Da li volite da se ljubite???

  • Začetnik teme Tinejdzerica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nen_black_magic:
voleo bih da saznam kako se to radi...aaaaa, to je ono sto rade na filmovima....aaaaa, to je ono kad sam bio pijan...sta?!ko?! ocu da znam[/quoteNemoj sad da te gadjam sa necim!!!!Salim se!Ali bas ste se udaljili od teme...sto jeste jeste.PITANJE JE KEEPER SAVRSENO!Ako ti se ne svidja a ti nemoj vise pisati!!!
 
Miss_worms:
I da odgovorim na pitanje.Ne volim sva ona"cmakanja"u obraz pogotovo od strane ljudi koje ne znam.To me je oduvek nerviralo.

grrrrr .. i mene to nervira :evil:
ovaj ...... znate kakvo je ljubljenje u modi ???
to sam zapazio kad sam isao letos do grada uvece poa kad se skupi omladina ..... u modi je da se muskarci ljube u obraz. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. meni bilo muka. znate, kao kad se devojke ljube i tako to :oops: uzgred, to sam video kod mene, ne znam kako je kod ostalih ... ovo mesto je inace crna rupa
 
Keeper:
Miss_worms:
I da odgovorim na pitanje.Ne volim sva ona"cmakanja"u obraz pogotovo od strane ljudi koje ne znam.To me je oduvek nerviralo.

grrrrr .. i mene to nervira :evil:
ovaj ...... znate kakvo je ljubljenje u modi ???
to sam zapazio kad sam isao letos do grada uvece poa kad se skupi omladina ..... u modi je da se muskarci ljube u obraz. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. meni bilo muka. znate, kao kad se devojke ljube i tako to :oops: uzgred, to sam video kod mene, ne znam kako je kod ostalih ... ovo mesto je inace crna rupa

Ej,ima i toga kod nas... Svaki put kad ih vidim :shock: :shock: :shock: ... Uzas...
A za devojke to je standard...
 
Sasha85:
Ej,ima i toga kod nas... Svaki put kad ih vidim :shock: :shock: :shock: ... Uzas...
A za devojke to je standard...

to je normalno, da sam ja video, samo kod onih italijanskih mafijasha ..... u "Sopranosima" npr :lol: stalno se grle i ljube, kao mi smo porodica.
a normalno je i za sportiste. kosarkasi i odbojkasi se medjusobno vataju za guzice ... meni mooka bude
 
Da volim!!! Ali ne znam da li dobro to morate pitati moju devojku!
Posto je ona pored mene odgovorice vam:"Pa ne bas najbolje,kada bi davala ocene od cetiri do pet to bi bilo 4-"! Sve ste culi,uzgred pitanje je bilo odlicno!
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
ja od nedavno ponovo pocheo da volim ...... :oops: :oops: :oops: ... dobro, nije da ni pre nisam voleo ...... ali ....... :twisted:
uzgred, opet ova divna tema :P ... c c c c ... bash mi je nedostajala
me too :oops: :lol: :lol: :lol:

eeeeeeeh ........
jedva chekam da ponovo to volimo da radimo :oops:
hiihihiihihiiihihihiihihi .........
:oops: :oops: :oops: DAAAAAAAAAAAAAAAA :D


:cry:
 
Sasha85:
Keeper:
Miss_worms:
I da odgovorim na pitanje.Ne volim sva ona"cmakanja"u obraz pogotovo od strane ljudi koje ne znam.To me je oduvek nerviralo.

grrrrr .. i mene to nervira :evil:
ovaj ...... znate kakvo je ljubljenje u modi ???
to sam zapazio kad sam isao letos do grada uvece poa kad se skupi omladina ..... u modi je da se muskarci ljube u obraz. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. meni bilo muka. znate, kao kad se devojke ljube i tako to :oops: uzgred, to sam video kod mene, ne znam kako je kod ostalih ... ovo mesto je inace crna rupa

Ej,ima i toga kod nas... Svaki put kad ih vidim :shock: :shock: :shock: ... Uzas...
A za devojke to je standard...

:shock: :shock: Keperu cuvaj se ti tamo :!: tamo vrvi od p_ _ _ _ _aaaaaaaaa :!: :!: :shock:
 
Keeper:
... samo jednu jedinu stvar vishe volim od toga
winknudge.gif
ako je pored mene pravi decko,onda mi je sve pravo!!!
 
Jooooooooooj, ljudi... Pa, kako nam nije pala na pamet ova divna, divna, tema, da je ponovo aktiviramo i da se razgovaraaaaaaaamo malo na tu temu... Joj, kako volim da se ljubim!!! Jesam li to vec nekome rekla? Ali, stvaaaaaaaaarno, stvaaaaaaarno volim!!! Uh, sad sam se setila nekih skorih poljubaca i sva sam se najezila...
 
guitarrr_babe:
Jooooooooooj, ljudi... Pa, kako nam nije pala na pamet ova divna, divna, tema, da je ponovo aktiviramo i da se razgovaraaaaaaaamo malo na tu temu... Joj, kako volim da se ljubim!!! Jesam li to vec nekome rekla? Ali, stvaaaaaaaaarno, stvaaaaaaarno volim!!! Uh, sad sam se setila nekih skorih poljubaca i sva sam se najezila...

ajde cuti bre ne morash i nas ostale da jezish ........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top