Licna karta i pasoš bez cipa?????

..Али, они баш желе да се тиме замлаћују.
Кажем: они баш желе тако а не овако како ти мислиш.
Вероватно да би могли да се паметно искористе али слуге сатанске то не желе. Они баш хоће да то злоупотребе.
Рекао сам да служи за лоцирање и за друге радње: идентификација, итд. Још нису развили технологију до планираног нивоа.

Мобилни није обавеза да се носи, а био-чип ће бити обавеза.
На мобилном могу да мењам број купљен од препродаваца (или на киоску) и они не могу знати да је то мој број.:neutral:

Jedini nacin da te ne lociraju preko mobilnog je vadjenje baterije.
 
..Али, они баш желе да се тиме замлаћују.
Jedini koji se zamlaćuju bio čipovima su ljudi poput tebe. :)
Кажем: они баш желе тако а не овако како ти мислиш.
Вероватно да би могли да се паметно искористе али слуге сатанске то не желе. Они баш хоће да то злоупотребе.
To mu dođe kao kad kaže Ciga "Ih, da nam je masti ko što nemamo brašna, pa da u selu pozajmimo tiganj i ukrademo dva jaja, ala bi bilo kolača."
Neki neidentifikovani "cionisti" snivaju (a i ti sa njima) čipove koje bi ugrađivali ljudima da bi mogli da im kontrolišu mozgove... z:shock:
Svi vi previše gledate crtane filmove. :lol:
Рекао сам да служи за лоцирање и за друге радње: идентификација, итд. Још нису развили технологију до планираног нивоа.
Čipovi NE SLUŽE ZA LOCIRANJE.
Мобилни није обавеза да се носи, а био-чип ће бити обавеза.
Na sreću, zahvaljujući "zapadnoj demokratiji" koju ti i tvoje društvo toliko prezirete, niko ti neće ugrađivati čip na silu jer se to protivi ljudskim slobodama i pravima. :D
На мобилном могу да мењам број купљен од препродаваца (или на киоску) и они не могу знати да је то мој број.:neutral:
Sa ovakvim poznavanjem tehnologije, tebe će prvog da pokupe kad krenu da kupe. :mrgreen:
Jedino što im treba, to je uzorak tvog glasa. Ako ih interesuješ, onda ga sigurno i imaju. :twisted:
Zvučni spektar svakog čoveka je jedinstven kao otisci prstiju. Ne pomaže ti čak ni da ufitiljiš glas ili staviš maramicu. I što je najgore, sve je automatizovano! z:shock:
Ne pomaže ti ni da glas izmeniš pomoću računara. Takve neprirodne glasove odma osete i prate ih dan i noć. :eek: :mrgreen:
 
Sa ovakvim poznavanjem tehnologije, tebe će prvog da pokupe kad krenu da kupe. :mrgreen:
Jedino što im treba, to je uzorak tvog glasa. Ako ih interesuješ, onda ga sigurno i imaju. :twisted:
Zvučni spektar svakog čoveka je jedinstven kao otisci prstiju. Ne pomaže ti čak ni da ufitiljiš glas ili staviš maramicu. I što je najgore, sve je automatizovano! z:shock:
Ne pomaže ti ni da glas izmeniš pomoću računara. Takve neprirodne glasove odma osete i prate ih dan i noć. :eek: :mrgreen:
Nema potrebe za prepoznavanjem glasa. Svaki mobilni i satelitski telefon ima IMEI, jedinstveni identifikacioni broj za svaki aparat. Moze da menja koliko hoce SIM kartica, kad ga mreza prepoznaje po IMEI-u.
Neki mobilni telefoni imaju GPS dodatke, tako da te mogu pratiti na dva nachina odjednom.
Takodje je moguce pratiti osobe koje u automobilima imaju GPS navigaciju. U nekim zemljama se izdaju kazne za prekorachenje brzine koristeci merenje brzine putem GPS-a...

Oni koji se zamlacuju chipovima puno gledaju filmove i gluposti tipa digitalni andjeo.
 
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran."

Albert Einstein

Mobilni telefon, internet, GPS, video nadzor itd. pored toliko dostupnih mogucnosti za lociranje pojedinca neko misli da moze izbeci lociranje jer nije uzeo licnu kartu sa cipom koji pri tome ne prima/emituje bilo kakav signal.
 
Poslednja izmena:
Nema potrebe za prepoznavanjem glasa. Svaki mobilni i satelitski telefon ima IMEI, jedinstveni identifikacioni broj za svaki aparat. Moze da menja koliko hoce SIM kartica, kad ga mreza prepoznaje po IMEI-u.
Neki mobilni telefoni imaju GPS dodatke, tako da te mogu pratiti na dva nachina odjednom.
Takodje je moguce pratiti osobe koje u automobilima imaju GPS navigaciju. U nekim zemljama se izdaju kazne za prekorachenje brzine koristeci merenje brzine putem GPS-a...

Oni koji se zamlacuju chipovima puno gledaju filmove i gluposti tipa digitalni andjeo.

IMEI se lako može reprogramirati.
Baš kao i Sergian. I čemu bi onda služili biočipovi? :lol:
 
ja u potpunosti podrzavam sve vrste nadzora. Ona osoba koja nije svjesna da ga Bog dragi svo vrijeme nadzire ta osoba je u stanju svakakva zlodjela da ucini. Zbog takvih i treba izumiti najrigoroznije nadzore. Vjerniku to ne smeta. Vjernik je svjestan Bozi jeg nadzora tako da mu nesmetaju bilo koji nadzori
 
ja u potpunosti podrzavam sve vrste nadzora. Ona osoba koja nije svjesna da ga Bog dragi svo vrijeme nadzire ta osoba je u stanju svakakva zlodjela da ucini. Zbog takvih i treba izumiti najrigoroznije nadzore. Vjerniku to ne smeta. Vjernik je svjestan Bozi jeg nadzora tako da mu nesmetaju bilo koji nadzori

Molim da objaviš svoje ime, prezime, fotografiju, tačnu adresu i JMBG da bismo svi mogli da te nadziremo. Mislim, kad ti već ne smeta. :D
 
* * nekrsim obicaje i pravila foruma. ako administrator zatrazi dacu svoje podatke vrlo rado. ovdje je obicaj da svak sebi napravi profil

Koješta. Sasvim sam uveren, kao što si i ti uveren, da ne bi dozvolio da te kontroliše bilo ko, ako to možeš da izbegneš, bez obzira šta radio ili kazao tvoj bog.
Uzgred, tvoj bog kaže da nevernike tučeš sabljom dok ti se ne pokore. Takvu jednosmernu kontrolu možeš lepo da pokupiš i odneseš međ beduine, gde joj je i mesto. Ovde nam nije potrebna.
Razumeš sad?

"Pij šerbeta iz čaše svečeve,
al sekiru čekaj među uši"

Na ovim prostorima još postoji Ćele kula.
 
Poslednja izmena:
ja u potpunosti podrzavam sve vrste nadzora. Ona osoba koja nije svjesna da ga Bog dragi svo vrijeme nadzire ta osoba je u stanju svakakva zlodjela da ucini. Zbog takvih i treba izumiti najrigoroznije nadzore. Vjerniku to ne smeta. Vjernik je svjestan Bozi jeg nadzora tako da mu nesmetaju bilo koji nadzori

:lol:

U pravu si. Mi, ateisti smo se oteli svakoj kontroli. Ne plasimo se ni Djavola! Takvi ljudi su na svasta spremni!
 
ja u potpunosti podrzavam sve vrste nadzora. Ona osoba koja nije svjesna da ga Bog dragi svo vrijeme nadzire ta osoba je u stanju svakakva zlodjela da ucini. Zbog takvih i treba izumiti najrigoroznije nadzore. Vjerniku to ne smeta. Vjernik je svjestan Bozi jeg nadzora tako da mu nesmetaju bilo koji nadzori
Твој став је супротан Богу.
Није поента само у надзору људи већ у прихватању демонског жига као облика анти-крштења.
 
Jedini koji se zamlaćuju bio čipovima su ljudi poput tebe. :)
:) Напротив. Ја сам миран и спокојан, и знам када дође то време (ако то дочекам) да нећу то прихватити.
ОНИ су ти који се замлаћују био-чиповима и губе време и новац зарад уништавања човечанства.
To mu dođe kao kad kaže Ciga "Ih, da nam je masti ko što nemamo brašna, pa da u selu pozajmimo tiganj i ukrademo dva jaja, ala bi bilo kolača."
Neki neidentifikovani "cionisti" snivaju (a i ti sa njima) čipove koje bi ugrađivali ljudima da bi mogli da im kontrolišu mozgove... z:shock:
Svi vi previše gledate crtane filmove. :lol:
То нису неидентификовани људи већ се ЈАВНО представљају са својим плановима (Кисинџер, Бжежински, Рам, итд.).
То је будућа реалност.
Čipovi NE SLUŽE ZA LOCIRANJE.
Између осталог, служе и за то.
Na sreću, zahvaljujući "zapadnoj demokratiji" koju ti i tvoje društvo toliko prezirete, niko ti neće ugrađivati čip na silu jer se to protivi ljudskim slobodama i pravima. :D
Неће на силу, тачно, али ће бити обавеза за грађане (држављане).
Ко не прими чип-губи сва права грађанина.
Sa ovakvim poznavanjem tehnologije, tebe će prvog da pokupe kad krenu da kupe. :mrgreen:
Jedino što im treba, to je uzorak tvog glasa. Ako ih interesuješ, onda ga sigurno i imaju. :twisted:
Zvučni spektar svakog čoveka je jedinstven kao otisci prstiju. Ne pomaže ti čak ni da ufitiljiš glas ili staviš maramicu. I što je najgore, sve je automatizovano! z:shock:
Ne pomaže ti ni da glas izmeniš pomoću računara. Takve neprirodne glasove odma osete i prate ih dan i noć. :eek: :mrgreen:
Нека раде шта желе, њихов проблем а не мој...Битно је да то раде против моје воље.
 
Poslednja izmena:
Mislish da im je teshko da ti nadju i IMEI i broj sim kartice?
Могу. Али, сутра већ бацим тај телефон и купим други са другом картицом...
И што би они сада губили време са мном, тражећи ме?..
Једино, ако сам на списку ПРВИХ ДЕСЕТ непријатеља Државе.:mrgreen:
 
Могу. Али, сутра већ бацим тај телефон и купим други са другом картицом...
И што би они сада губили време са мном, тражећи ме?..
Једино, ако сам на списку ПРВИХ ДЕСЕТ непријатеља Државе.:mrgreen:
A shto bi bacio telefon ili karticu?
Ako nemash potrebu da bacash karticu i/ili telefon, onda niko nema ni potrebu da te prati. Da, mislim na kriminalce, jer jedino oni ne zele da ih neko prati.
Sam si sebi odgovorio na pitanje. Obichni ljudi jednostavno nisu interesantni i niko nece da se bakce sa njima.
 
A shto bi bacio telefon ili karticu?
Ako nemash potrebu da bacash karticu i/ili telefon, onda niko nema ni potrebu da te prati. Da, mislim na kriminalce, jer jedino oni ne zele da ih neko prati.
Sam si sebi odgovorio na pitanje. Obichni ljudi jednostavno nisu interesantni i niko nece da se bakce sa njima.
Нисам ја покренуо то питање већ неко други раније....
 
Могу. Али, сутра већ бацим тај телефон и купим други са другом картицом...
И што би они сада губили време са мном, тражећи ме?..
Једино, ако сам на списку ПРВИХ ДЕСЕТ непријатеља Државе.:mrgreen:

pa zar ne vidis da covjek pita zbog...snaznih uvjerenja...vjerske prirode
...metoda koju ti predlazes povlaci i moralno pitanje;
koga on u tom slucaju zapravo laze? :zper:
 
pa zar ne vidis da covjek pita zbog...snaznih uvjerenja...vjerske prirode
...metoda koju ti predlazes povlaci i moralno pitanje;
koga on u tom slucaju zapravo laze? :zper:
Ако сам те добро разумео, ти мислиш да ја (у тој ситуацији) лажем неког у власти?...Није ствар у томе, већ да могу увек кад хоћу да променим број и картицу, то није никакав грех.
То је моја приватна ствар.:neutral:
 
Ако сам те добро разумео, ти мислиш да ја (у тој ситуацији) лажем неког у власти?...Није ствар у томе, већ да могу увек кад хоћу да променим број и картицу, то није никакав грех.
То је моја приватна ствар.:neutral:

nisi me dobro razumio, naravno
covjek je naveo da zeli dokumente bez chipa iz...vjerskih razloga...
da bi nekoliko postova kasnije vec malcice...ugaziJo svoje razloge...:mrgreen:

Zdravo.... Licnu kartu pravim bez cipa to znam da moze, ali me zanima da li moze da se pravi pasoš bez cipa? cuo sam da ima neki ne aktivirani cip ili aktivirani ali ja cip ne zelim uopste dal je moguce praviti pasos bez cipa?

izvinjavam se sto je tema na religiji, ne znam gde da je postavim, a izabrao sam religiju jer cip ne zelim iz religioznih razloga!!!!

Imaginernog prijatelja sta tim mislis?

Nis onda cu da pravim pasos sa ali licnu bez a kad prodje tih 6 dana pasos spaljujem-topim

http://forum.krstarica.com/threads/364398
 
То нису неидентификовани људи већ се ЈАВНО престављају са својим плановима (Кисинџер, Бжежински, Рам, итд.).
То је будућа реалност.
Joj! :lol:
Kisindžer 86 godina, Bžežinski 82 godine. Teško da predstavjaju buduću realnost. :lol:
To ti je pre neka buduća prošlost. Kisindžer je recimo bio faca sedamdesetih godina. Posle se izdržavao tako što je ručao sa ljudima da bi ovi mogli da kažu "Juče sam bio na ručku sa Henrijem i on mi je rekao u poverenju..."
Између осталог, служе и за то.
Nemoj da si tvrdoglav. Ne možeš nekog locirati samo zato što ima čip u ličnoj karti. Jedino ako ti neko uzme kartu pa je skenira, zna da si u određeno vreme bio na mestu skaniranja. Al za to mu ne treba čip. Vido ti je ličnu kartu :hahaha:
Неће на силу, тачно, али ће бити обавеза за грађане (држављане).
Ко не прими чип-губи сва права грађанина.
Odaću ti jednu tajnu koja ne piše ni u Bibliji ni u Svetom predanju. Holivudski filmovi nisu uvek istiniti. :eek:
 

Back
Top