Da li volite da se ljubite???

  • Začetnik teme Tinejdzerica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
... samo jednu jedinu stvar vishe volim od toga
winknudge.gif
samo kreteni ne vole da se ljube,ljubljenje je cool
 
Ja sam se zadnji put ljubila jos u julu, ma raskinula sam sa deckom kojeg sam stvarno volela, samo zato sto sam mislila da me je varao dok sam bila na moru, i dan danas jos patim... A sto se tice poljubaca = NEZNIO POLJUPCI SU BRE, ZAKON (bar za devojke) !!! :P
 
Ja sam se zadnji put ljubila jos u julu, ma raskinula sam sa deckom kojeg sam stvarno volela, samo zato sto sam mislila da me je varao dok sam bila na moru, i dan danas jos patim... A sto se tice poljubaca = NEZNIO POLJUPCI SU BRE, ZAKON (bar za devojke) !!! :P
 
Ja sam se zadnji put ljubila jos u julu, ma raskinula sam sa deckom kojeg sam stvarno volela, samo zato sto sam mislila da me je varao dok sam bila na moru, i dan danas jos patim... A sto se tice poljubaca = NEZNI POLJUPCI SU BRE, ZAKON (bar za devojke) !!! :P
 
Tinejdzerica:
Ovo nije Normalno!!!
o cemu vi pricate!!!
NIJE MI JASNO ZASTO NEKI DECACI VOLE DA SE LJUBE JAKO GRUBO???I BRZO???TO NAMA NEODGOVARA!

Ukusi su razliciti... Nemoj oko tih stvari koristiti pojam ,,nama''... Nemoj me pogresno shvatiti, ni ja ne volim prevelike grubijane, ali ima sigurno onih koje ih vole...

btw... kad je strast u pitanju, tesko mozes reci sta je grubo, jako itd...
 
E, pa, ja volim. I to na sve nacine. Jes’ da mi je ovo prvi decko, ali super sam naucila! Ne znam kako bih zivela bez poljubaca… ponekad imam utisak da mi, kad se ne vidimo po nedelju dana, ne nedostaje toliko decko, vec poljupci… a cim udjemo u neki kafic, prosto me je blam da priznam, “vrebam” najpovucenije mesto.
Sa jezikom, bez jezika samo sa usnama, nezno, grubo, sa jezikom do krajnika (Da, i to ponekad!), sa usisavanjem donje usne, poljubac u obraz, u vrat (kako volim da budem ljubljena, tako volim i da ljubim, to mi je jos sladje), u usnu skoljku, u vrh nosa, u oko, u ruku, odnosno prste. Dakle, svakako.
Ajde ovo –
1. recite, volite li poljupce u usnu skoljku? (onako, jezikom u “centar”)
2. Hm… Koliko procenata svakog susreta sa deckom/devojkom ode na ljubljenje? (meni jedno 60-70%, ako ne i vise… A poslednjih sat vremena… samo to…)

Uzgred, da li se, kada seks udje u vezu, poljupci proredjuju? To bas ne bih volela?
 
Snezna_kraljica:
1. recite, volite li poljupce u usnu skoljku? (onako, jezikom u “centar”)
-------> :shock: jezikom u uvo? .... eeh. hmmm. kah kah ....... chiscenje usiju? :D moze biti interesantno :roll:

Snezna_kraljica:
2. Hm… Koliko procenata svakog susreta sa deckom/devojkom ode na ljubljenje? (meni jedno 60-70%, ako ne i vise… A poslednjih sat vremena… samo to…)
-------> individualno. meni mozda 20% :roll:

Snezna_kraljica:
Uzgred, da li se, kada seks udje u vezu, poljupci proredjuju? To bas ne bih volela?
------> a sto bi se proredili? :?
 
Keeper:
Snezna_kraljica:
1. recite, volite li poljupce u usnu skoljku? (onako, jezikom u “centar”)
-------> :shock: jezikom u uvo? .... eeh. hmmm. kah kah ....... chiscenje usiju? :D moze biti interesantno :roll:

Snezna_kraljica:
2. Hm… Koliko procenata svakog susreta sa deckom/devojkom ode na ljubljenje? (meni jedno 60-70%, ako ne i vise… A poslednjih sat vremena… samo to…)
-------> individualno. meni mozda 20% :roll:

Snezna_kraljica:
Uzgred, da li se, kada seks udje u vezu, poljupci proredjuju? To bas ne bih volela?
------> a sto bi se proredili? :?


Ciscenje usiju... zvuči tako banalno... Ranije, dok sam to gledala na TV-u, bilo mi je odvratno, ali sam promenila mišljenje. Naravno, to je dobro samo kad su uši već čiste! :) A pod poljupcem tu podrazumevam i grickanje resice. (jedina neprijatnost ovde je što je sad, kad je hladno vreme, jako neprijatno kad ti se mokro uvo susretne sa hladnom košavom...:)

Zasto bi se proredili?... Pa, moj dečko mi je rekao, posle jednog dugog poljupca – «Ne mogu da verujem... Godinu dana, a mi se i dalje satima cmačemo kao deca, nisam znao da je to moguće!» (on ima 23 godine, a Boga mi, čim završi faks (za mesec dana) dobiće jedno važno radno mesto... I i dalje se cmače sa jednom klinkom... I meni je neprijatno kad na to pomislim...). I kaže, koliko on zna, nijedna osoba koja ima aktivan sexualni život, ne provodi toliko vremena u ljubljenju. (Na šta sam ja rekla – e, ako je tako, odričem se istog, i radije ću ostati nevina celog života!). Mada, ko zna... Možda ga i za to zeznem kao što sam ga zeznula u sledecem - U prva 3-4 meseca je govorio kako je tako često ljubljenje karakteristično samo za početak veze, a vidi sad... izgleda da sam mu inspirativna:)
Ipak, ne zaboravi, rekla sam da u ljubljenju provodimo oko sat ipo – dva od ukupnog sastanka, i to već godinu dana, pa sad ti računaj... – kad se sabere, ljubili smo se preko 6 dana u toku ove godine!!
Kako bih ja bez toga????
 
jovana_p:
vi cete stvarno ogaditi ljudima ljubljenje

Zasto, pobogu tako mislis!!????
Ako mislis na ono sa usima… Pa, i zvuci grozno, znam… Zato ja kazem da mnoge stvari vezane za ljubavni odnos ne treba ni opisivati ni imenovati, jer zvuce banalno i grozno. Sve to ima drugaciji smisao “na delu”. Mozda sam preterala ovaj put, priznajem… molim oprostaj od svih koji su se nasli zgrozenima…
 
Snezna_kraljica:
Ciscenje usiju... zvuči tako banalno... Ranije, dok sam to gledala na TV-u, bilo mi je odvratno, ali sam promenila mišljenje. Naravno, to je dobro samo kad su uši već čiste! :) A pod poljupcem tu podrazumevam i grickanje resice. (jedina neprijatnost ovde je što je sad, kad je hladno vreme, jako neprijatno kad ti se mokro uvo susretne sa hladnom košavom...:)
------> grickanje resice? :shock: hihihi ...... ti si bash stigla do detalja, a? :D

Snezna_kraljica:
Zasto bi se proredili?... Pa, moj dečko mi je rekao, posle jednog dugog poljupca – «Ne mogu da verujem... Godinu dana, a mi se i dalje satima cmačemo kao deca, nisam znao da je to moguće!» (on ima 23 godine, a Boga mi, čim završi faks (za mesec dana) dobiće jedno važno radno mesto... I i dalje se cmače sa jednom klinkom... I meni je neprijatno kad na to pomislim...). I kaže, koliko on zna, nijedna osoba koja ima aktivan sexualni život, ne provodi toliko vremena u ljubljenju. (Na šta sam ja rekla – e, ako je tako, odričem se istog, i radije ću ostati nevina celog života!). Mada, ko zna... Možda ga i za to zeznem kao što sam ga zeznula u sledecem - U prva 3-4 meseca je govorio kako je tako često ljubljenje karakteristično samo za početak veze, a vidi sad... izgleda da sam mu inspirativna:)
Ipak, ne zaboravi, rekla sam da u ljubljenju provodimo oko sat ipo – dva od ukupnog sastanka, i to već godinu dana, pa sad ti računaj... – kad se sabere, ljubili smo se preko 6 dana u toku ove godine!!
Kako bih ja bez toga????
--------> uh, bog te ...... :shock: pa mislim, tolko ljubljenja ...... hmmmmmmm. ne mogu to da smislim :) pa mozda ne moras bas tako preterivati ... mozda je bolje od svega pomalo :roll: :)
 
Keeper:
------> grickanje resice? :shock: hihihi ...... ti si bash stigla do detalja, a? :D

--------> uh, bog te ...... :shock: pa mislim, tolko ljubljenja ...... hmmmmmmm. ne mogu to da smislim :) pa mozda ne moras bas tako preterivati ... mozda je bolje od svega pomalo :roll: :)

Grickanje resice... Pa, sta da ti kazem! Brzo ucim...

A ovo je sasvim umereno, znajuci koliko ja volim da se mazim... Radimo onako kako osecamo da treba.... Nadam se da ce nam se zelje uvek poklapati! :P
Nije da ga ja sad prisiljavam da se ljubi sa mnom! Naprotiv... Ma, da, u pravu si... sredice se to samo...
Pozdravljam te!
 
Anonymous:
Ja se nikad nisam ljubio a imam 15 god.
pa sta cekas :shock:
ja mislim da je ljubljenje najvaznije u vezi, probajte da kad ste s' svoljenom osobom da se ljubite ceo dan a da ne pricate i videcete da ljubljenje govori pricu za sebe i da se iz ljubljenja mogu provaliti sva osecanja i da li postoji medjusobno razumevanja, i kolko te ta osoba stvarno voli..... :D mislite o tome :idea:
 
acting_like_a_maniac:
ja mislim da je ljubljenje najvaznije u vezi, probajte da kad ste s' svoljenom osobom da se ljubite ceo dan a da ne pricate i videcete da ljubljenje govori pricu za sebe i da se iz ljubljenja mogu provaliti sva osecanja i da li postoji medjusobno razumevanja, i kolko te ta osoba stvarno voli..... :D mislite o tome :idea:

naravno da ljubljenje ima svoju prichu ali ne jedinu i ne najvazniju :wink:
kroz ljubljenje mozes prozreti neka osecanja ali razumevanje nikako .........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top