"Ostaće da živi sa mačkama" - čest komentar pojedinih muškaraca

Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?
Msm da je osoba kojoj je taj zaključak upućen izuzetno netolerantna,.. samoživa.
 
Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?

Šta fali ostati sama sa mačkama, ne vidim problem
 
Ни бити у браку 40 година не значи да нећеш остати сама са мачком.
Супруг умре или се разведу под старе дане, што је у последње време чест случај, деца у иностранству...останеш сама са мачком.
Лепо је имати некога с ким ћеш попити јутарњу кафу, али можда онај одозго има другачије планове.
 
Šta fali ostati sama sa mačkama, ne vidim problem
Pa bolje je da ostaneš sa mačkama ako ne možeš sa muškarcima. Ne vidim tu neki problem. Ako već to uradiš to je tvoj izbor i nema posle ljutnje i nemoj zadržavati mržnju prema muškarcima. Privedi svoj život kraju sa mačkama, bavi se nekim hobijem, humanitarnim radom i to je to.
 
Pa bolje je da ostaneš sa mačkama ako ne možeš sa muškarcima. Ne vidim tu neki problem. Ako već to uradiš to je tvoj izbor i nema posle ljutnje i nemoj zadržavati mržnju prema muškarcima. Privedi svoj život kraju sa mačkama, bavi se nekim hobijem, humanitarnim radom i to je to.

on je muško 😊
 
Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?
Meni je želja ostati sam sa mačkama.

cat-wardrobe-bw-kitty-78080.jpeg
 
Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?
To je izuzetno ruzan komentar.
ne zato sto ja voli maccke pa se vredjam...
Nego stoga sto muskarci koji budu odbijeni treba da imaju dostojanstvo.
Vredjanje i ogovaranje zena koje su same je ovde cesto....
dok je muskarac kao neki frajer i zivi jelte kako on occe, dotle je zena cat lady...
Pa evo vako...ako bih birao ko bi mi bio prijatelj za kafu...
uvek cat lady pre starog momka.
 

Back
Top