da li se prekrstite

Pa ne bih rekao, jer cim nekada odes , a stidis se , onda ima tu nesto?:)

Ko je rekao da se stidim?
Pa ima nešto... atmosfera mi ič ne prija, samo hladnoća... nema topline, nema duhovnog osećaja... jednostavno radim to zato što se očekuje od mene... Umeju vernici da budu neprijatni kada im čačneš u svetinju... i ne prekrstiti se tom prilikom bi značilo nepoštovanje. A mene ruka neće zaboleti od par poteza... :lol:
Odem Boki, zato što moram... krštenja, venčanja i ostale prigodne prilike... mada gledam u većini slučajeva da ostanem na svežem vazduhu... ako je ikako moguće... :lol:
A ti uglavi negde u ovu priču i đavolčiće, ako te to čini srećnim...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ko je rekao da se stidim?
Pa ima nešto... atmosfera mi ič ne prija, samo hladnoća... nema topline, nema duhovnog osećaja... jednostavno radim to zato što se očekuje od mene... Umeju vernici da budu neprijatni kada im čačneš u svetinju... i ne prekrstiti se tom prilikom bi značilo nepoštovanje. A mene ruka neće zaboleti od par poteza... :lol:
Odem Boki, zato što moram... krštenja, venčanja i ostale prigodne prilike... mada gledam u većini slučajeva da ostanem na svežem vazduhu... ako je ikako moguće... :lol:
A ti uglavi negde u ovu priču i đavolčiće, ako te to čini srećnim...

Mozda je to sto ne ucestvujes u svemu tome?
Kada bi ucestvovala srcem , onda bi se vratila toplina, ljubav i ostalo,
 
Прекрстим се кад улазим у цркву, или кад чујем црквена звона. Не знам зашто бих се крстио када пролазим поред цркве. Шта више, увек ме изнервира када видим да се људи крсте док седе у аутобусу који пролази улицом поред цркве.

Napisano je: licemeri, što se molite da vas svi vide.
 

Back
Top