Žene smatraju da su im ugrožena prava, a ustvari ...

:D
Svi smo upoznati sa laprdanjem muškomrznih feministkinja:mrgreen: o ugroženosti žena kada je u pitanju zapošljavanje.
Stvarnost se zapravo razlikuje za 180°

Hajde da napravimo jedan mali test, da vidimo da li dotične žene lažu o selekciji prema polu pri zapošljavanju

Evo čitam malo ove oglase u pancevackom nedeljnom listu Pancevac, i evo šta kažu oglasi:

1. Trafici na Misi potrebna samostalna RADNICA sa iskustvom (radnik bi verovatno bio gubav)

2. Pekari potrebna RADNICA

3. Mlada atraktivna radnica potrebna za rad u atraktivnom studiju za sunčanje (verovatno se radi o prostituciji, ali ajde dobro)

4.Piceriji ***** potrebni pica majstori i RADNICE za pravljenje sendviča i palačinki (zašto ne traže :mrgreen: pica :mrgreen: majstorice i radnike za sendviče i palačinke :mrgreen:)

5. Potrebna MLAĐA DEVOJKA za pomoć u kući i druženje (verovatno se radi o prostituciji).

6. Potrebna RADNICA za rad na roštilju (muškarci nemaju pojma o roštiljanju)

7. Cvećari u Starčevu potrebna RADNICA (muškarci ne znaju da prodaju cveće)

8. Potrebni radnici i radnice za rad na ruletu

9. Potrebna žena za čuvanje starije osobe

10. Potrebna iskusna starija žena za čuvanje dece i pomoć u kući, na Novom Beogradu.

I za kraj: potrebna UČENICA frizerske škole za rad u salonu (a frizeri muški se kobajagi ne školuju u toj školi)

I da ne nabrajam dalje. Ima ukupno 20 oglasa, od tog broja za žene su 15, za muškarce 2 a neutralni 3.

I sad vi meni, braćo Srbi i sestre Srpkinje, recite ko je ovde ugrožen :bye::telefon:


Ja bih rekao muškarci

Zaboravio si da dodas najvecu bezvezotinu u tim oglasima, izdajem stan STUDENTKINJAMA, ili sobu ili... ako u 10 oglasa vidim 1 da se ne konkretizuje tako, cak sam neke i zvao i cim kazem da sam musko odmah odbijaju jer kao zenske su mirnije i cistije, veeeelika zabluda sto je moj komsija, a i moja devojka, osetili pri izdavanju stana studentkinjama pa na kraju godine moralo da usledi renoviranje stana i dela namestaja i uredjaja!!
 
Zaboravio si da dodas najvecu bezvezotinu u tim oglasima, izdajem stan STUDENTKINJAMA, ili sobu ili... ako u 10 oglasa vidim 1 da se ne konkretizuje tako, cak sam neke i zvao i cim kazem da sam musko odmah odbijaju jer kao zenske su mirnije i cistije, veeeelika zabluda sto je moj komsija, a i moja devojka, osetili pri izdavanju stana studentkinjama pa na kraju godine moralo da usledi renoviranje stana i dela namestaja i uredjaja!!

z:D
owo je isto tacxno z:D. ako pogledamo ko izdaje stanowe uwek se widi to Studenjkinjama, a skoro nikada nije u pitanju muski clan
I narawno da zensko ipak ima wishe urednosti od muskartza.
I ja bih pre uwek izdao zenskoj nego muskartzu. Ai fazon je sto i dewojke traze zenske stanare, i muskartzi ( zato sto zele zensku blizinu) Samo josx jedan u nizu pokazatelja objektiwne motji zena z:D
 
@Bratislav90:

kakav si mali prevarant, svuda svaku temu pretvoris u svoju pozornicu...
ajde sad smanji dozivljaj i ne kvari temu, lep si ,zgodan i cudan, ne mozemo cudom da se nacudimo.:lol:

Ja retko kada postujem nesxto aktiwno u nekoj temi
ali owa tema mi se swidja, i ja wam goworim da nije tema o meni z:D
do sada niko nije oborio ni jedan argument zenske motji, wetj samo pricate o mom stilu, kosi, izgledu, broju poseta, slikama(mojim) i ostalo z:D
Idite na profil i tamo komentarisite z:D
 
Ja retko kada postujem nesxto aktiwno u nekoj temi
ali owa tema mi se swidja, i ja wam goworim da nije tema o meni z:D
do sada niko nije oborio ni jedan argument zenske motji, wetj samo pricate o mom stilu, kosi, izgledu, broju poseta, slikama(mojim) i ostalo z:D
Idite na profil i tamo komentarisite z:D

Mi pominjali broj poseta... Tebi siske upale u oci skroz...

Ali, broj poseta nista ne znaci... I ja sam posetio tvoj profil jednom prilikom... Nisam imao cime drugim da se zgrozavam... I prestani da "prosis" reputacije...
 
У овом хаотичном и раслојеном друштву угрожена су права већине и жена и мушкараца.
Експлоатација задњих година достигла је неслућене размере!
Не знам како се одмах примате на вештачке поделе и сукобе међу половима, уместо заједничким снагама
да склоните лоповску багру и све паразите.
 
У овом хаотичном и раслојеном друштву угрожена су права већине и жена и мушкараца.
Експлоатација је невиђена!
Не знам како се одмах примате на вештачке поделе и сукобе међу половима, уместо заједничким снагама да склоните лоповску багру и све паразите.

Pa zene su uglawnom i postawile tu lopowsku bagru z:D
Zbog "manekena" taditja z:D
Zxena kad glasa, ona ne ume da procita program stranke, ne daj boze da razmisli malo o realnosti istoga z:D.
One glasaju ko krdo z:D. I ne zele da u swoj zamisljeni zhiwot, (pun prijatelja topline, i prowoda :lol:) ubatze ikakwe dileme, ili sukob sa realnostju
Zato smo i gde jesmo z:D
 
У овом хаотичном и раслојеном друштву угрожена су права већине и жена и мушкараца.
Експлоатација задњих година достигла је неслућене размере!
Не знам како се одмах примате на вештачке поделе и сукобе међу половима, уместо заједничким снагама
да склоните лоповску багру и све паразите.

Shto ti dobar avataaaar!:D
 
Pa ja sam samo lepsi od zena, i zato mi nisu ni do kolena z:D.
Ali owih nowih zxena se i treba plasiti z:D. Jer su to krda, krda stoke. a normalno ej plasiti se neracionalnih bitja, kojima raste motj iz dana u dan

:hahaha:

To što ste jači spol pokazujete batinama.I da ne zaboravim opijanjem po kavanama.

Pa da se ne zaboravi :hahaha:

da se ne delimo ovde, ugrozeni su i zene i muskarci od sistema.

:ok::ok::ok:
 
Pa zene su uglawnom i postawile tu lopowsku bagru z:D
Zbog "manekena" taditja z:D
Zxena kad glasa, ona ne ume da procita program stranke, ne daj boze da razmisli malo o realnosti istoga z:D.
One glasaju ko krdo z:D. I ne zele da u swoj zamisljeni zhiwot, (pun prijatelja topline, i prowoda :lol:) ubatze ikakwe dileme, ili sukob sa realnostju
Zato smo i gde jesmo z:D

Има тога донекле, али не бих баш тако уопштавала и рекла да жене генерално политичаре процењују на бази
физичког изгледа, јер ако је тако куку нама.

Знам само на једном простом примеру, некада су продавачице у Це маркету биле госпође, дотеране, а сада у
новом "поретку", код газда Мишка су онако баш за жаљење, тешки пролетеријат, делују к'о мученице.
:confused:
 

Back
Top