Quantcast

Žig zveri

vcbccbc vcbcvb

Aktivan član
Poruka
1.639
Nemam ja sta da javim, o tome pise u svetom pismu, svi hriscani govore o tome, ti hoces da kazes da si u pravu a celo monastvo I svestenstvo pravoslavno nije u pravu?!
u pravu u cemu? svako vreme je zigosalo svoje savremenike s 666 od nerona, pape, hitlera, sta znam,... pa tako i danas, te elektronnska dokumenta te ovo te ono i dodjosmo do cipa pod kozu -
objasni kako to da nemamo sabor ili nekog pravoslavnog patrijarha da kaze - ne radite to jer je to to, proroceno u otkrivenju da je zig 666? to ti meni pokazi, a pusti me prica sta tamo neki monah misli, i ti mozes da zamonasis, pa da mislis isto...
ja sam lepo sakupio citate, pokazao kako ja shvatam, imas moj sajt, ako oces, ako neces, tvoja stvar... ti ionako neces ni da budes u situaciji da budes cipovan, tj.da odbijes cip, jer ti ga niko nece ni nuditi... ja ne stavljm nista na sebe, ni tetovaze, pa necu ni cip, ali ne zato sto je to 666, vec zato sto je glupo, jer ja cipove cuvam u novcaniku, a novcanik nikad ne gubim, sve kartice sa cipovima i novcanikom drzim u zadnjem desnom dzepu, sednem na njega i znam da je tu... ljudi koji nose sat, bi mogli oko ruke umesto sata da nose neki univerzalni cip, i stvar resena, pa ih ti opljuni ako smes ili neki monah, ili ko god

Poslednja izmena:

Glasnik.

Elita
Poruka
21.874
Nemam ja sta da javim, o tome pise u svetom pismu, svi hriscani govore o tome, ti hoces da kazes da si u pravu a celo monastvo I svestenstvo pravoslavno nije u pravu?!
Pa bese li cela Svestenicka elita, Fariseja i knjizevniks koja raspe Hrista u pravu ili ne?
Kako da i njih proverimo?
Kako da se slepo ne oslanjamo na coveka, vec i njih da proverimo?
Kako neki proveravahu cak apostole pa se plemenitim nazvase?
Kako?

vcbccbc vcbcvb

Aktivan član
Poruka
1.639
najbolje da kazete da su svi zigosani samo vasa s.... nije, pa ako se zig primi primio se, a ako ne, ... uvek je tu inkriminisano papstvo, tj. rim, od nerona, pa na ovamo

a ne, mi vam ne mozemo prodati pad 1914, znate mi prodajemo generalovo strojenje 598, koje se savrseno uklapa u vas kreditni rejting, da vam pokazem rimsku racunicu, ...vas mesecni iznos je... eto, uzivajte u kupovini narcesovih m.... za b.....

Poslednja izmena:

Glasnik.

Elita
Poruka
21.874
najbolje da kazete da su svi zigosani samo vasa s.... nije, pa ako se zig primi primio se, a ako ne, ... uvek je tu inkriminisano papstvo, tj. rim, od nerona, pa na ovamo

a ne, mi vam ne mozemo prodati pad 1914, znate mi prodajemo generalovo strojenje 598, koje se savrseno uklapa u vas kreditni rejting, da vam pokazem rimsku racunicu, ...vas mesecni iznos je... eto, uzivajte u kupovini narcesovih m.... za b.....
Odakle toliko mrznje iz tebe a zoves se pravoslavan?
Da li vas tome uce tamo?
Zar trebas uvek da imas neprijatelja da bi mogao da budes pravoslavan i uvek da iskazujes mrznju i neprijateljstvo prema drugima da bi uopste mogao da diskutujes sa nekim kao pravoslavan?
Da li je moguce da ti kao pravoslavan, nista nemas da das sagovorniku osim duha neprijateljstva i mrznje?
Da li je to karakter koji se izgradjuje u pravoslavlju?
Da li je moguce da tebi reci apostola, mir imajte i svetinju sa svim ljudima, nista ne znace?

vcbccbc vcbcvb

Aktivan član
Poruka
1.639
Odakle toliko mrznje iz tebe a zoves se pravoslavan?
Da li vas tome uce tamo?
Zar trebas uvek da imas neprijatelja da bi mogao da budes pravoslavan i uvek da iskazujes mrznju i neprijateljstvo prema drugima da bi uopste mogao da diskutujes sa nekim kao pravoslavan?
Da li je moguce da ti kao pravoslavan, nista nemas da das sagovorniku osim duha neprijateljstva i mrznje?
Da li je to karakter koji se izgradjuje u pravoslavlju?
Da li je moguce da tebi reci apostola, mir imajte i svetinju sa svim ljudima, nista ne znace?
cekaj bre malo, ja ako nemam smisla za humor, ne zasluzujem da budem popljuvan, pa preko tog mog nedostatka i svi pravoslavni
sta nije tacno sto sam se nasalio
vi prodajete tog gen. narcesa uskopljenika, evnuha, za rimski neki period, tako da je ovaj IE, u pravu, jer ta vasa prica prosto zaudara koliko smrdi, i samo js 1914 vise vonja