Kršenje međunarodnog prava

Nije bitno koliko je djece umrlo, bitno je da je to za njih prihvatljiva cijena promjene režima.

To znači iste ideje kao i nacističke da se pobije što više drugih i drugačijih.

Pa lepo te pitam jesu li ih pobili?

Jesu li stavili iracku decu uza zid i streljali ih? To je cin koji bi se glatko desio pre dvesta godina u drzavi poput Iraka.
Danas ipak postoji svest da se to ne sme.

Belgijanci su sekli deci stopala pre malo vise od stotinak godina u sekundi ako im se ne bi svidelo kako je otac tog deteta radio u polju.
Danas Belgija to ne radi.

I to medjunarodno ratno pravo se bazira na uticaju SAD-a. Ni ono ne bi postojalo i ti se ne bi pozivao na njega da Amerikanci nisu isterali Nirmberg do kraja i konacno kaznili zlocince.
Dok je Evropa to bila nesposobna da ucini sa Vilhemom koji je klisnuo u Holandiju...ili gde vec. Do Amerikanaca nije bilo moguce sprovesti individualnu krivicnu odgovornost, zato je nemacki vladar i pobegao bez posledica.

Jesu li stavili iracku decu uza zid i streljali ih? To je cin koji bi se glatko desio pre dvesta godina u drzavi poput Iraka.

Belgijanci su sekli deci stopala pre malo vise od stotinak godina u sekundi ako im se ne bi svidelo kako je otac tog deteta radio u polju.

I to medjunarodno ratno pravo se bazira na uticaju SAD-a. Ni ono ne bi postojalo i ti se ne bi pozivao na njega da Amerikanci nisu isterali Nirmberg do kraja i konacno kaznili zlocince.
Dok je Evropa to bila nesposobna da ucini sa Vilhemom koji je klisnuo u Holandiju...ili gde vec. Do Amerikanaca nije bilo moguce sprovesti individualnu krivicnu odgovornost, zato je nemacki vladar i pobegao bez posledica.
Ne zna se koliko je djece pomrlo, nije utvrđen broj.
Ono što je sigurno je da samo fašisti pristaju na genocid u kojem bi pola miliona djece pomrlo a izjava Olbrajt govori da im nije ni važno koliko djece će umrijeti.

Protiv takvih se mora boriti jer to je povampireni fašizam.

Ja sam te pitao ko određuje a ne ko ne određuje.
Ti pocinjes od pogresnih stvari u pravu.

Treba da pocnes od pojedinca, njegove poslovne i pravne sposobnosti, i njegovog prava svojine, pa da na tome gradis dalje pravnu teoriju.

To sto se ti bavis Drzavama kao nekim entitetima koje su metafizicki dati inepromenjljivi, to je produkt ovog naseg uzasnog kolektivistickog skolstva.

Sve drustvene nauke, poput pravne i ekonosmke nauke, kao najbitnije drustvene nauke, su nastale u modernom dobu, na postulatima individualizma.

U prevodu, bas me zabole ko i kako govori u ime Drzave, u ime moje svojine bogami nece govoriti.

Ja hocu da gospodin Hil govori ovoj mojoj lokalnoj bandi sta i kako da rade sa mojom otetom imovinom.

Mozda ti neces, ali ja hocu.

Nista tvoja zelja nije bitnija od moje, pa i da vas je 10 miliona na jedan.

Ne znam o čemu ti buncaš kada same SAD ne priznaju nadležnost Međunarodnog krivičnog suda čiji je statu u Povelji UN.

O kakvom ti doprinosu SAD-a međunarodnom pravu mantraš svega ti?

Ne znam o čemu ti buncaš kada same SAD ne priznaju nadležnost Međunarodnog krivičnog suda čiji je statu u Povelji UN.

O kakvom ti doprinosu SAD-a međunarodnom pravu mantraš svega ti?

Dje se nalazi UN?

Midtown_Manhattan_Skyline_004.jpg

Ne zna se koliko je djece pomrlo, nije utvrđen broj.
Ono što je sigurno je da samo fašisti pristaju na genocid u kojem bi pola miliona djece pomrlo a izjava Olbrajt govori da im nije ni važno koliko djece će umrijeti.

Protiv takvih se mora boriti jer to je povampireni fašizam.
Sta mislis, ko je vise ubio tu decu, Sadamova banda, ili banda Revolucionarne Garde, protiv kojih su se borili, u americkoj invaziji na Irak?

Ne, USA nije tacan odgovor, u rangu jedne hiljaditine ove 2 opcije gore.

Ti pocinjes od pogresnih stvari u pravu.

Treba da pocnes od pojedinca, njegove poslovne i pravne sposobnosti, i njegovog prava svojine, pa da na tome gradis dalje pravnu teoriju.

To sto se ti bavis Drzavama kao nekim entitetima koje su metafizicki dati inepromenjljivi, to je produkt ovog naseg uzasnog kolektivistickog skolstva.

Sve drustvene nauke, poput pravne i ekonosmke nauke, kao najbitnije drustvene nauke, su nastale u modernom dobu, na postulatima individualizma.

U prevodu, bas me zabole ko i kako govori u ime Drzave, u ime moje svojine bogami nece govoriti.

Ja hocu da gospodin Hil govori ovoj mojoj lokalnoj bandi sta i kako da rade sa mojom otetom imovinom.

Mozda ti neces, ali ja hocu.

Nista tvoja zelja nije bitnija od moje, pa i da vas je 10 miliona na jedan.
Znači ne znaš ko određuje? Ti sigurno ne i takvi kao ti. Postoji način na koji se to utvrđuje.

A ako neko ne dozvoljava onda je tu SB UN koji jedini može da upotreni silu.

Sta mislis, ko je vise ubio tu decu, Sadamova banda, ili banda Revolucionarne Garde, protiv kojih su se borili, u americkoj invaziji na Irak?

Ne, USA nije tacan odgovor, u rangu jedne hiljaditine ove 2 opcije gore.
SAD su pobile tu djecu jer je navedeno u intervjuu da su djeca pomrla od posledica rata i invazije te od sankcija i nedostatka lijekova.

SAD su ih pobile i to im ni malo ne smeta. Zato jer su djeca iračka.

Znači ne znaš ko određuje? Ti sigurno ne i takvi kao ti. Postoji način na koji se to utvrđuje.

A ako neko ne dozvoljava onda je tu SB UN koji jedini može da upotreni silu.
Savet Bezbednosti sacinjavaju i takve drzave kao sto su Rusija i Kina, gde su gradjani tih drzava okupirani od strane bande na vlasti.

Ne znam sta bi uopste i moglo da znaci njihovo misljenje.

Savet Bezbednosti sacinjavaju i takve drzave kao sto su Rusija i Kina, gde su gradjani tih drzava okupirani od strane bande na vlasti.

Ne znam sta bi uopste i moglo da znaci njihovo misljenje.
Nije bitno tvoje mišljenje, ja te pitam o propisima i dokumentima UN.

Šta mene briga šta ti "misliš da bi trebalo" ja te pitam kako je po međunarodnom pravu i povelji UN.

Zanemari svoje i moje mišljenje, držimo se fakti i propisa.

SAD su pobile tu djecu jer je navedeno u intervjuu da su djeca pomrla od posledica rata i invazije te od sankcija i nedostatka lijekova.

SAD su ih pobile i to im ni malo ne smeta. Zato jer su djeca iračka.
I opet, decu su pobile Sadamova banda, i banda isturenog odeljenja Revolucionarne garde u Iraku, protiv kog se Sadam borio. U nihovom medjusobnom sukobu, Irak je devastiran.

Je li Sadamu bilo lepo dok je dobijao americke pare da se bori protiv Irana i njihovih podguznih muva, tada valjda deca nisu umirala u tim ratovima, jer je 'postovan suverenitet Iraka', pricam ti pricu.

I opet, decu su pobile Sadamova banda, i banda isturenog odeljenja Revolucionarne garde u Iraku, protiv kog se Sadam borio. U nihovom medjusobnom sukobu, Irak je devastiran.

Je li Sadamu bilo lepo dok je dobijao americke pare da se bori protiv Irana i njihovih podguznih muva, tada valjda deca nisu umirala u tim ratovima, jer je 'postovan suverenitet iraka', pricam ti pricu.
Ne, ti lažeš. Djeca su umrla od posledica rata koji su SAD izazvale kršeći međunarodno pravo aktom agresije na suverenu državu da bi otele naftu i promjenile režim.

Ne, ti lažeš. Djeca su umrla od posledica rata koji su SAD izazvale kršeći međunarodno pravo aktom agresije na suverenu državu da bi otele naftu i promjenile režim.
Sadama su i bukvalno ubile ove podguzne muve Revolucionarne Garde, ciji naslednici i danas hoce da od Iraka naprave Iran vol 2.0.

Sadam je i ranije vodio rat protiv samog Irana, gde je pobijeno isto ko zna koliko dece.

Za sve je to Amerika kriva, naravno.

Amerika je kriva i sto me zena vara, i sto je Maradona umro od droge, i sto je cetvtra sezona True Detectiva jad, uzas i beda.

Sadama su i bukvalno ubile ove podguzne muve Revolucionarne Garde, ciji naslednici i danas hoce da od Iraka naprave Iran vol 2.0.

Sadam je i ranije vodio rat protiv samog Irana, gde je pobijeno isto ko zna koliko dece.

Amerika je kriva i sto me zena vara, i sto je Maradona umro od droge, i sto je cetvtra sezona True Detectiva jad, uzas i beda.

Pitaj ga sto nijesu njegovi slusali UN tokom rata kada su zarobili UN mirovne vojnike i digli srednji prst Ujedinjenim nacijama i medjunarodnom pravu.

nisu smjeli ulaziti na teritoriju druge države i to sa naoružanjem i još više tamo su pucali, granatirali, bacali bombe. Čim je poslednji njemački vojnik napustio teritorij rusije, rusi su trebali stati, jer sve ostalo je mješanje u unutarnje poslove druge države
Ето шта се добије кад неко покуашава да оправда Амере... и истовремено да другима нешто набије на нос...
Видиш, у претходном светском рату, Совјети су наставили да бију Немце и након њиховог протеривања са територија СССР јер правно гледајући у том моменту Пољска, Чехословачка, Краљевина Југославија... нису постојале у својим границама обзиром да су биле окупиране од стране Немачке. Другим речима Совјети су наставили да бију Немце на територијама на којима су владали. не можеш да причаш о "мешању у унутрашње свари Пољске у моменту када Република Пољска није ни постојала нити је и један Пољски војник био на територији Пољске...

Заиста, да ли је могуће изнети тврдње које си изнео, а да то стварно мислиш.
Оно, разумем као си плаћен да "дижеш дискусију", те циљ оправдава сваку изјаву, али оно, бар мало да се буде...

Садам је 3 пута на власт у Ираку доводила ЦИА, народ га отера са власти, а ЦИА га врати. Амери му дају задатак да нападне Иран, потом Кувајт а онда га на крају убију на основу лажне оптужбе...

Садам је 3 пута на власт у Ираку доводила ЦИА, народ га отера са власти, а ЦИА га врати. Амери му дају задатак да нападне Иран, потом Кувајт а онда га на крају убију на основу лажне оптужбе...
Tako je Druze Homeini.

Mada su ga ipak ubili ovi vasi, a ne Zapad.

sad imamo interesantno pitanje, šta su rusi tražili u kini 45 da tamo napadaju japance
eto prihvatimo to da su ruje ganjale nemce koji dođoše iz poljske...
ali japanci u kini
eto ti još jedno očigledno mešanje u unutrašnje stvari jedne država i vojna intervencija
Совјети нису напали Јапанце у Кини већ на нетриторији коју су Јапанци окупирали и вршили стравичне злочине. На територији на којој су руси напали Јапанце Кинези нису имали никакву власт нити суверенитет (Манџуко је била марионетска држава у оквиру Јапанског царства)...

Back