Kršenje međunarodnog prava

Možda bi trolovi u pokušaju mogli nešto i da objasne, da ne koristi informacije koje smo mi proverili uživo i znamo da nisu informacije nego čista laž.
Dakle mi smo živeli istinu, a informacije koje širi mali neznalica su stizale iz izvora koji fabrikuju informacije iliti lažu. Znači ko vama brani da vi živite virtualnu istinu, ali nas ne lažite.
Sve što je napisao ovaj klinac koji se trepa u stvari odraslih su budalaština koje je saznao iz neke igrice.

Naravno, moglo bi nešto istinito da se sazna iz svake informacije, kada bi imalo zdrave pameti, ali otkud je zdrava pamet, ako neko bleji u ekran i vidi sebe kao subjekt u igrici gde je normalno da ideš po svetu i tamaniš neprijatelje. Pričati o medjunarodnom pravu može neko ko ima malo mozga i razume da debilna civilizacija ne prihvata da bude deo sveta nego imperija iznad sveta koja može bilo gde na svetu da uvodi pravila koja se razlikuju od civilizovanih pravila medjunarodnog prava.
Koliko treba biti glup i zaludjen virtualnim životom pa verovati da neko ko nije deo civilizacije sprovodi civilizovane norme? koliko?
Dakle dupeglava sedi si di si i igraj se u pesku, a ne petljaj se tako musav u stvari odraslih jer je to nepristojno...

Ne prdi klonjaro.

American Wrestling GIF

Samo budala moze da misli da predsednik USA ima istu odgovornost u americkoj vlasti, kao Putin u ruskoj vlasti.

To je vama sve isto u narativima.

Nazalost, te vase jezicke fore gde 'predsednik' = 'predsednik', i 'drzava'= 'drzava', kod mene ne mogu da vam prodju.
Смешан си.
Тим горе, спада под удружени злочиначки подухват.
ЈА се слажем да се Путину суди као појединцу а Америци за УЗП.

П.С. Мислим да би овоме и сам Путин дао продршку.

Back