Evo kako izgleda devojka sa najvećim usnama ikada

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.277
1715290165628.png


Andrea Ivanova je bugarska influenserka, koja je potrošila više od 23 hiljade evra samo na filere za usne, a ranije je bila na naslovnim stranicama kada je u jednom danu bila podvrgnuta sa ukupno šest operacija kao "eksperiment".

Ova dvadesetšestogodišnjakinja takođe ima filere u obrazima i objasnila je da je nakupljanje filera "izazivalo bore", pa joj je filer ubrizgan sa obe strane nosa kako bi sprečila da "izgleda staro".
 
Podsećamo, ona je prvi put doslepa na naslovnice kada je uradila šest procedura u jednom danu. Ona je ranije otkrila da su je lekari upozorili da bi dodatni filer mogao biti "opasan po život".

- Moj doktor je rekao da je veoma važno (imati filer) na ovim područjima kao da ga nema, a onda će mi lice tokom godina izgledati ostarelo. Pošto imam veliku količinu filera na usnama, kao i na jagodicama, tečnosti se nakupljaju sa obe strane mog lica, što izaziva bore. Tako delikatna područja moraju biti hidrirana i redovno osvežavana da bi stvari bile sveže i mlade - objasnila je ona ranije.

Image1.jpg
 

Back
Top