Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko postujete roditelje svoje zene / devojke ili mozda smatrate da oni uopste nisu bitni?

Ako ona smatra da su bitni onda jesu bitni.

Da li se izvinite ili je to vama nemoguca misija cak i kada je ocigledno da bi trebali tako nesto da uradite?

Retko se izvinjavam i trudim se da ne dodjem u situaciju da se izvinjvam.

Koliko verujete ljudima?
Ono da li postoji neko ko o vama ajd ako ne 100% a ono barem 95% zna.

Ne otvaram se toliko, zeznuo se par puta.

Koliko ste ljubomorni u vezi? Da li volite vasu devojku da pravite ljubomornom tako sto govorite da je neka druga zena lepa, zgodna, zanimljiva itd, i da li mislite da takve stvari uopste treba da govorite vasoj devojci?

Nemam pojma.
Ne znam ko bi svojoj dragoj rekao da je neka druga zena lepsa ili zanimljivija od nje. Toliko lud nisam niti znam nekoga ko tako razmislja.
 
Koliko postujete roditelje svoje zene / devojke ili mozda smatrate da oni uopste nisu bitni?
Ljude postujem koliko zasluze,nevezano za rodbinske odnose.
Da li se izvinite ili je to vama nemoguca misija cak i kada je ocigledno da bi trebali tako nesto da uradite?
Trudim se da ne dodje do toga,ali kad pogresim nije problem da se izvinim.
Koliko verujete ljudima?
Ono da li postoji neko ko o vama ajd ako ne 100% a ono barem 95% zna.
Ne verujem ljudima dok se ne dokaze suprotno :)
Ne postoji niko ko zna toliko o meni...
Koliko ste ljubomorni u vezi? Da li volite vasu devojku da pravite ljubomornom tako sto govorite da je neka druga zena lepa, zgodna, zanimljiva itd, i da li mislite da takve stvari uopste treba da govorite vasoj devojci?
Nisam ljubomoran i ne volim ljubomoru generalno.
Ni meni ne smeta ako ona konstatuje da je neko lep,ne vidim zasto bi smetalo i njoj?
 
Nisam ljubomoran i ne volim ljubomoru generalno.
Ni meni ne smeta ako ona konstatuje da je neko lep,ne vidim zasto bi smetalo i njoj?
Meni to ima smisla da se komentarise jedino ako su javne licnosti u pitanju, ali ovako za osobe koje sreces ne, jer je samo pitanje kad ce da se desi prevara. Isto kao sto ni ja ne bi govorila da mi je neko drugi lep, cemu to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top