Pitanje za zene!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pile.gif

Kad vide neshto ovako u glavi obichno odzvanja ona muzika iz Odiseje..."Tako je govorio Zaratustra".
 
Banshee:
dobro kako god baso,naporan si jako,bez obzira da li samo podjebavas ili ne,a meni se ne da po ovoj vrucini da tupim na ovu temu.
ziv bio,pa da i tebe vidimo sa nekim plastikanerom,zivot ce nam svima biti lepsi :)

aj auf wiedersehen :)


Pa da kad znas da sam u pravu.. 8)
 
Aleksej_BASO:
Ne moja mama je musko, hahaha!!!! :D:D

~Jadnica,i ona je morala da promeni pol zbog tebe(u nadi da ćeš je onda zavoleti) :twisted:




Aleksej_BASO- Nemam sexualne afinitete prema muskarcima.

Ali ti bi uz malo sminke i Mikija Panjkovica vec mogla da konkurises... Pod uslovom da umes uopste da svrsis??? Vise od jednom???? "


~Imaš afinitete itekako(podsvesno),samo toga još nisi svestan.Kako bi inače ovolika količina mržnje prema ženama izbijala iz svakog tvog slova?! Jadničko :cry:

A,što se Panjkovića tiče,ne beri brige,nema kod mene posla za njega--CMOK 8-)
A, što se svršavanja tiče...pa..i bez keša savršeno funkcionišem(a,nemam 50god.) :lol:



Aleksej_BASO-" To sto ti pricas o keshu, samo pokazuje da nisi imala ni iz daleka takve prilike da budes sa lovarnim tipom. A da jesi dala bi sve od sebe da ga zadrzis, a pala bi u vodu sva ta naklapanja.."



~Dušo,vidiš..sad sam na primer mogla da ti pišem iz četvorosobne gajbe i da vozim ovo moje dupence u Audiju između ostalog.....ali nije mi se svidelo ono što je išlo u paketu sa svim tim-čitaj LOVATOR. Toliko o mojim (ne)prilikama :wink:

I opet ti kažem,nemoj više toliko da se opterećuješ ovakvim predrasudama i mržnjom-nije dobro za tvoje zdravlje.A i može da ti promaknu prave stvari u životu,pitaće te starost gde ti je bila mladost :wink:
PA-PA-CMOK :lol:
 
NATASA_7:
~Jadnica,i ona je morala da promeni pol zbog tebe(u nadi da ćeš je onda zavoleti) :twisted:

Spominjanje majke necu ni komentarisati... Kada te vec roditelji nisu naucili nicemu nema svrhe...

NATASA_7:
Ali ti bi uz malo sminke i Mikija Panjkovica vec mogla da konkurises... Pod uslovom da umes uopste da svrsis??? Vise od jednom???? "


~Imaš afinitete itekako(podsvesno),samo toga još nisi svestan.Kako bi inače ovolika količina mržnje prema ženama izbijala iz svakog tvog slova?! Jadničko :cry:

Hoces mi popu-siti da me utesis... :)


NATASA_7:
A,što se Panjkovića tiče,ne beri brige,nema kod mene posla za njega--CMOK 8-)
A, što se svršavanja tiče...pa..i bez keša savršeno funkcionišem(a,nemam 50god.) :lol:

Pa ajde onda priznaj koliko puta mozes da svrsis, ako te je uopste neko ikada tandario, i koliko imas godina? ;-) ;-)


NATASA_7:
Aleksej_BASO-" To sto ti pricas o keshu, samo pokazuje da nisi imala ni iz daleka takve prilike da budes sa lovarnim tipom. A da jesi dala bi sve od sebe da ga zadrzis, a pala bi u vodu sva ta naklapanja.."

~Dušo,vidiš..sad sam na primer mogla da ti pišem iz četvorosobne gajbe i da vozim ovo moje dupence u Audiju između ostalog.....ali nije mi se svidelo ono što je išlo u paketu sa svim tim-čitaj LOVATOR. Toliko o mojim (ne)prilikama :wink:

Sto? Nije ti to bilo dovoljno kesha? :)

NATASA_7:
I opet ti kažem,nemoj više toliko da se opterećuješ ovakvim predrasudama i mržnjom-nije dobro za tvoje zdravlje.A i može da ti promaknu prave stvari u životu,pitaće te starost gde ti je bila mladost :wink:
PA-PA-CMOK :lol:

Pa vec me pita "starost" gde mi je bila mladost, a i odgovor je tu. Ribe su se uglavnom lozile na lovarne matorce. :|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top