"Ostaće da živi sa mačkama" - čest komentar pojedinih muškaraca

ne znam sta znaci visak para za tebe.

siguran sam da i ti trosis pare na neke stvari za koje drugi misle da su glooposti ali tebi pricinjavaju zadovoljstvo.

Па не, паре служе да псету плаћаш пансионске услуге. Јбт, неки људи су стварно ћакнути.
 
bas tako.

macke su sebicni egoisti koji samo misle na sebe.

Ово може да напише само необразован и предрасудама задојен човек.
Животиња не може да буде ни себична ни несебична.
Несебични слон.
Себична сабљарка.
Звучи глупо, јел?
Па глупо је и за псе и мачке, ћутуче ниједан!
 
Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?
Ti mislis da ti majmuni shvataju to :lol:
Macka je bolji izbor od nekih majmuna muskih
Najbolje je imati dobrog muskarca i macke naravno, ali kad neki majmuni dovedu neke zene dotle da radije biraju macku nego njih, onda treba ti majmuni da se zapitaju sta nije u redu sa njima
 
Ово може да напише само необразован и предрасудама задојен човек.
Животиња не може да буде ни себична ни несебична.
Несебични слон.
Себична сабљарка.
Звучи глупо, јел?
Па глупо је и за псе и мачке, ћутуче ниједан!
ma kako ne.

kad dodje u 4 ujutu i mjauce na vrata i sve nas probudi.
ma goni je....

ali zato kad princeza spava svi trebaju da su mirni.. more sebicni egoisti..samo misle da jedu i zahebavaju ljude.
 
ma kako ne.

kad dodje u 4 ujutu i mjauce na vrata i sve nas probudi.
ma goni je....

ali zato kad princeza spava svi trebaju da su mirni.. more sebicni egoisti..samo misle da jedu i zahebavaju ljude.

Значи ја не видим мученике који по свакојаком времену у пет ујутру изводе псета да изврше нужду.
 
Nije reč da ne može već jednostavno neće da bude domaćica, sanitarka, higijeničarka, vaspitačica nekome nedoraslom lezileboviću.
Ma nemoj da pricas,mozda je ona bas takav lezilebovic jer ako sebi sprema valjda je logicno da jos jednim gladnim ustima sprema,kao recimo detetu,sestri,roditeljima,jebacu itd,al muzu nikako,to je zlo
 
Sad je na netu kod manikira ,posle ide na kaficu s frendicom a ona nek se snadje
Ima i takvih, slažem se, ali iz neke normalne porodice ne dolaze takve devojke, žene. Iz takvih porodica, obično imaju dobar uzor u ocu, koji je majci bio podrška i obratno. I ne zadovoljavaju se manjim od toga, što apsolutno podržavam.
 
Ima i takvih, slažem se, ali iz neke normalne porodice ne dolaze takve devojke, žene. Iz takvih porodica, obično imaju dobar uzor u ocu, koji je majci bio podrška i obratno. I ne zadovoljavaju se manjim od toga, što apsolutno podržavam.
Ja ne podrzavam,sreca pa imam uzor nemoderne dede i babe koji su znali ciji je koji posao i nisu se mesali jedno drugom,pozivse preko 90 gpdina,6oro dece i copor unuka,a danasnje ne bi da radjaju,komplikovano je ,surogat da se ne muce
 

Back
Top