Puderi...

ja sam koristila neki Vichy-ev,uzorak,drugarica mi donela.sta znam,cini mi se da je dobar,ne razumem se bas u sminku...jel moze neko da mi da savet kako da nadjem pravu nijansu?
 
Chili:
ja sam koristila neki Vichy-ev,uzorak,drugarica mi donela.sta znam,cini mi se da je dobar,ne razumem se bas u sminku...jel moze neko da mi da savet kako da nadjem pravu nijansu?

mislim da sam ovde vec napisala jednom :

puder se ne isprobava na ruci, nego na VRATU !!!

Dakle, gledaj da je dobro osvetljenje, najbolje dnevna svetlost, i namazi malo na vrat
 
Imam jedno retardirano pitanje :oops:
Već rekoh da se ne šminkam često i tako to pa stvarno ne znam.
Elem, da li je datum, utisnut na tubi pudera datum proizvodnje ili rok trajanja? Ne piše ništa ima samo datum? Šta je obično?
 
За сада не користим пудер, па немам нека искуства са њима. Иначе, ускоро ћу да пробам Аво-ов (знам да није неки квалитет) па ћу да видим какав је. То је, у ствари, тонирана крема.
пс. напомињем да се не разумем у пудере!
 
Bolje uzmi niveinu toniranu kremu. Lose je samo sto postoji u samo dve boje (meni je svetla nijansa suvise tamna), ali ako ti odgovaraju nijanse slobodno je uzmi, garantovano je bolja.
 
apache:
Bolje uzmi niveinu toniranu kremu. Lose je samo sto postoji u samo dve boje (meni je svetla nijansa suvise tamna), ali ako ti odgovaraju nijanse slobodno je uzmi, garantovano je bolja.


nivea tonirana je ok, samo sto uzasno ostaje na odeci :( ne daj Boze da obuces nesto belo, recimo belu majicu ili dzemper :? a tek belu jaknu :?
 
E, pa ******, ja sam je kupila odavno, ali nosim je samo leti posto, jer tek kada pocrnim odgovara mi "svetla" nijansa, a tada nemam mnogo odece blizu lica pa nisam imala problema
 
volim i da se sminkam...
Uzivam gledajuci casopise sa devojkama koje su dobro nasminkane,me mora biti nista preterano,vec sa ukusom...naravno tad i kradem sve fore sminkanja.
Sto se pudera tice...do pre 4 meseca ga nikad nisam stavila na lice,jer nemam potrebe,iz razloga jer imam cisto i negovano lice...
Medjutim,pocela sam da koristim max factor (sheer radiance) samo sto oon daje samo sjaj licu i zaista mi se dopada...tako da ga ovim putem svim devojkama preporucujem.
 
Imam i color adapt i loreal true match...
Lorealov mi je ocajan, posto nije oil free, a color adapt mi je ranije bio odlican, ali poslednji put kada sam ga kupila, izgleda da su mi uvalili neki falsh... masti mi se koza posle pola sata pocne da se sjaji... A kupila sam ga u divi...
 
Jeftinija varijanta - nivea tonirana krema, meni licno svetlija nijansa hell, veoma dobra, moze sa kremom ispod ili bez, direktno na kozu.
Skuplja varijanta (ali vredi) - lancome puder u prahu, mislim da ima tri nijanse 001, 002, 003. Prestala sam da ga koristim jer je ipak vise za vecernju varijantu, a nivea daje prirodan izgled.
Jel neka od vas probala onaj novi max factor, pola krema, a pola puder?
 

Back
Top