Žene smatraju da su im ugrožena prava, a ustvari ...

Na mom faksu 2/3 su devojke a samo 1/3 su muskarci i od onih koji zavrse moj faks jedan dobar deo su ljudi na rukovodjecim mestima, e pa od tih ljudi na rukovodecim mestima 95% su muskarci a mozda samo 5% su zene. Znaci odnos je skroz neproporcionalan. Ali to je tako normalno, to je slobodno trziste rada i slobodna konkurecija na trzistu rada.
Zene su da budu mame i domacice a ne za biznis. ;)
 
Има тога донекле, али не бих баш тако уопштавала и рекла да жене генерално политичаре процењују на бази
физичког изгледа, јер ако је тако куку нама.

Знам само на једном простом примеру, некада су продавачице у Це маркету биле госпође, дотеране, а сада у
новом "поретку", код газда Мишка су онако баш за жаљење, тешки пролетеријат, делују к'о мученице.
:confused:

PAzi ja kada kazem zena, ili muskarac, mislim na wetjinu narawno uwek. Imas izuzetaka
ali je fakat da zxene u mnogo wetjem broju slucajewa glasaju bez ikakwog razmisljanja. Znaci bukwalno nece sesti ni razmisliti ni 1 sekund.
Pitam ja drugaricu kao za koga ces glasati? Ona kao Tadic
Ja reko sto, ona pa Boze kakwo pitanje z:D z:D. Njima je to eto tako zD:. Po nekom nahodjenju z:D.
Pitaj samo swoje prijateljitze na primer, dal se interesuju za politiku ili uopste bilo sta tako, i dobices od 90 posto njih odgowor, ma nemam ja wremena d se bakcem sa time/ ne mogu se optereciwati sa time z:D
 
Na mom faksu 2/3 su devojke a samo 1/3 su muskarci i od onih koji zavrse moj faks jedan dobar deo su ljudi na rukovodjecim mestima, e pa od tih ljudi na rukovodecim mestima 95% su muskarci a mozda samo 5% su zene. Znaci odnos je skroz neproporcionalan. Ali to je tako normalno, to je slobodno trziste rada i slobodna konkurecija na trzistu rada.
Zene su da budu mame i domacice a ne za biznis. ;)

ne lupetaj
Inace owaj podatak ti je totalno sumnjiw z:D.
Koji je to faks? :think:
 
Na mom faksu 2/3 su devojke a samo 1/3 su muskarci i od onih koji zavrse moj faks jedan dobar deo su ljudi na rukovodjecim mestima, e pa od tih ljudi na rukovodecim mestima 95% su muskarci a mozda samo 5% su zene. Znaci odnos je skroz neproporcionalan. Ali to je tako normalno, to je slobodno trziste rada i slobodna konkurecija na trzistu rada.
Zene su da budu mame i domacice a ne za biznis. ;)

OoOoo ovo je bilo tako surovo........:mrgreen:.........sad si ga ugasio :mrgreen:
 
Ekonomski. Oko 2/3 su devojke i 1/3 su muskarci priblizno. Sad mozda ce se neki ljutiti sta ja kazem, ali to je jednostavno tako.

Jel to neka vukojebina ili Beograd? z:D
Inace ako pogledas po beogradu, wetjina tih direktora, sawetnika, menagera, ili uopste ljidu koji rade u bankama su ti zxene z:D
Mada uopste mi imamo owde prezasitjenje ekonomista i prawnika isto. Pa wishe ne znas sta tjes od tolikih ekonomista i prawnika u zemlji u kojoj na radnika ti dodje 3 prawnika i ekonomista z:D
 
PAzi ja kada kazem zena, ili muskarac, mislim na wetjinu narawno uwek. Imas izuzetaka
ali je fakat da zxene u mnogo wetjem broju slucajewa glasaju bez ikakwog razmisljanja. Znaci bukwalno nece sesti ni razmisliti ni 1 sekund.
Pitam ja drugaricu kao za koga ces glasati? Ona kao Tadic
Ja reko sto, ona pa Boze kakwo pitanje z:D z:D. Njima je to eto tako zD:. Po nekom nahodjenju z:D.
Pitaj samo swoje prijateljitze na primer, dal se interesuju za politiku ili uopste bilo sta tako, i dobices od 90 posto njih odgowor, ma nemam ja wremena d se bakcem sa time/ ne mogu se optereciwati sa time z:D


Можда су до 2000-те избори и имали неки значај, али након тога, потпуно је свеједно која опција је на власти, јер смо изгубили суверенитет и нама влада ММФ, а наши властодршци само спроводе њихова наређења. Тако да овде су потребне неке корените промене и "власти" и "опозиције". И једни и други су одсвирали своје.
 
Jel to neka vukojebina ili Beograd? z:D
Inace ako pogledas po beogradu, wetjina tih direktora, sawetnika, menagera, ili uopste ljidu koji rade u bankama su ti zxene z:D
Mada uopste mi imamo owde prezasitjenje ekonomista i prawnika isto. Pa wishe ne znas sta tjes od tolikih ekonomista i prawnika u zemlji u kojoj na radnika ti dodje 3 prawnika i ekonomista z:D

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ti si hodajuci cirkus...
 
:D
Svi smo upoznati sa laprdanjem muškomrznih feministkinja:mrgreen: o ugroženosti žena kada je u pitanju zapošljavanje.
Stvarnost se zapravo razlikuje za 180°

Hajde da napravimo jedan mali test, da vidimo da li dotične žene lažu o selekciji prema polu pri zapošljavanju

Evo čitam malo ove oglase u pancevackom nedeljnom listu Pancevac, i evo šta kažu oglasi:

1. Trafici na Misi potrebna samostalna RADNICA sa iskustvom (radnik bi verovatno bio gubav)

2. Pekari potrebna RADNICA

3. Mlada atraktivna radnica potrebna za rad u atraktivnom studiju za sunčanje (verovatno se radi o prostituciji, ali ajde dobro)

4.Piceriji ***** potrebni pica majstori i RADNICE za pravljenje sendviča i palačinki (zašto ne traže :mrgreen: pica :mrgreen: majstorice i radnike za sendviče i palačinke :mrgreen:)

5. Potrebna MLAĐA DEVOJKA za pomoć u kući i druženje (verovatno se radi o prostituciji).

6. Potrebna RADNICA za rad na roštilju (muškarci nemaju pojma o roštiljanju)

7. Cvećari u Starčevu potrebna RADNICA (muškarci ne znaju da prodaju cveće)

8. Potrebni radnici i radnice za rad na ruletu

9. Potrebna žena za čuvanje starije osobe

10. Potrebna iskusna starija žena za čuvanje dece i pomoć u kući, na Novom Beogradu.

I za kraj: potrebna UČENICA frizerske škole za rad u salonu (a frizeri muški se kobajagi ne školuju u toj školi)

I da ne nabrajam dalje. Ima ukupno 20 oglasa, od tog broja za žene su 15, za muškarce 2 a neutralni 3.

I sad vi meni, braćo Srbi i sestre Srpkinje, recite ko je ovde ugrožen :bye::telefon:


Ja bih rekao muškarci
:lol: Ja ne postujem na politici, ali samo da zapazim nesto. Zene IMAJU PROBLEM DA SE PROBIJU NA DIREKTORSKA MESTA za gde su naravno kvalifikovane ko i muskarci, ali zbog bracnug statusa/imanja (ili ne) dece/para dobrih bataka su diskrimisane . Nisu zene samo radnice u pekarama, frizerke i kuvarice. One su doktori nauka, lekari i pravnice :roll: :cao:
 
:lol: Ja ne postujem na politici, ali samo da zapazim nesto. Zene IMAJU PROBLEM DA SE PROBIJU NA DIREKTORSKA MESTA za gde su naravno kvalifikovana ko i muskarci, ali zbog bracnug statusa/imanja (ili ne) dece/para dobrih bataka su diskrimisana . Nisu zene samo radnice u pekarama, frizerke i kuvarice. One su doktori nauka, lekari i pravnice :roll:
PRawnika imasx pun qratz sada z:D
I na onom fakultetu barem u BG, 70 posto fakulteta- zxene z:D.
 
Pa ja kada pogledam lokalno ne bih rekao da je 5 posto, wetj da je oko 50 50 z:D

Mada sam u BG pa se mozda razlikuje od mesta do mesta

E pazi kad u liberalnoj "demokratskoj" Americi od 500 direktora 500 najvecih americkih kompanija 485 direktora su muskarci a samo 15 direktora su zene. Svidelo se to nekom ili ne. I to su ti tacni podaci. Znaci to je slobodno trziste rada i konkurencija.
 
:lol: Ja ne postujem na politici, ali samo da zapazim nesto. Zene IMAJU PROBLEM DA SE PROBIJU NA DIREKTORSKA MESTA za gde su naravno kvalifikovane ko i muskarci, ali zbog bracnug statusa/imanja (ili ne) dece/para dobrih bataka su diskrimisana . Nisu zene samo radnice u pekarama, frizerke i kuvarice. One su doktori nauka, lekari i pravnice :roll: :cao:

Izvini nesto mi bode oci........kako to da niste zapazile da ste i takodje diskriminisane u rudnicima,na gradilistima,vojnoj obavezi,automehanicarskim radnjama
:think::mrgreen:

Milim ja ne vidim tamo ni 0,1% zena,zar to nije diskriminacija :dontunderstand::mrgreen::dontunderstand:
 
E pazi kad u liberalnoj "demokratskoj" Americi od 500 direktora 500 najvecih americkih kompanija 485 direktora su muskarci a samo 15 direktora su zene. Svidelo se to nekom ili ne. I to su ti tacni podaci. Znaci to je slobodno trziste rada i konkurencija.
To je zato sto je dewojkama Bogom dan wetji dar, pa im ne trebau direktorska mesta itd z:D.
Ali widetjesx menja se to polako, i swe wishe i wishe zxene se uwlace u swe pore drustwa z:D
 
Izvini nesto mi bode oci........kako to da niste zapazile da ste i takodje diskriminisane u rudnicima,na gradilistima,vojnoj obavezi,automehanicarskim radnjama :think::mrgreen:

Milim ja ne vidim tamo ni 0,1% zena,zar to nije diskriminacija :dontunderstand::mrgreen::dontunderstand:
Ne, postoje muski neki i neki zenski poslovi. Pricam o univerzalnim.. Logicno je da ce devojka prodavati garderobu (muskarci ne znaju razliku izmedju trencha i kaputa, ili znate :mrgreen::per:) .
 
Ne, postoje muski neki i neki zenski poslovi. Pricam o univerzalnim.. Logicno je da ce devojka prodavati garderobu (muskarci ne znaju razliku izmedju trencha i kaputa, ili znate :mrgreen::per:) .

Izmedju kaputa i cega... :hahaha:

Ja znam puno odetji, i to nije nikaka nauka z:D.
Moze swako nauciti.

Tebe niko i ne ubraja u muske... Nije ni cudo sto znas... Jel tako, Anita... :whistling:
 
Ajde,ajde...............:mrgreen:.......znaci sad nisi za ravnopravsnost polova :dontunderstand::mrgreen:

Nego i vecina tih "univerzalnih" poslova malko vise lezi muskarcima :rtfm:
Kad mi jedan muskarac objasni razliku izmedju stileto stikle, platforme i 'slagane' pete , mozete da nam budete ravnopravni. :mrgreen:
I sta su sandalete, rimljanke, mokasine? Koje su letnje cizme? :mrgreen:
Nisam ja 'politicarka' samo me dotace tema.. Verujem u ravnopravnost, ali neki poslovi jednostavno leze vise zenama, drugi muskarcima.. ;)
:cao:
 
Nemoj da se nerviras... Naborace ti se celo... Sta ces posle...

Nivea_Visage_Q10_Wrinkle_Control_Night_enlarge.jpg


:ok: :ok:
 

Back
Top