Licna karta i pasoš bez cipa?????

59410944_2671115049570948_2339647824922148864_n.jpg


59345461_2671115116237608_4591726755647062016_o.jpg


59545325_2671115046237615_1468349267239239680_o.jpg
 
Kako znas? Ustvari, pitanje je jel se mogu vratiti ova biometrijska dokumenta (mislim da je zakonski neizvodljivo) i sta bi se dobilo time ako je osoba vec skenirana i na sve to dala potpis (elektronski) e sad jos jedno pitanje koje mi se vrti u mislima, odakle tim monasima koje gledamo na YT da se uzimanjem biometrijskih dokumenta gubi dusa? Imali vizije ili...
 
Ne znam šta da ti kažem, ne doživljavam pravoslavlje na takav način kao ti monasi što po meni iskreno mlate praznu slamu. Da li oni uopšte imaju blagoslov od vladika da pričaju o tome?
Ko bi znao, jednog svestenika sam pitao i on kaze "cuvaj dusu dobrim delima a ne dokumentima" jedan monah mi dao specifican odgovor kako to nije zig zveri ali jeste priprema i to ce biti tek kad se zacari necastivi i nije komentarisao pricu ostalih sa YT, nije mu imalo smisla verovatno.
 
Kako znas? Ustvari, pitanje je jel se mogu vratiti ova biometrijska dokumenta (mislim da je zakonski neizvodljivo) i sta bi se dobilo time ako je osoba vec skenirana i na sve to dala potpis (elektronski) e sad jos jedno pitanje koje mi se vrti u mislima, odakle tim monasima koje gledamo na YT da se uzimanjem biometrijskih dokumenta gubi dusa? Imali vizije ili...
Apsolutno neizvodljivo vraćanje dokumenata. Po kom pravnom osnovu? Jedino da se odrekneš državljanstva što je van svake pameti.

Što se tiče duhovnika kod nas je jedino Joil nešto osetio što je protumačio kao duhovno pražnjenje. Sve ostalo dolazi uglavnom iz Rusije i to od strane raskolnika. Na primer Vasili Novikov koji vrši isterivanje nečiste sile a posednuta govori ad, ad, svi idu samo u ad sveštenstvo i svi koji imaju biometriju.
 
Apsolutno neizvodljivo vraćanje dokumenata. Po kom pravnom osnovu? Jedino da se odrekneš državljanstva što je van svake pameti.

Što se tiče duhovnika kod nas je jedino Joil nešto osetio što je protumačio kao duhovno pražnjenje. Sve ostalo dolazi uglavnom iz Rusije i to od strane raskolnika. Na primer Vasili Novikov koji vrši isterivanje nečiste sile a posednuta govori ad, ad, svi idu samo u ad sveštenstvo i svi koji imaju biometriju.
To sam gledao, gledalo puno ljudi kod nas i sablaznilo se... Sto se tice O. Joila, jeste nesto osetio ali sta? Nisu mogli da mu pocepaju ako je vec bio skeniran po njegovoj prici kaze da su pocepali sliku ili sta vec...
 
Identity cards
Identity cards were scrapped in 2011 - they’re no longer valid and you can’t use them as proof of identify.
You don’t have to return your identity card. You should destroy it or keep it in a safe place.
The fee you paid won’t be refunded.
The government securely destroyed the personal details of everyone who had an identity card.
You can’t use your identity card for travel. Use your passport instead. Contact the British embassy if you’re abroad without a passport.
 
Ne znam šta da ti kažem, ne doživljavam pravoslavlje na takav način kao ti monasi što po meni iskreno mlate praznu slamu. Da li oni uopšte imaju blagoslov od vladika da pričaju o tome?
imaju pravo ljudi na svoje misljenje, vidis da ovaj -korisnik- insistira da dobije potvrdan odgovor na to mlacenje prazne slame, jeste mlacenjem slame se gubi dusa, ne mlatite praznu slamu da ne izgubite dusu

on u stvari hoce da se pokori strahom, i trazi da ga plasimo sa zigom 666, moze biometrija, moze ssta god, pa smo odabrali bila gejtsa i njegove 666 vakcine - akcija, reakcija - sada smo ojacali antivakcinasenje, nema sanse da se narod pelcuje na silu, plase mecku resetom
 
Licna karta i pasoš bez cipa?????

ali sada umesto lk/pasosa ljudi trebaju korona test za putovanje, a cipovi ostadose u kreditnim karticama - tako meni malo-malo pa jedan cip iz jedne kk nece da radi, povremeno, guram na silu, pa nekad kaze declined, a nekad accepted

cipovi su nepouzdani, malo-malo pa kompjuter pocne da zafrkava, ili monitror, ili periferija... i sad zamisli da se to ugradjuje pod kozu, kao nema da kupis-prodas bez cipa, ziga 666.... bolji je ovaj plan sa vakcinama, pelcovanje je kao zigosanje, nema travu da pases ako nisi zigosan kao stoka... kao stoku nas zakljucavaju i otkljucavaju, mic po mic...

no, na forumu religija, valja se podsetiti


Jovan 10,7Tada im reče Isus opet: zaista, zaista vam kažem: ja sam vrata k ovcama.
Jovan 10,8Svi koliko ih god dođe prije mene lupeži su i hajduci; ali ih ovce ne poslušaše.
Jovan 10,9Ja sam vrata; ko uđe kroza me spašće se, i ući će i izići će, i pašu će naći.
Jovan 10,10Lupež ne dolazi ni za što drugo nego da ukrade i ubije i pogubi; ja dođoh da imaju život i izobilje.
Jovan 10,11Ja sam pastir dobri; pastir dobri dušu svoju polaže za ovce,

 
Poslednja izmena:
Licna karta i pasoš bez cipa?????

ali sada umesto lk/pasosa ljudi trebaju korona test za putovanje, a cipovi ostadose u kreditnim karticama - tako meni malo-malo pa jedan cip iz jedne kk nece da radi, povremeno, guram na silu, pa nekad kaze declined, a nekad accepted

cipovi su nepouzdani, malo-malo pa kompjuter pocne da zafrkava, ili monitror, ili periferija... i sad zamisli da se to ugradjuje pod kozu, kao nema da kupis-prodas bez cipa, ziga 666.... bolji je ovaj plan sa vakcinama, pelcovanje je kao zigosanje, nema travu da pases ako nisi zigosan kao stoka... kao stoku nas zakljucavaju i otkljucavaju, mic po mic...

no, na forumu religija, valja se podsetiti


Jovan 10,7Tada im reče Isus opet: zaista, zaista vam kažem: ja sam vrata k ovcama.
Jovan 10,8Svi koliko ih god dođe prije mene lupeži su i hajduci; ali ih ovce ne poslušaše.
Jovan 10,9Ja sam vrata; ko uđe kroza me spašće se, i ući će i izići će, i pašu će naći.
Jovan 10,10Lupež ne dolazi ni za što drugo nego da ukrade i ubije i pogubi; ja dođoh da imaju život i izobilje.
Jovan 10,11Ja sam pastir dobri; pastir dobri dušu svoju polaže za ovce,

Ne insistiram ja nista, ne kazem da je biometrija zig vec diskutujem o pravoslavnim monasima koji su to rekli iz njima poznatih razloga, ti pazi sta pises jer sve ostaje i ne plasi narod i ne stavljaj reci u usta kako je neko rekao nesto sto nije. Jos jednom za kraj, ne kazem da je uzimanje biometrijskih dokumenta zig zveri niti kazem da je bezopasno sa duhovne strane, sve to pricam zbog klipova na YT gde se mnogo ljudi uplasilo a pitanje je ko uopste stoji skriven iza istih. Aj pa pametne misli ti zelim.
 
Jos jednom za kraj, ne kazem da je uzimanje biometrijskih dokumenta zig zveri niti kazem da je bezopasno sa duhovne strane, sve to pricam zbog klipova na YT gde se mnogo ljudi uplasilo a pitanje je ko uopste stoji skriven iza istih. Aj pa pametne misli ti zelim.
jedan diskut ti je rekao da ti to pitanje ponavljas sa teme na temu, a to se zove propaganda sto ti radis, nista strasno, samo budi posten, a nemoj da se vadis na druge, YT, i kao da ja plasim ljude, a ti si toboz brizan pa se raspitujes... dok se nasladjujes tudjim strahovima.... cekaj samo dok se ti uplasis, hehehe

to sto ti radis je metodologija ovih denominacija sa kojima se raspravljamo, kako se manipulise strahom, samo na kraju ko sa djavolom tikve sadi, o glavu mu se obijaju

cuj sebe, mnogo ljudi se uplasilo - a ti, jesi li se ti uplasio?
 

Back
Top