Zene vozaci

Gledala sam nekog plavog Clia i Feliciu.. a kakva je ta Felicia, meni je lepši ovaj Clio

Истина!
Моја пријатељица (вози од 18.) је пре пар година куповала ауто, и кад су је питали који би ауто да купи, она је рекла:''Па...неки црвени!'' :lol:
 
Ja stvarno uzivam u voznji, a znam i dosta zenskih likova koje su "mudre, hrabre, ludo voze",ali ruku na srce - uvek kada mi neko u saobracaju izmami more psovki, i to onih najcrnjih :mrgreen: - po pravilu uvek je to neka ZENA :roll:
 
ja sam nowopecheni wozach :P
obozawam da wozim....wozila sam neko kratko wreme sa caletom :roll: morala sam i kod njega da polozim :lol: a sad wozim sama....imam kola....i tako....
inache znate kako ide ona poslowica, ne secam se tachno ali poenta je :"Nije wazno ko wozi brze nego ko wozi duze ;) "
 
posto sam se rodila kao decko, automobili su me uvek zanimali.... o modelima koje sam imala, i koji me zanimaju znam dovoljno da mogu da ga kupim na pijaci i da se ne zayebem, umem sto sta oko kola, znam "zasto nece" u 90% slucajeva, a bolji sam vozac od vecine muskih oko mene, cak i profesionalaca.
da se ne lazemo, u pocetku je bilo i cesanja i prevrtanja, dok se "probaju misici" (kao i kod sve "muske" dece, heheh), ali - po mom misljenju - svaki covek, ma kog pola, koji vozi dugodugo preko 3.000 mesecno MORA da poznaje vozilo, da ima osecaj, da moze da se parkira na vrhu igle i slicno, osim ako nije BAS slepac.
dakle, mislim da je sve samo stvar toga koliko (ma sta) nekog zanima; vecina zena je "naucena" da automobil nije igracka za njih, i da fino zensko ne treba da ume da menja gumu, da je "zenstveno" birati kola prema boji karoserije i presvlaka, a tek da je vrlo mudro parkirati se 15 minuta, pa sacekati nekog macana da se sam ponudi....LOL.
takodje, uverena sam da nije pametno govoriti muskima o tome sta zena konkretno zna o kolima, pogotovo ako zna mnogo vise, i - takodje - nije pametno muskima davati (merodavne) savete na temu 'zasto sada nije upalio', onda me gledaju kao da drzim ruger u ruci.....:). srecom, mene je u zivotu zapao jedan kojem su automobili strast i posao, pa se ne streca, ali nekim drugim muskima iz okruzenja se slosi ako ukapiraju; stav muskaraca prema zenama koje pojma nemaju je sasvi benigan u odnosu na one koje imaju pojma.....:).
cini mi se da su zene koje su vrlo mlade polozile vozacki mnogo bolji vozaci nego one koje su to obavile negde posle 30-te ili kasnije... mozda se varam, tako je sa mojim drugaricama; no, mislim da je opet to pitanje samo realne zainteresovanosti.
 
Ja sam jedna od onih zena koje vole da voze, ali stvarno uzivam u tome. Vozim brzo, obilazim one koji se vuku po putu, psujem i svadjam se sa takvima sto ometaju posten svet u normalnoj voznji. Mislim skromno za sebe da sam bas dobar vozac. Isto tako priznajem da me najcesce iznerviraju zene vozaci i to narocito kad mi se onako priglupo prestroje ne gledajuci ni levo ni desno nego preko dve trake pa u trecu pred mene i onda maksimalno uspore i vuku se . E tu bi joj ja svasta rekla, ali takva osoba i dalje gleda samo onako zabijeno u sofersajbnu ispred sebe, u ogledalo ili prica sa suvozacem( obicno zenskog pola) - uzas!
Moram da kazem jos i da mrzim sto se sve zene vozaci apriori svrstavaju u isti kos, i sto kad neki kreten pogresi u saobracaju i vidi da si zensko odmah zauzme onaj prepotentni stav i prebaci loptu na tebe , kao "u sta gledas!" a kriv sto posto.
 
hm zanimljivo je da se zene koje se prestrojavaju ne gledajuci smatraju guskama i smotanim a muskarci koji isto rade su bezobrazni:roll:naravno i penzioneri su smotani kao zene
razvila bih randomovsku teoriju ali me mrzi :roll:
 
Aphroditi:
Свиђа ми се ова аналогија. :mrgreen:
Ево ја обожавам да возим, сваки дан 80км тамо и назад и то су ми баш опуштајући тренуци. :p
Али и водим бригу о мењању уља, мењању гума, и сваки и најмањи звук на мом аутићу ме забрине.:( :lol:
Јес да се не разумем много у делове, али увек питам да ми се све лепо објасни и учим. :p
А што се ложим на брзину,.....40км за 15 мин. :mrgreen:

: )

Sad sam podigao levu obrvu...
 
dete mi bolesno:(
nije isla u skolu a sad ne znam kako cu da dodjem do dadilje da je ostavim ranije,ne javlja se na mobilni
a moram na posao...
a ti?:D
 
Volim da vozim i uzivam u voznji. Vozim punih 11 godina. Samo kad zurim, ako negde kasnim, obilazim, povremeno nekog i "isecem", sviram svadjam se... ali se to retko desava. Za 11 godina nisam napravila ni jednu ogrebotinu na svojim auticima, niti bilo kakav sudar (cek da kucnem u drvo). Prvi auto sam sama sebi kupila, radila sam dva posla kad sam odlucila da ga kupim. Toliko sam se vezala za njega da sam bas plakala kad sam ga prodala i kupila drugi. Taj prvi autic su mi i nekoliko puta obijali, i na kraju ukrali. Posle 4 dana neki lik je pao za neke gluposti pa je propevao i za kradje nekih drugih automobila medju kojima je bio i moj. Tako da sam ga dobila nazad. Sama odrzavam svoj auto. Imam majstora kome verujem (ako je to uopste moguce) i naravno servisnu knjizicu u kojoj sve lepo vodim.
Smatram da ne treba svrstavati sve u isti kos, i sto se tice zena i sto se tice muskaraca. Trebali bi da uvedi bodove tj poene kao na zapadu...... pa da vidimo ko bi u najkracem roku ostao bez dozvole. A ovi sto voze pijani..... bez razmisljanja bi im oduzela dozvolu.
 
hanibaI77:
temperatura(smanjena dala sam joj sirup)
kasljucka
nos zapusen
prehladila se,ovo vreme mnogo zeza cas toplo cas hladno

Hani, nemoj da joj nosić bude zapušen, moja Čeda je imala takvu prehladu pre metar dana, turi joj kapi pa nek duva nosić češće... Sliva joj se sve verovatno - pa povraća... Daj skuvaj joj neku supicu iz kesice i jubi je jednom i za mene - valjda će brzo da je prođe :wink:
 
ma evo od kako je povracala bolje joj je
vec peva "ja sam sampinjon" umesto "ja sam sampion" :lol: ne kapira razliku
ne vredi da joj dam ako ce opet povratiti,malo vode da ne dehidrira pa kasnije
hvala na savetima majche:D
inace duvamo nosic:lol:
 
hm. sada gledam da me voze. mrzi me.
do pre dve godine sam vozila 1000 km nedeljno u proseku.
stalno na putu. kažu da sam odličan vozač. nemam frku.vozim od 16.
krala tati auto do 23 kada sam kupila svoj.(sama ga zaradila)
vozila motorče dugo... ma volim sve na kotačima.
i nekako se osećam kao da sam deo vozila kada sednem u nj.
volim da vozim brzo, ali ne i vratolomno.
najbrže na autoputu , sa decom u kolima 120-140.
ma ja volim automobile.
šta ću kada moj tata kupi ganz novi auto pa ga rastavi u delove...
a ja mu pomagala:p
 
hanibaI77:
e bodovi
ja cuvam sve svoje netaknute a moj muzic vec dva izgubio;) i dva puta po 90€ platio,to mu dodje jedne armanijeve farke:roll:

Pre neki dan drugarica mi poslala email iz Amerike, kaze platila je kaznu od 85$ i jedan bod zbog ne propisnog zaobilazenja. :!:
 
Ja sam platio kaznu od 150$ za nepropisno parkiranje u Americi, i još sam vozio tetkin auto. Kasnije sam naučio,a i video sam New Orleans, tako da, jbga - šta je tričavih 150 dolara.. Parking servis je smrtno profitna firma svuda..to smo znali i pre tranzicije
 
Jutros vozim na posao i imam šta da vidim?!

U traci pored mene zena vozi nov novcati Focus,
piči preko 80 s nosom u retrovizoru - šminka oci!
Vratim pogled na put, al' djavola - zena napola prešla
u moju traku i ne prestaje da se šminka.
Čovece...usr`o sam se živ: ispadne mi brijač na baterije i
padne na burek koji mi bio na drugom sedištu pa sve zajedno na pod.
Pokušam kolenima da ispravim volan, al' ispustim mobilni
koji padne pravo u kafu, koja mi je bila medju nogama.
Ošurim sebi i jaja i pored njih, mobilni crko i još izgubim važan razgovor.
`Bemti zene vozače... "

 

Back
Top