mi kuguarke

...ma jok...Derko voli damice koje izgledaju kao Sofi Marso, imaju neku zvucnu profesiju, iz fine su familije i po svemu bolje od njega...to mu je fetis a takva ce glave da mu dodje, lepo sam mu rekla...
 
...ma jok...Derko voli damice koje izgledaju kao Sofi Marso, imaju neku zvucnu profesiju, iz fine su familije i po svemu bolje od njega...to mu je fetis a takva ce glave da mu dodje, lepo sam mu rekla...

zena ti uvek dodje glave
svejedno kakva je

- - - - - - - - - -

Glave će mu doći ili neka baba ili neki tip, Sofi Marso neće sigurno :lol:

kepec miran :mazipsa:

- - - - - - - - - -

Pa zar se ti ne lozis na tetke

Pa da se lozim na tetke lozio bi se na tebe valjda prvu.
Ili frey?
 
Glave će mu doći ili neka baba ili neki tip, Sofi Marso neće sigurno :lol:

Ozbiljno vam bre kazem, takve su mu fetis...svetle oci, braon kosa, beo ten, izduzenije, aristokratske face, nikako vulgarna...znam ga bre godinama ko zlu paru...to je snob neopevani...cak veci i od mene, ako je to ikako moguce, ali u njegovom slucaju jeste!
 
Ozbiljno vam bre kazem, takve su mu fetis...svetle oci, braon kosa, beo ten, izduzenije, aristokratske face, nikako vulgarna...znam ga bre godinama ko zlu paru...to je snob neopevani...cak veci i od mene, ako je to ikako moguce, ali u njegovom slucaju jeste!

to si ti nesto sanjala
vishful tinking
I ja nisam snob nego gospodin covek
 
Ozbiljno vam bre kazem, takve su mu fetis...svetle oci, braon kosa, beo ten, izduzenije, aristokratske face, nikako vulgarna...znam ga bre godinama ko zlu paru...to je snob neopevani...cak veci i od mene, ako je to ikako moguce, ali u njegovom slucaju jeste!

Ma to vizuelno nema veze s onim na šta se on loži, kad ti ja kažem al dobro valjda treba da prođe još koja godinica samovanja pa će onda skuži de dalje

Deki :heart:
 
to si ti nesto sanjala
vishful tinking
I ja nisam snob nego gospodin covek

...po mogucstvu da se iz hobija pronalaze u pisanju:mrgreen:
...da sviraju klavir ili gitaru...i da im on u osnovi ne treba previse...moze i neka uniforma da se provuce u spavacoj sobi...to bi negde bila skica Derkovih fetisa...sto to postoji kad na vrbi rodi grozdje je druga prica:)
 
...po mogucstvu da se iz hobija pronalaze u pisanju:mrgreen:
...da sviraju klavir ili gitaru...i da im on u osnovi ne treba previse...moze i neka uniforma da se provuce u spavacoj sobi...to bi negde bila skica Derkovih fetisa...sto to postoji kad na vrbi rodi grozdje je druga prica:)

ja bre nemam fetise ti si se opet prejela slatkisa
kakav je to uopste nik Freya
je l znas ti da je to neka vikinska boginja rata plodnosti ovo ono
totalno sve NE ti
 
...danas sam dobio svoje mere...konacno znam kolko sam visok i tezak prasac...

...elem, cenim da se najvise palis na rukavice do laktova...priznaj, priznaj...mozes zubicima da skines jednu polakoooo i da mi dopustis da te pljusnem njom po goloj guzi:)

ne palim se ni na rukavice
ni na zirafe
guzate kruske umisljene da su pescanik
ni na smedjokose cece
vise srece sledeci put
sheik je odma iza ugla
 
ne palim se ni na rukavice
ni na zirafe
guzate kruske umisljene da su pescanik
ni na smedjokose cece
vise srece sledeci put
sheik je odma iza ugla

...ne lazi narod kad si meni lepo priznao jedne davne noci da te uniforme stimulisu na blud, pohotni decace...
ti se palis na Sofi a nesto mi je i ta Ceca sumnjiva...seik nije zanimljiv ali neki nabildovani crnci mogu da prodju...arapskog porekla i vere Muhamedove:zper:
 

Back
Top