Ухвати партнера на бебу...

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Moderator
Poruka
59.228
Пре неки дан сам се чула са другарицом, присетиле смо се неких догађаја из времена када је Исус ходао земљом...
Елем, њу је дечко преварио док су били на паузи и, десило се....девојка остане трудна, било је ту свега и свачега, претњи њене фамилије ако је не ожени, уцена, суза, преклињања...и реши он да је ожени.
Види се са овом мојом да јој саопшти одлуку, све јој се заклињући на љубав, али мора, ето, беба стиже.
Сећам се да смо обе биле у шоку...да ли у 20. веку то још увек постоји?
Сада је већ 21. век, и чујем да се такве ствари још увек дешавају...скоро сам чула пример да је студенткиња затруднела са типом од тридесетак година, она би да завршава факултет, он би да се жени, притиска је да роди.
Зашто, људи?
Зашто на силу брак?
И како живиш са неким знајући да се није добровољно заклео на вечну љубав, и да воли то дете, не тебе???
 
Пре неки дан сам се чула са другарицом, присетиле смо се неких догађаја из времена када је Исус ходао земљом...
Елем, њу је дечко преварио док су били на паузи и, десило се....девојка остане трудна, било је ту свега и свачега, претњи њене фамилије ако је не ожени, уцена, суза, преклињања...и реши он да је ожени.
Види се са овом мојом да јој саопшти одлуку, све јој се заклињући на љубав, али мора, ето, беба стиже.
Сећам се да смо обе биле у шоку...да ли у 20. веку то још увек постоји?
Сада је већ 21. век, и чујем да се такве ствари још увек дешавају...скоро сам чула пример да је студенткиња затруднела са типом од тридесетак година, она би да завршава факултет, он би да се жени, притиска је да роди.
Зашто, људи?
Зашто на силу брак?
И како живиш са неким знајући да се није добровољно заклео на вечну љубав, и да воли то дете, не тебе???
Ja ne znam te zene kako zive zivot znajuci da je ne voli...pa bre sama bih bila do kraja zivota pre nego taj scenario
A inace hvatanje na bebu je najstarija fora, zene manipulisu trudnocom i decom oduvek, nece to nikad prestati
 
Пре неки дан сам се чула са другарицом, присетиле смо се неких догађаја из времена када је Исус ходао земљом...
Елем, њу је дечко преварио док су били на паузи и, десило се....девојка остане трудна, било је ту свега и свачега, претњи њене фамилије ако је не ожени, уцена, суза, преклињања...и реши он да је ожени.
Види се са овом мојом да јој саопшти одлуку, све јој се заклињући на љубав, али мора, ето, беба стиже.
Сећам се да смо обе биле у шоку...да ли у 20. веку то још увек постоји?
Сада је већ 21. век, и чујем да се такве ствари још увек дешавају...скоро сам чула пример да је студенткиња затруднела са типом од тридесетак година, она би да завршава факултет, он би да се жени, притиска је да роди.
Зашто, људи?
Зашто на силу брак?
И како живиш са неким знајући да се није добровољно заклео на вечну љубав, и да воли то дете, не тебе???
Гледано мушким очима, њему је тридесета, време му је...
Брак је романтизован...
Можда јесте био 80-их, 90- их...до скоро.
Враћа му се природна функција.
Наставак лозе (живота),
фузија две породице у једну, нову.
Олакшице живота у троје...четворо...
Сетимо се како су се бракови некада склапали...или отиђимо у још даљу прошлост...заједнце мушкарца и жене...мало је ту било романтике...
 
Zato sto ce i s onim iz ljubavi postati ortak ili neprijatelj
Наравно, али сам осећај да ниси жељен од почетка, зар не постоји увек та сумња у искреност?
Ја бих имала утисак да ми на челу пише да сам ухватила фрајера на бебу, да не говорим о томе да би ми у подсвести стално било то да ме никад није волео. Чему онда, може ли један волети довољно за обоје?
 
Гледано мушким очима, њему је тридесета, време му је...
Брак је романтизован...
Можда јесте био 80-их, 90- их...до скоро.
Враћа му се природна функција.
Наставак лозе (живота),
фузија две породице у једну, нову.
Олакшице живота у троје...четворо...
Сетимо се како су се бракови некада склапали...или отиђимо у још даљу прошлост...заједнце мушкарца и жене...мало је ту било романтике...
Брак и треба да буде романтичан, за наставак лозе је довољно хопа цупа без заштите.
 
Пре неки дан сам се чула са другарицом, присетиле смо се неких догађаја из времена када је Исус ходао земљом...
Елем, њу је дечко преварио док су били на паузи и, десило се....девојка остане трудна, било је ту свега и свачега, претњи њене фамилије ако је не ожени, уцена, суза, преклињања...и реши он да је ожени.
Види се са овом мојом да јој саопшти одлуку, све јој се заклињући на љубав, али мора, ето, беба стиже.
Сећам се да смо обе биле у шоку...да ли у 20. веку то још увек постоји?
Сада је већ 21. век, и чујем да се такве ствари још увек дешавају...скоро сам чула пример да је студенткиња затруднела са типом од тридесетак година, она би да завршава факултет, он би да се жени, притиска је да роди.
Зашто, људи?
Зашто на силу брак?
И како живиш са неким знајући да се није добровољно заклео на вечну љубав, и да воли то дете, не тебе???
Nikola i Marina, prva asocijacija, izvinjavam se na spamu al se smejem čim pročitam ovu rečenicu ;)
 
Nikola i Marina, prva asocijacija, izvinjavam se na spamu al se smejem čim pročitam ovu rečenicu ;)
Није спам, филм је настао на реалним животним ситуацијама, само је на крају романтизован, ипак је схватио да је воли. У животу није баш тако.
 
Preko 50% brakova pukne,jedno 40% je iz koristi,ostalo opstaje iz navike ,nesto malo retko iz ljubavi izumirujuce,ako podrzavate surogat materinstvo,usvajanje ili zacece s ortakom iz osnovne ,onda je ovo ipak super opcija
vidi radije ću da ga usvojim ili nadjem donatora pa budem samohrana majka nego da ga podižem sa nekim kretenom ili nekim koga ne volim
 
zato što ni sami ne znaju šta žele već žive onako kako su drugi rekli da mora i da je normalno
Касте.
Критикује се Индија због касти, а има их по целом свету.
Они барем имају назив за то стање.

Одувек је богат ишао за богатог...
Част изузецима...

ИзузеТци...се своде на...млада сирота, али лепа и згодна...
 
Брак и треба да буде романтичан, за наставак лозе је довољно хопа цупа без заштите.
Не треба да буде романтичан већ одржив.

Романтика је оружје мушкарца да му драга не оде за бољег од њега.
 
Inače, mene je uhvatio na bebu :mrgreen:
Била у таквој ситуацији, заправо, мислили смо да јесмо...ја чекам посао, треба да ми јаве. А касни ми.
Садашњи муж, тада дечко, каже да би он чувао бепца, али да ће бити како ја одлучим. Моја прва реакција је била каква беба, посао ми је битнији...а онда сам преломила, биће посла и касније, чуваћемо бебу.
И сутрадан добијем, баш смо се некако разочарали.
Али добила сам посао у наредних пар дана, макар нешто...а после пар година стигла и беба.
 

Back
Top