Intervju godine: Predsednik Dodik vs Hadžifejz ... analize, komentari ...

TONOLAN

Buduća legenda
Poruka
27.806
Autorska tema!
Poštovani forumaši,

Večeras u 18.45h na face tv obaviće se intervju (ja bih reko svojevrsni okršaj) između najvećeg Srbskog sina današnjice, predsednika Milorada Dodika i ...

ratnog huškača, islamskog brata, mrzitelja Srba, kvazigrađaniste, tzv Bošnjaka iz Raške ... Senada Hadžifejzovića.


Očekujem da će se ovaj intervju pomno pratiti ne samo unutar islamskog sveta bivše SRBiH već i znatno širom regiona.

Kao što znate situacija u bivšoj SRBiH je uzavrela.
Muslimani se pripremaju da Banjaluku, Zvornik, Trebinje ... brane od Srba, pod plaštom tzv "bosanstva" i da oni smatraju da su to njihovi gradovi.

Unapred zahvaljujem na mišljenja, komentare, primedbe , sugestije ...
 
200w.gif
 
Da, oduvek je sa ponosom izjavljivao kako je ON prvi rekao da je rat počeo ali NIKADA ga nije ODJAVIO!
Naravno da i neće jer je ratni huškač, islamski brat, kvazigrađanista i NADASVE srbomrzac!

Najviše na svetu mrzi Republiku Srpsku!
Toliko je mrzi da ne može i da izgovori njeno ime!

Da je bosanac ja bi mu to i oprostio ALI čovek je iz Raške!
Odakle mu tolika kvaziljubav prema bivšoj SRBiH?!
Jedinstvenoj multietničkoj , građanskoj ... bivšoj SRBiH?!

Zašto je onda glasao (kao i većina muslimana) za odvajanje SRBiH od SFRJ?!
 
Da, oduvek je sa ponosom izjavljivao kako je ON prvi rekao da je rat počeo ali NIKADA ga nije ODJAVIO!
Naravno da i neće jer je ratni huškač, islamski brat, kvazigrađanista i NADASVE srbomrzac!

Najviše na svetu mrzi Republiku Srpsku!
Toliko je mrzi da ne može i da izgovori njeno ime!

Da je bosanac ja bi mu to i oprostio ALI čovek je iz Raške!
Odakle mu tolika kvaziljubav prema bivšoj SRBiH?!
Jedinstvenoj multietničkoj , građanskoj ... bivšoj SRBiH?!

Zašto je onda glasao (kao i većina muslimana) za odvajanje SRBiH od SFRJ?!
Ne bih ti znala reći, ne pratim njegov rad.
 
Zašto bih lagala?
Kad sam se ja ustručavala reći svoje mišljenje KAD ga IMAM?
Što se Senada tiče, nemam mišljenje jer ne pratim njegov rad ali osjećam da mi se sviđa.
Uzalud, nije upotrebljiv ... jadan, pojela ga mržnja prema Srbima i Republici Srbskoj.
Visok tlak, stentovi ... nije on za tebe ... ne dao Bog dati umre na rukama :D
 
Autorska tema!
Poštovani forumaši,

Večeras u 18.45h na face tv obaviće se intervju (ja bih reko svojevrsni okršaj) između najvećeg Srbskog sina današnjice, predsednika Milorada Dodika i ...

ratnog huškača, islamskog brata, mrzitelja Srba, kvazigrađaniste, tzv Bošnjaka iz Raške ... Senada Hadžifejzovića.


Očekujem da će se ovaj intervju pomno pratiti ne samo unutar islamskog sveta bivše SRBiH već i znatno širom regiona.

Kao što znate situacija u bivšoj SRBiH je uzavrela.
Muslimani se pripremaju da Banjaluku, Zvornik, Trebinje ... brane od Srba, pod plaštom tzv "bosanstva" i da oni smatraju da su to njihovi gradovi.

Unapred zahvaljujem na mišljenja, komentare, primedbe , sugestije ...
Intervju godine je Putin i onaj novinar
 
ČISTO DA SE ZNA KOME JE BILO DO RATA Dodik podsetio na izjavu akademika Filipovića: Da nije bilo TOG poziva...

Foto: screenshot Pink tv

"ČISTO DA SE ZNA KOME JE BILO DO RATA" Dodik podsetio na izjavu akademika Filipovića: "Da nije bilo TOG poziva..."​

BOSNA I HERCEGOVINA - 28.04.2024. 12:16h

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik u objavi na društvenoj mreži Iks podsetio je da se građanski rat u BiH mogao izbeći.
Dodik je objavio izjavu akademika i pisca Muhameda Filipovića koji je rekao da se građanski rat u BiH mogao izbeći, ali da je SDA odbila sporazum koji je bio postignut sa srpskom stranom.

Filipovć je prepričavao događaje iz devedesetih, kada je otišao da pregovara sa Slobodanom Miloševićem o izbegavanju rata u BiH.
Tada je dogovoren teritorijalni integritet BiH, ali je, tvrdi, neko iz SDA telefonirao, i odbio dogovor sa Srbima.
Da nije bilo tog poziva, kaže Filipović, rat je mogao biti izbegnut.

"Čisto da se zna kome je bilo do rata" istakao je Dodik.
(Kurir.rs/RTRS/Preneo: A.N.)
 
Autorska tema!
Poštovani forumaši,

Večeras u 18.45h na face tv obaviće se intervju (ja bih reko svojevrsni okršaj) između najvećeg Srbskog sina današnjice, predsednika Milorada Dodika i ...

ratnog huškača, islamskog brata, mrzitelja Srba, kvazigrađaniste, tzv Bošnjaka iz Raške ... Senada Hadžifejzovića.


Očekujem da će se ovaj intervju pomno pratiti ne samo unutar islamskog sveta bivše SRBiH već i znatno širom regiona.

Kao što znate situacija u bivšoj SRBiH je uzavrela.
Muslimani se pripremaju da Banjaluku, Zvornik, Trebinje ... brane od Srba, pod plaštom tzv "bosanstva" i da oni smatraju da su to njihovi gradovi.

Unapred zahvaljujem na mišljenja, komentare, primedbe , sugestije ...
Mile je prnuo, nebitan lik mozda ga pravoslavci u Bosni praten ali Bosnjaci ne.
 
Mile cepa islamskog brata Hadžifejza :D
Znam da pažljivo gledaš ... srce ti u petama :lol:
Ja nemam nase TV kanale.Mile ti je ko tip koji udje u kafanu pa kaze hajmo se potuci i kad neko drugi kaze hajmo on pobjegne i tako 10 puta, nakon toga kad udje u kafanu i kaze hajmo se potuci svi se smiju. Mile je najavio 20 puta otcijepljivanje i kad mu kazu hajde Mile povuce se, sad mu se svi smiju, kao sto sam vec naveo nebitan tip.
 
Razbiće ga Mile.
Oni idu na poentu da RS i Mile žele rat, a NAPROTIV to žele muslimani, kako bi stvorili unitarnu islamsku bivšu SRBiH.
Srbi će se ujediniti i odupreti velikobošnjačkom nacionalizmu! :rtfm:
Mile ronhil je ratni profiter koji kupi glasove pjevajuci po satorima i njegovi kumovi su sve pokupovali po RSu, sta dalje reci. Dno dna :D
 
Da, oduvek je sa ponosom izjavljivao kako je ON prvi rekao da je rat počeo ali NIKADA ga nije ODJAVIO!
Naravno da i neće jer je ratni huškač, islamski brat, kvazigrađanista i NADASVE srbomrzac!

Najviše na svetu mrzi Republiku Srpsku!
Toliko je mrzi da ne može i da izgovori njeno ime!

Da je bosanac ja bi mu to i oprostio ALI čovek je iz Raške!
Odakle mu tolika kvaziljubav prema bivšoj SRBiH?!
Jedinstvenoj multietničkoj , građanskoj ... bivšoj SRBiH?!

Zašto je onda glasao (kao i većina muslimana) za odvajanje SRBiH od SFRJ?!
Senad je najbolji novinar i potpuno ispravan, kad ga ne voli ni Bakir ni Mile je za mene dovoljan dokaz, sta mu sve nisu radili iz SDA da mu ukinu televiziju ali srecom nisu uspijeli.
 

Back
Top