"Ostaće da živi sa mačkama" - čest komentar pojedinih muškaraca

Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?

То да ће остати са мачкама не односи се на жене које одбијају неквалитетне мушкарце, већ на оне које то чине мушкарцима који су антипод овим лошима. Заиста ће остати са мачкама. Или канаринцем.
 
Imala sam prilike da često čujem kako muškarci za neku devojku,ženu posprdno komentarišu da će ostati sama , sa mačkama. Po čemu je bolje da ostanu sa takvima, koji ih ne poštuju ,koji su luzeri u svakom pogledu nego sa mačkama ?
Ima jedan jednako glup komentar koji sam više puta čula dok sam imala psa!
-Što ne rađaš dete nego šetaš kuče?
I to sam prvi put čula kad sam imala 14 godina!
U kakvoj su suprotnosti rađanje dece sa imanjem životinja?
Pa svi znaju koliko samom detetu znači kad ima ljubimca!
A te džiberčine koje se naseravaju ženama za mačke, će zasigurno ostati sami, samo neće imati ni mačku
 
То да ће остати са мачкама не односи се на жене које одбијају неквалитетне мушкарце, већ на оне које то чине мушкарцима који су антипод овим лошима. Заиста ће остати са мачкама. Или канаринцем.
Ti koji posprdno komentarišu nikako ne spadaju u kvalitetne muškarce, a ako su oni ti, koje žene odbiju, onda sam za mačku pre nego njih :)
 
Ima jedan jednako glup komentar koji sam više puta čula dok sam imala psa!
-Što ne rađaš dete nego šetaš kuče?
I to sam prvi put čula kad sam imala 14 godina!
U kakvoj su suprotnosti rađanje dece sa imanjem životinja?
Pa svi znaju koliko samom detetu znači kad ima ljubimca!
A te džiberčine koje se naseravaju ženama za mačke, će zasigurno ostati sami, samo neće imati ni mačku
Imam i decu i kučiće i mačke, ja sam loša žena :mrgreen:
 
Zašto si tako negativna ako se skrene pažnja devojci ili ženi da joj garderoba miriše na mačju mokraću i da je prekrivena dlakama? Ako to ne primećuje sama i živi u takvoj prljavštini zašto bi ceo ulaz trpeo nekog ludaka?!??

Kod mene u dvorištu zgrade ima gomila mačaka koje ljudi hrane znaš kakva je prljavština i kako je ušljiskano od razmazane hrane i plastičnih tanjira? Koliko buva imamo na nogama samo dok prođemo do ulaza zgrade?

Čak nam razbijaju podrumske prozore i od zgrade kako bi mace imale gde da žive?

Po meni su to sve teški psihijatrijski slučajevi, emotivni invalidi koji ne mogu da uspostave normalan kontakt sa svetom oko sebe.
 
Zašto si tako negativna ako se skrene pažnja devojci ili ženi da joj garderoba miriše na mačju mokraću i da je prekrivena dlakama? Ako to ne primećuje sama i živi u takvoj prljavštini zašto bi ceo ulaz trpeo nekog ludaka?!??

Kod mene u dvorištu zgrade ima gomila mačaka koje ljudi hrane znaš kakva je prljavština i kako je ušljiskano od razmazane hrane i plastičnih tanjira? Koliko buva imamo na nogama samo dok prođemo do ulaza zgrade?

Čak nam razbijaju podrumske prozore i od zgrade kako bi mace imale gde da žive?

Po meni su to sve teški psihijatrijski slučajevi, emotivni invalidi koji ne mogu da uspostave normalan kontakt sa svetom oko sebe.
To je užas, meni je žao tih ljudi, ali da li misliš da će oni nešto promeniti ako im se skrene pažnja, ja nešto i ne verujem, doduše živim u kući, u malom mestu pa nemam tih problema
 
Jeziva stvorenja.....😶
f96-povedenie44-685x815.jpg
 
Ja im kažem lepo uzmite mačku i nosite kući ili barem sterilišite oni me psuju. Žene su najagresivnije po tom pitanju. Katastrofa. I sve one krenu od jedne mačke pa nastave da skupljaju.
Ne bih ja mogla da držim mačku u kući, meni je to odvratno koliko god volela životinje, njima je mesto van kuće, nije higijenski. Pogotovo što smrdi, ima jedna skriptarnica u koju često idem, žena u tom malom prostoru drži 5-6 njih to je užas da se ugušiš od smrada
 
Ne bih ja mogla da držim mačku u kući, meni je to odvratno koliko god volela životinje, njima je mesto van kuće, nije higijenski. Pogotovo što smrdi, ima jedna skriptarnica u koju često idem, žena u tom malom prostoru drži 5-6 njih to je užas da se ugušiš od smrada
Znaš, ima i muškaraca koji ne mirišu ugodno :mrgreen:
Gotova sam sada, neće me oprati ni Morava ni Lepenica :D
 
То да ће остати са мачкама не односи се на жене које одбијају неквалитетне мушкарце, већ на оне које то чине мушкарцима који су антипод овим лошима. Заиста ће остати са мачкама. Или канаринцем.
Takve ne zalim uopste.
 
Zašto si tako negativna ako se skrene pažnja devojci ili ženi da joj garderoba miriše na mačju mokraću i da je prekrivena dlakama? Ako to ne primećuje sama i živi u takvoj prljavštini zašto bi ceo ulaz trpeo nekog ludaka?!??

Kod mene u dvorištu zgrade ima gomila mačaka koje ljudi hrane znaš kakva je prljavština i kako je ušljiskano od razmazane hrane i plastičnih tanjira? Koliko buva imamo na nogama samo dok prođemo do ulaza zgrade?

Čak nam razbijaju podrumske prozore i od zgrade kako bi mace imale gde da žive?

Po meni su to sve teški psihijatrijski slučajevi, emotivni invalidi koji ne mogu da uspostave normalan kontakt sa svetom oko sebe.
ko je tebe tako jako naljutio
,s, ozbiljno te pitam
ovo ti je najmanje treća poruka na ovoj temi a daje ovako gruba, najblaže rečeno
Znaš, ima i muškaraca koji ne mirišu ugodno :mrgreen:
Gotova sam sada, neće me oprati ni Morava ni Lepenica :D
smrde na pivo i cigare
 

Back
Top