Žene pitaju, muškarci odgovaraju III

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li ste kockar?
Pri tom ne mislim na klasicnog kockara koji ide u kockarnicu nego da li ste osoba koja ima herca da ide na sve ili nista u zivotu bez obzira koja je oblast u pitanju ili ste ipak za onu varijantu, neka je sica ali da je sigurica.
To nije kockar nego avanturista.Mada i to je neprecizno.Da.Ja sam takav.
Trbalo bi formulisati pitanje u smislu dali ste spremni na sve.A opet i to nije najbolje rečeno.
Da.Definitivno.Ja sam taj.Spreman na sve i svašta u interesu očuvanja nečega što smatram da je toga vredno.
 
To je deo mene koji prihvatam i cuvam, ne verujem da cu se 100% asimilovati ovde.
I ako se 100% naviknes tu gde si,ne znaci da ces prestati da budes ono sta si.
Ja sam i pored svega i dalje pred ovima ponosan sto sam Srbin,i tako ce ostati.Ako ne zbog danasnjice,imamo sjajne epizode i ljude iz proslosti koj nas izdvajaju iz gomile malih naroda....
 
I ako se 100% naviknes tu gde si,ne znaci da ces prestati da budes ono sta si.
Ja sam i pored svega i dalje pred ovima ponosan sto sam Srbin,i tako ce ostati.Ako ne zbog danasnjice,imamo sjajne epizode i ljude iz proslosti koj nas izdvajaju iz gomile malih naroda....
Pred kojima?

Sad videh da si postao moderator.Jeli to zato.što se družiš sa ženama?:hahaha:
 
I ako se 100% naviknes tu gde si,ne znaci da ces prestati da budes ono sta si.
Ja sam i pored svega i dalje pred ovima ponosan sto sam Srbin,i tako ce ostati.Ako ne zbog danasnjice,imamo sjajne epizode i ljude iz proslosti koj nas izdvajaju iz gomile malih naroda....

Kako da se 100% naviknem kada nemaju ni burek ni sarmu :lol:

Slazem se sa tobom Trust, ja sam ja gde god da odem i sta god da radim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top