Mršave žene

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Citam gore na vestima krstarice probleme mrsavih ljudi.
Hajde sad da se jednom u zivotu kao ljudi, domacini, forumasi dogovorimo: volite li mrsave devojke/zene?:ceka:
Ako je vec bila tema moze lock i ban za postavljaca:rumenko:
 
Ljudi prvo moraju da razlikuju sta je mrsavo a sta je debelo.
Najbolje je sredina (visoka 170-175cm,tezina 50-60kg).
Ta tezina nije samo na izgled dobar nego je takodje dobra za zdravlje.
 
диван младитј овај сотир

Pa pazi ja imam metar i 73 i poslednje sto mi treba je neko malo bure .. da, imam 90 kg ali nisam debeo sav sam u misicima tako da u obzir dolazi mrsavica od 165 cm ali sa ogromnim sisama, dupe i ne mora biti narocito veliko ali zetgnuto svakako . bez lazne skromnosti ako sam ja zgodan logicno da mi treba super giga zgodna riba .

- - - - - - - - - -

Imam pravo na to :D
 
Ljudi prvo moraju da razlikuju sta je mrsavo a sta je debelo.
Najbolje je sredina (visoka 170-175cm,tezina 50-60kg).
Ta tezina nije samo na izgled dobar nego je takodje dobra za zdravlje.

Pa ovo baš i nije sredina, niti je dobro za zdravlje. Žena visine 170 cm i težine 50 kg bi imala BMI oko 17. Uzimajući u obzir da je normalan BMI 18.5-25, osoba ovih dimenzija bi bila značajno pothranjena. U suštini za visinu 170 cm zdrava je težina od 54 do 72 kg, a sve što varira od toga nije dobro.
Mada sama težina nikako nije presudna za izgled. Fit žena koja ima dobru mišićnu masu može da izgleda mnogo bolje od žene iste visine koja ima 10 kg manje i u životu nije potrčala niti podigla išta teže od kašike.
 
Pa ovo baš i nije sredina, niti je dobro za zdravlje. Žena visine 170 cm i težine 50 kg bi imala BMI oko 17. Uzimajući u obzir da je normalan BMI 18.5-25, osoba ovih dimenzija bi bila značajno pothranjena. U suštini za visinu 170 cm zdrava je težina od 54 do 72 kg, a sve što varira od toga nije dobro.
Mada sama težina nikako nije presudna za izgled. Fit žena koja ima dobru mišićnu masu može da izgleda mnogo bolje od žene iste visine koja ima 10 kg manje i u životu nije potrčala niti podigla išta teže od kašike.

170 cm je mnogo za mene kad se natakari na stikle veca od mene :D
 
Meni ok ako je prepiçka

- - - - - - - - - -

Ne bi se zamaro s mernim jedinicama

- - - - - - - - - -

I bilo bi poželjno da je lepsa nego ja, prosto ne ide da e musko lepse eto

- - - - - - - - - -

mada može biti i model ko sadašnja lejdi
 

Back
Top