excuse me

shta ce biti sa mnom za 2 meseca

  • bicu s osobom A i bice nam super do jaja

  • gnjavicu se s osobom A ali josh cemo se petljati

  • batalicu osobu A i spetljacu se s osobom B

  • pojavice se princ na belom stojadinu osoba C

  • batalicu sve osobe i vredno cu uciti

  • poubijacu ukucane a potom komshije i mlade studente i neku od osoba (A na prvom mestu)

  • nestho sedmo *npr prosicu na ulicama...ali i bilo shta drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
shta ce biti sa mnom za dva meseca

prognoze...

mislim znam da vas uglavnom zabole ali kao igranje..

e je l licim sad na nekog i na koga??? anakin??

hm da li cu biti dovoljno poshtena da priznam...

u pobeze mi inspiracija shit

...e edit: znachi trazi se ono shto ce biti za dva meseca od danas koji dozhivljaj, ako bude nekih izmedju oni se ne vazhe..
 
hamster1ade7.gif
 
Već jesam... nesvesno.....
Jbt i onda kažem da nisam sujeverna, a svaki put moram da otkucam neparan broj ovih tačkica. Ustvari to nije sujeverje to je bolest...
Ali da ti ne kvarim temu... samo nastavi :)
 
pa mama kuca svo vreme... samo ponekad dozvoli i meni da kazhem po koju...
kad sam stvarno dobar... kao danas recimo... a bash sam imao zhelju da odgovorim na ovu temu... i sada mi s ukazala prilika...
Fala mama...
ali pobezhe mi inspiracija... no, zahvalio sam se mami, a to je najbitnije... :D.
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja nisam znala da je ovo ostalo : )))))))

ova tema

sad me kao blam..ma nistha niste rekli htela sam da otovrim anketu

he nije blam

e ljudi toliko sam puna mrzhnje neke da ne kazhem hejt-a da ne smem nikome da pridjem da neshto ne uradim mnogo vas je..ajde sad cu da otvorim anketu da olaksam sebi zhivot ne mogu vise ovako...uf polako gubim kontrolu nad sobom ..jok i ne smem serem ovde dva sata

dakle dosadna anketa nadam se da ce neko ipak da je popuni mada nije dobro kockati se ali mozhe malo...

osoba A = milosh, osoba B = dejan, osoba C = ???
 
e?... a zashto nema opcija da se glasa na vishe ponudjenih... kao gnjavicjesh se sa osobom a... ali cjesh se takodje i spetljati sa osobom b.... a onda cje docji princ sa belim stojadinom... a sve to cje te nakraju zbuniti... pa cjesh poubijati sve ukucjane... necju da glasam... kako sada da upotpunim kompletnu prognozu, kada mogu da glasam na samo jedno od ponudjenih?... ua
 
jaoooo..

cekaj mislim da to moze da se namesti mozda

e i dalje sam puna hejta moracu da uradim posao

jao u ne moze

hm...mada tvoj scenario deluje najlogichniji...onda je to mozhda opcija neshto sedmo?
 
Artinve:
pa, nije sedmo... kada je vecj ponudjeno... losha si... necju da se igram viishe...

:( pa sto bre nije valjda tako strashno...ajd nemam bash iskustva s anketama oprosti mi...
hm p ai imam s nekim anketama...ali nisam pravila bash rpevise

u jesam hladna

ajd bre shta si picajzla sad u ovom momentu odsudnom
 
salim se bre ako ti nije do odgovora niko te ne tera...e u stvari tera te!!! odgovaraj odma!

joj stvarno mi se cini da sam poludela mislim da moram da pijem lekove i sada idem i vidimo se za koji dan a pusticu ovu temu da raste kao shto raste hleb na radijatoru pokriven krpom u beloj plastichnoj ciniji za mucenje u mikseru...velikoj...tj testo...fuj masha
 

Back
Top