Zene vozaci

auu nije ni meni bilo juce svejedno.... pazi, ogranicenje 40 ... ja idem sigurno 60-70 i imam prednost... i sad izlece mi neka gospodja u novoj hondi akord... i doticna se zaustavlja na POLA ULICE (da proveri da li ide neko), jer ima znak stop... sve se to desava na mozda 10m od mene ... ja imam prednost, usporavam na nekih 40km/h i mislim sad ce gospodja kad me videla, da me propusti..... al ne lezi vraze, na mozda 5m od mene ona pukne po gasu, ja po kocnici... otvorim prozor e'bem joj sve zivo i mrtvo a ona uzme da se d.ka na mene, kako ja za malo nisam nju ubio a ona izletela na stop... i kako degenu objasniti... da je bila neka mladja lupio bi joj samar da se smiri ali mi bilo glupo udaram gospodju...:dash::dash::dash::ljutko::ljutko::ljutko::udriglavu::udriglavu::udriglavu::kletva::kletva::kletva::poludeo::poludeo::poludeo::besan2::besan2::besan2:
 
Jutros vozim na posao i imam šta da vidim?!

U traci pored mene zena vozi nov novcati Focus,
piči preko 80 s nosom u retrovizoru - šminka oci!
Vratim pogled na put, al' djavola - zena napola prešla
u moju traku i ne prestaje da se šminka.
Čovece...usr`o sam se živ: ispadne mi brijač na baterije i
padne na burek koji mi bio na drugom sedištu pa sve zajedno na pod.
Pokušam kolenima da ispravim volan, al' ispustim mobilni
koji padne pravo u kafu, koja mi je bila medju nogama.
Ošurim sebi i jaja i pored njih, mobilni crko i još izgubim važan razgovor.
`Bemti zene vozače... "


:hahaha::hahaha::hahaha:

Ja volim da vozim i po merilima mnogih prebrzo... :lol: I mene nerviraju pripadnice mog pola koje ne gledaju ništa živo na putu, šminkaju se i iskaču gde god stignu, a uglavnom tamo gde nemaju prednost... :besna:

I realno mislim da dobra vožnja kao i snalaženje u prostoru nema veze sa polom... Već sa tim da li je neko i koliko zainteresovan za isto...
 
Vozim,ne mogu reci odlicno,ali solidno sasvim.
Moj muz da je bolji,bolji je;)
Ja sam pre nekih 8-9 godina imala udes,ali nisam ja vozila nego moja prijateljica:(
izlomile smo se fino:roll:
od tada imam malo strah:roll:
 

Back
Top