Pitanje za zene!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
More_bre:
ali kada bi ti nudio baš-baš puuno para,
kojima bi mogla da počistiš neke životne
probleme (svako ima neki)
i da nastaviš sa neke nove pozicije.

a od tebe traži samo da, na primer, prihvatiš
da te malko tretira kao Rocco Siffredi, sa sve pljuvanjem u anus ?

U yee...pa neke bi još platile tipu da ih tretira kao Rocco, ako može. :lol:
 
dive:
moje iskustvo..
kad sam bila u sharm-u na odmoru danima me jurio jesa iz izraela.
cak nije bio ni los frajer.
ali ...
imao je uzasnu zvaku..koja me je bas odbijala..
i imao je upravo taj stav - kako mogu da mu odolim kad je punisa!!!
u poslednjem pokusaju mi je sasuo - ceo svoj finansijski izvestaj..
i nista..
i nikako mu nije bilo jasno.. kako jedna srpkinja iz tamo neke ekonomski zaostale zemlje moze da odoli stanju na njegovom racunu..

mislim da nije shvatio ni kad sam mu rekla da nema tog novca koji bi me vezao za njega..
sve sto mi treba, zaradim sama..

a oni kojima bih dopustila svasta..ne treba im kes..nego feromoni..


Nije imao dovoljno kesha za tebe... A jel imao one zulufe odvratne...

Znas kako kaze moj idol, Borat - mi u Kazahstanu imamo svoe probleme, ekonmske, kulturne i jevreje! :mrgreen:

dive:
vidim aleksej, popustila te nelagodnost..ne bolucka vise?
super!

Pu pu daleko bilo, jos pre mesec dana. Ako te jako interesuje, mogu svaki put da ti referisem na PP kakvo je stanje stvari.
 
moje srce:
ahahahahahahahahaha...nasao se penicilin i za alekseja...
nego, pitam se, pitam - koliko ima alekseja u post-milosevicevoj srbiji...


Aleksej je jedinstven... 8)

A nije samo stvar u post-miloseviceskoj Srbiji, to je tako svuda u evropi (i svetu) gde se iz neke vrste komunizma izadje pa se ide ka nekom razvijenijem drustvu. U toj tranziciji, ljudi izgube moral i kesh im je prvi na listi, sto nije ni cudno, s obzirom na tezak zivot i ugrozenu egzistenciju.

I onda je samo logican sled dogadjanja da zene vise gledaju na repa nego bilo sta drugo.

Ko je bio bar malo po svetu neka vam kaze kako je u razvijenijoj Evropi. Tamo se to u opste ne gleda, kada imaju kesha. Zene su skroz drugacije, i da ne duzim...
 
Aleksej_BASO:
Ne kažemo. A naslov ti je za Oskara originalnosti.

bug.gif
 
A i nije mi jasno što postavljaš teme sa otvorenom željom da ponižavaš druge (pogotovo žene)? Ne preostaje ništa drugo nego da pomislim da nemaš keša, a ni šarma, ni inspiracije da radiš bilo šta drugo nego se lečiš na forumu gde nikog ne znaš i niko tebe ne zna pa možeš da pljuješ i generalizuješ koliko hoćeš!
 
Struja:
da li se ti uopste druzis sa nekim?

Pa da.... :-) Samo slabo sa devojkama, ili traze tipa, a ja im ne odgovaram jer namam (puno) koshe (mislim one kojima odgovaram sa njim se ne "druzim" nego ... znate vec) ili su krsevi pa ne mogu da traze lovarnog tipa, e onda sam im dobar a onda ja necu. I da ne ne duzim evetualno sa starijim ribama, one manje gledjau kesh...

Pussycat:
A i nije mi jasno što postavljaš teme sa otvorenom željom da ponižavaš druge (pogotovo žene)? Ne preostaje ništa drugo nego da pomislim da nemaš keša, a ni šarma, ni inspiracije da radiš bilo šta drugo nego se lečiš na forumu gde nikog ne znaš i niko tebe ne zna pa možeš da pljuješ i generalizuješ koliko hoćeš!

Cicamaco! (to je tvoj nadimak u prevodu :lol: da znas!)

Pa nemam kesha za dobre ribe, ja to i kazem, a to automatski povlaci i sarm i ostalo... Drugo, nije tacno da nikog ne znam, a i mene znaju. :) Mnogi cak i licno... Kako mislis da se lecim... :confused: Forum kao terapija? Pa daj da to prodamo i zaradimo.... Najjeftiniji lek... :)

Sta cu ja kada je sve tako.... Mislim cim pogodim u bolnu tacku sve zenske povicu "generalizujes!!!" :roll:

Struja:
i da ne spominjemo koliko se nalupao o odnosima u razvijenoj evropi.

Ma nemoj? ;)
 
ne kapiram...
pitanje je da li bi zena ucestvovala u sado-mazo odnosu za velike novce?
drugo, da u post-milosevicevoj Srbiji (???) ima mnogo muskaraca zainteresovanih za te stvari i imucnih da ih plate ?
trece, da postavljac teme nema para ali (mozda) ima maste?

meni je "pitanje za zene" nesto kao "da l' vise volite nozic za ljustenje krompira sa pljosnatom ili okruglom drskom"... Pa ti Aleksa preko tezge pruzi krompir i nožiće, a ti isprobavas... i kazes "ma, ovaj lepse lezi u ruci, a i ljuska je tanja...Ovaj cu."
 
ja nisam pitala da li imas seksualne ili emotivne odnose.pitala sam da li se druzis sa nekim?da li imas drugaricu?osobu zenskog pola koja ti se svidja zato sto ima kvalitete druge prirode osim seksualne.
vidi se da ne.
 
zorab:
ne kapiram...
pitanje je da li bi zena ucestvovala u sado-mazo odnosu za velike novce?
drugo, da u post-milosevicevoj Srbiji (???) ima mnogo muskaraca zainteresovanih za te stvari i imucnih da ih plate ?
trece, da postavljac teme nema para ali (mozda) ima maste?

meni je "pitanje za zene" nesto kao "da l' vise volite nozic za ljustenje krompira sa pljosnatom ili okruglom drskom"... Pa ti Aleksa preko tezge pruzi krompir i nožiće, a ti isprobavas... i kazes "ma, ovaj lepse lezi u ruci, a i ljuska je tanja...Ovaj cu."

A cek sta sad? Zene samo ljuste krompir i tako to...?

Pa emancipjte se malo, nije ceo zivot kuca kuvanje ciscenje, trac partije sa komsinicom i tako to... Postoji i sex... :lol:

I kakav vise volis, onaj sa pljosnatom drskom ili okruglom? :)

E da naravno da imam maste :lol: a i kinte bude onako, pa uvek bi moglo bolje, tako je svima...
 
Struja:
ja nisam pitala da li imas seksualne ili emotivne odnose.pitala sam da li se druzis sa nekim?da li imas drugaricu?osobu zenskog pola koja ti se svidja zato sto ima kvalitete druge prirode osim seksualne.
vidi se da ne.

Pa nisi precizirala. Ako to pitas, pa... Da znas da se druzim! :razz: Ono sam se malo salio... :) Imam par drugarica, i to cak i sa ovog foruma ;)
 
Pa Aleksej ako ti ne možeš da nađeš dobru ribu jer kako kažeš nemaš keša za njih to ne znači da su krš sve koje nisu na prodaju već da ne umeš da biraš ili da tvoj problem nije samo u tome što ti fali keš...
 
CrystalClear:
Ti si taj sado mazo tip koji voli da se izivljava nad zenama i posto ne das nikakve pare za ovo izivljavanje mi "sponzoruse"cemo sve da ti bojkotujemo temu :D .Ajd zdravo ;-)


Nemoj, ajde i vi sponzoruse malo pisite nesto, jel ovako ispadne da su sve neke fine :)

A nisu... :(
 
*tinkerbell*:
Pa Aleksej ako ti ne možeš da nađeš dobru ribu jer kako kažeš nemaš keša za njih to ne znači da su krš sve koje nisu na prodaju već da ne umeš da biraš ili da tvoj problem nije samo u tome što ti fali keš...


Pa to znaci da sam iskren i ne mogu da budem sa prosecnom ribom i da sam sebe lazem da je ona super, a da su ove dobre fukse.... Kao kiselo grozdje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top