Da li ići sa NJIM na more ili sa drugaricama?

Od slučaja - do slučaja, od leta - do leta, od momka - do momka, od drugarica do - drugaricae, od braka - do braka, od osobe - do osobe, od situacije - do situacije... Stvarno misliš da postoji univerzalan recept???

Elem, ja sam u mladosti uvek išla sa momkom, a sad u braku sam išla sa drugaricom ( i decom, naravno).

 
E... blago tebi... sta bi dala da ja sama odem na more... hehhehee... salim se...

Pa idi s drugaricama, zasto uopste imas dilemu, ne kapiram? Preko godine ste stalno zajedno, a i bice vam bolji sex kad se vratis, bar trenutno.

Ali vazi i obrnuto, mozes se s njim zbliziti na tom letovanju, jer ce biti opusteniji zato sto ne ide na posao, pa cete biti blizi... kupovace ti, izvodice te na vecerice, mazice te... itd. puno sexa...

Zavisi sta ti trenutno vise treba, slobodice malo ili zblizavanje s njim.
 
gossca:
E... blago tebi... sta bi dala da ja sama odem na more... hehhehee... salim se...

Pa idi s drugaricama, zasto uopste imas dilemu, ne kapiram? Preko godine ste stalno zajedno, a i bice vam bolji sex kad se vratis, bar trenutno.

Ali vazi i obrnuto, mozes se s njim zbliziti na tom letovanju, jer ce biti opusteniji zato sto ne ide na posao, pa cete biti blizi... kupovace ti, izvodice te na vecerice, mazice te... itd. puno sexa...

Zavisi sta ti trenutno vise treba, slobodice malo ili zblizavanje s njim.
Možeš se i udaljiti, al' bolje pre nego kasnije...
 

Back
Top