"Trad žene"

Znaci ti u zivotu nisi pipnuo pamucnu pelenu
Sedi jedan
Prvo se govanca ispiraju u lavoru
Onda mozes u masinu
A preporucljivo je da posle ispiranja prvo skuvas u loncu da kljuca malo, pa onda u masinu
Javi nam se tad pa ga tupi na ovu temu
Do tad adioooo

Metla zivela celu deceniju bez ves masine i bojlera i grejanja, zivela skoro godinu dana bez struje..... tesko da nisam prosla neki scenario iz tvoje maste.....samo sto je kod mene bila realnost a kod tebe je na nivou maste....meni da prodas ovu umisljemu propagandu sa teme ne mozes
paljba
 
Znaci ti u zivotu nisi pipnuo pamucnu pelenu
Sedi jedan
Prvo se govanca ispiraju u lavoru
Onda mozes u masinu
A preporucljivo je da posle ispiranja prvo skuvas u loncu da kljuca malo, pa onda u masinu
Javi nam se tad pa ga tupi na ovu temu
Do tad adioooo

Metla zivela celu deceniju bez ves masine i bojlera i grejanja, zivela skoro godinu dana bez struje..... tesko da nisam prosla neki scenario iz tvoje maste.....samo sto je kod mene bila realnost a kod tebe je na nivou maste....meni da prodas ovu umisljemu propagandu sa teme ne mozes
paljba
Xaxa emancipovana potrosarka,zamisli kad se i polovne kupuju pelene
I jos 1 tip of the day,mozes da naucis dete da ide na nosu sa godinu dana,a mozes i da placas dadilju da ne pocne ni sa dve
 
Ove amerikanke i engleskinje su ocigledno besposlene pa izmišljaju i zamisljaju da se žene vrate u ulogu domacice kao nekada što je bilo
Teško da ce to u normalnim zemljama i onima koji razmisljaju da prodje ..niti tako treba da bude..Kod nas svakako nece proci iako bi to ostatak
konzervativnih muškaraca želelo da ponovo smeste žene u kuhinju za šporetom..zaboravljajuci pri tom da bi morali debelo da zaradjuju i izdržavaju
žene i decu, kucu, kola, psa, mačku , putovanja, godišnje odmore,garderobu i sve što ide uz porodicni život
Zašto misliš da žena kod kuće ne može da zaradi više nego odlazeći negde da radi?
 
Što ne znači da ne može da zarađuje radeći kod kuće nešto što voli.
Ретко ко може да ради и зарађује од куће. Идеално би било да жена ради скраћено радно време ако жели.
Да наставим, овде сам могла да прочитам да жена која не ради трпи тортуру од стране мужа.
Истина је да су у већини бракова жене газда и чувари касе, то је једноставно тако.
 

Back
Top