Licna karta i pasoš bez cipa?????

A? :eek:
Pa to je onda neki satanista! Oće da porodi đavola, pa posle da zapali pasoš. z:shock:

Vi's da je tip arhiduduk :mrgreen: Ili iz nekog razloga hoce da nuna djavola 6 dana kod sebe, pa da vrsi egzorcizam nad pasosem u stilu - operacija uspela, pacijent umro ili hoce da da 2000 dinara za vadjenje pasosa, pa za 6 dana da ga spali na lomaci. Turbo iracionalno, ali bi u njegovom slucaju prava djavolja rabota bilo da je drugacije. ;)
 
tih 6 dana je dovoljno da predjes na mracnu stranu.
celebrity-pictures-the-vaders-dark-side.jpg


и покушавао сам и све, али нисам могао да одолим. Немој да је неко пријавио пост...
 
hoceli neko objasniti koji su to vjerski razlozi da ne zelis taj dokument bez cipa? . Koji razlog?
Апсолутно не постоји ниједан духовни разлог да се не прихвате та биометријска документа са чипом.
Тај чип нема везе са Антихристовим чипом који ће се појавити тек за око 40-так година на планетарном нивоу.
И раније смо на неким темама полемисали о овоме, и извињавам се што не могу да нађем те теме на овом подфоруму па ћу ставити линк са другог форума где о томе управо полемишемо:

http://apostolskicentar.forumotion.com/forum-f6/topic-t237-360.htm
 
malo sam letimicno pogledao postove sa ovog foruma i zaista mi nije jasna bojazan od tog cipa i kakve veze ima sa religijom i u opste vjerom u Boga dragog. Shvatam da neko nagadja da je to zig necastivog. Al ako si ti cist od zla prema bilo kome kako moze da ti naskodi cak i cip koji je u tijelu, recimo, inplantiran?
 
malo sam letimicno pogledao postove sa ovog foruma i zaista mi nije jasna bojazan od tog cipa i kakve veze ima sa religijom i u opste vjerom u Boga dragog. Shvatam da neko nagadja da je to zig necastivog. Al ako si ti cist od zla prema bilo kome kako moze da ti naskodi cak i cip koji je u tijelu, recimo, inplantiran?
Зато што ће тај Антихристов чип да делује тако на нервни систем у човеку да човек неће моћи ни да се сети Бога а камоли да се покаје за грехе!
А тај чип ће значити : признавање Антихриста (човека) за Христа (Бога) а то је директно одрицање од Бога.
 
Зато што ће тај Антихристов чип да делује тако на нервни систем у човеку да човек неће моћи ни да се сети Бога а камоли да се покаје за грехе!
O, ljudi, budale. :lol:
Kada bi neko imao tako naprednu biotehnologiju kojom bi mogao da deluje na ljudsko sećanje, baš bi se zamlaćivao ugradnjom čipova u rulju. :hahaha:
 
O, ljudi, budale. :lol:
Kada bi neko imao tako naprednu biotehnologiju kojom bi mogao da deluje na ljudsko sećanje, baš bi se zamlaćivao ugradnjom čipova u rulju. :hahaha:
Само се ти смеј...Ко каже да таква био-технологија данас постоји?..Још није развијена до тог планираног нивоа. Ционисти раде на томе.
Сада су био-чипови на нижем ступњу развоја (служе за лоцирање и још неке радње).
 
Само се ти смеј...Ко каже да таква био-технологија данас постоји?..Још није развијена до тог планираног нивоа. Ционисти раде на томе.
Сада су био-чипови на нижем ступњу развоја (служе за лоцирање и још неке радње).

Ko stigne do tog "planiranog nivoa" neće da se zamlaćuje da tebi i meni ugrađuje čipove da bismo radili ono što on želi.
Za to ima više razloga. Prvo, tebi ni ne mora da se ugrađuje čip. Dosta je da ti se kaže i ti odmah poveruješ i izvršavaš ne razmišljajući.

Drugo, koristi od takve skalamerije bile bi mnogo veće na drugim poljima. Pada mi na pamet bar desetak načina da se to iskoristi bolje nego da se "lociraju" Sergijan i Zazijavalo. :D

Uostalom, sadašnji biočip ne služi za lociranje nego za identifikaciju. :)
A što se tiče lociranja, već si lociran, kome to treba. Dosta je da imaš mobilni telefon i/ili kreditnu karticu. :eek:
 
Kompleks više vrednosti? Uortačili se Rusi i Ameri sa nečastivim ne bi li videli gde Zazijavalo prelazi granicu. :D
:cool: a ti kao naivan..pa nisu oni glupi...:mrgreen:
Kakva glupost....Porediti čip i znak zveri je imbecilno...To bi značilo odreći se i platnih kartica, mobilnih telefona, pošto se sve to zasniva na čipu, jelte...
Elem, nemoj da vas zaludni međedi po forumu zamajavaju svakakvim glupostima.
Pravoslavni sam hrišćanin, imam 2 lične karte i 2 pasoša sa cipom, 6 platnih/kreditnih kartica i 5 mobilnih kartica u 3 zemlje...:lol:
opa, koliko tebi treba dokumenata:think: a koliko ih tek imas bez cipa:think:
 
Зато што ће тај Антихристов чип да делује тако на нервни систем у човеку да човек неће моћи ни да се сети Бога а камоли да се покаје за грехе!
А тај чип ће значити : признавање Антихриста (човека) за Христа (Бога) а то је директно одрицање од Бога.

to nikakva tehnologija nemoze da ucini. Glupost cista. To vjerovati da tako moze covjek da ucini nekom drugom onda takav ima poljul;jano vjerovanje u Boga jer stavlja na veci polozaj znanje nekog drugog iznad znanja Boga. Nemoze se poljuljati vjera u Boga jer Bog nema nepredvidivih slucajeva
 
Само се ти смеј...Ко каже да таква био-технологија данас постоји?..Још није развијена до тог планираног нивоа. Ционисти раде на томе.
Сада су био-чипови на нижем ступњу развоја (служе за лоцирање и још неке радње).

Zar su cionisti veci umovi od Boga
 
to nikakva tehnologija nemoze da ucini. Glupost cista. To vjerovati da tako moze covjek da ucini nekom drugom onda takav ima poljul;jano vjerovanje u Boga jer stavlja na veci polozaj znanje nekog drugog iznad znanja Boga. Nemoze se poljuljati vjera u Boga jer Bog nema nepredvidivih slucajeva
То није глупост већ реалност која очекује свет у будућности.
Читај о томе од Светих Отаца а и књига Откровења говори о жигу звери (тј. био-чипу).
Вера у Бога се итекако може пољуати, сваки човек је подложан греху (паду) а Бог допушта зло по жељама срца људских.

Zar su cionisti veci umovi od Boga
Нису, то нико и не каже.
Бог допушта зло на људе ако људи својом слободном вољом желе то зло.
Човечантво ће (у већини) примити Антихриста као свог "бога" јер не желе Христа као Истинитог Бога.
Тако је било и у ранијим вековима: или си за Бога или за ђавола.
 
Ko stigne do tog "planiranog nivoa" neće da se zamlaćuje da tebi i meni ugrađuje čipove da bismo radili ono što on želi.
..Али, они баш желе да се тиме замлаћују.
Za to ima više razloga. Prvo, tebi ni ne mora da se ugrađuje čip. Dosta je da ti se kaže i ti odmah poveruješ i izvršavaš ne razmišljajući.
Кажем: они баш желе тако а не овако како ти мислиш.
Drugo, koristi od takve skalamerije bile bi mnogo veće na drugim poljima. Pada mi na pamet bar desetak načina da se to iskoristi bolje nego da se "lociraju" Sergijan i Zazijavalo. :D
Вероватно да би могли да се паметно искористе али слуге сатанске то не желе. Они баш хоће да то злоупотребе.
Uostalom, sadašnji biočip ne služi za lociranje nego za identifikaciju. :)
A što se tiče lociranja, već si lociran, kome to treba. Dosta je da imaš mobilni telefon i/ili kreditnu karticu. :eek:
Рекао сам да служи за лоцирање и за друге радње: идентификација, итд. Још нису развили технологију до планираног нивоа.

Мобилни није обавеза да се носи, а био-чип ће бити обавеза.
На мобилном могу да мењам број купљен од препродаваца (или на киоску) и они не могу знати да је то мој број.:neutral:
 

Back
Top