

- - - - - - - - - -

ne mogu da nosim stvari koje je neko drugi nosio, inace nemam nista protiv toga

Фора је што нису само половне ствари. Тамо се иде без очекивања. Ко воли тако да прошета. Ако ништа друго, купим димљени сир и вруће чварке. Остало, ако се налети, је бонус.
 
Ja sve mogu da nosim i nije mi važno da li je neko drugi nosio, samo da ne moram ja da idem i da bazam po radnjama, pijacama, najlonima.
Ako može na dva klika ili još bolje da mi donesu na noge. Onda kupujem, ne pitam šta košta.

Тако сам ја мами и тетки... Капуте, торбе... Њих мрзи. И онда схватим да сам будала, вуглим им свашта а оне и даље ходају апа- драпа.
 
Аха, то да... Пре је било петак послеподне и субота пре , сећаш се?

- - - - - - - - - -



Фора је што нису само половне ствари. Тамо се иде без очекивања. Ко воли тако да прошета. Ако ништа друго, купим димљени сир и вруће чварке. Остало, ако се налети, је бонус.

e znaci danima trazim cvarke da kupim da pojedem, nigdje nema. odem i ja na auto pijacu nedeljom, ima i buvljak, svasta se moze kupiti. ali tezak sam na odjeci
 
e znaci danima trazim cvarke da kupim da pojedem, nigdje nema. odem i ja na auto pijacu nedeljom, ima i buvljak, svasta se moze kupiti. ali tezak sam na odjeci

Ми смо били на сланинијади баш због чварака. Више нормални не могу да се купе. Само нека кожура и грозота. И тамо нађемо дииивне, ситне, мало решије али меке 900/кг, и дуван наравно пошто моје дете њих може сваки дан. И неку дивну сланину, као некада, онако бела и мирисна, а има више шунке него масног. И тако... Сада сам гладна :(
 
Ми смо били на сланинијади баш због чварака. Више нормални не могу да се купе. Само нека кожура и грозота. И тамо нађемо дииивне, ситне, мало решије али меке 900/кг, и дуван наравно пошто моје дете њих може сваки дан. И неку дивну сланину, као некада, онако бела и мирисна, а има више шунке него масног. И тако... Сада сам гладна :(

:lol: kako si ti kontradiktorna
 
:lol: kako si ti kontradiktorna

sta ima veze, mala je ko zmaj!:)))

- - - - - - - - - -

Хахаха... Па решији али не ломиш зубе на њих.
Има више шунке, а оно бело је баш бело, није гњецкаво :lol:

drugim rijecima volis dobro osusenu slaninu. nekidan sam uzeo jednu od lokalnog proizvodjaca, nije ni skupa, kosta oko 9e
 
Ми смо били на сланинијади баш због чварака. Више нормални не могу да се купе. Само нека кожура и грозота. И тамо нађемо дииивне, ситне, мало решије али меке 900/кг, и дуван наравно пошто моје дете њих може сваки дан. И неку дивну сланину, као некада, онако бела и мирисна, а има више шунке него масног. И тако... Сада сам гладна :(

Bogi bre,odluci se! Jesu li malo resiji ili su mekani,i jel slanina bela ili ima vise sunke???
Nije mi dobro kad te citam,svu me sludis :lol:
:D:D:zcepanje:
 
Kupovao ja jednom rodbini na Najlonu neko zemljano posudje, i kad sam obavio pazar dade mi prodavac posetnicu, ispade da mi je zemara iz sela, tu malo dalje od centra zivi, a ima stalnu tezgu na Najlonu. I tako sam bezveze vukao svu grncariju iz NS u selo, ne pitah ga odmah kao nasi hajlenderi odakle je i odakle su njegovi, bar da sam se ja predstavio ko sam i odakle sam kao sto moje rodje praktikuju. :dash: :D
 
moj post nije napisan da bi tesio bilo koga



pa meni i jeste delovalo da je podjebavas. znaci bio sam u pravu

- - - - - - - - - -

Bas treba da me tesi... :)
nego cicak, daj utesi me, posalji malo vina hehehehehe....

Ovaj vikend nista od pijace.
Radim. Nesto mi je pokarambasala po rasporedu.radim veceras i u cetvrtak noc isto i u subotu i nedelju.
Pa bem mu misa. Ne mogu da stignem do najdze



pa izgleda da treba obzirom da te najobicnija posalica toliko pozledila

i da su ti dve tri babe odma pritrcale u pomoc
 
nisu babe njoj pritekle u pomoc, nego babe ne mogu da se nacude kako je deda kao ti spucao tolike godine, a sa kompleksima ostao na nivou unuka



ne, iskompleksiran i infantilan je onaj ko skace ko majmun kad mu neko pomene neki deo tela

kao i oni koji od toga prave tragediju ko da je invalid a ja ga gurnuo niz stepenice

cirkus jednom recju

za nula dinara
 
Poslednja izmena:
Bas treba da me tesi... :)
nego cicak, daj utesi me, posalji malo vina hehehehehe....

Ovaj vikend nista od pijace.
Radim. Nesto mi je pokarambasala po rasporedu.radim veceras i u cetvrtak noc isto i u subotu i nedelju.
Pa bem mu misa. Ne mogu da stignem do najdze

Za vino moras doci... nije to gust ako ne vidis gde se proizvodi kako se stvara itd... tek tad je merak :)

- - - - - - - - - -

Ми смо били на сланинијади баш због чварака. Више нормални не могу да се купе. Само нека кожура и грозота. И тамо нађемо дииивне, ситне, мало решије али меке 900/кг, и дуван наравно пошто моје дете њих може сваки дан. И неку дивну сланину, као некада, онако бела и мирисна, а има више шунке него масног. И тако... Сада сам гладна :(

Kod nas u vinariji u mezu idu domaci svezi cvarci :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Tema:
Nije mi problem da nosim tudje ali od par osoba...
Kuma, snaja, mama, par prijateljica...
Mi smo jedne drugima second hand :lol:
 

Back
Top