Zbog cega srpski anti-komunisti i neo-cetnici vole Putina?

pa nemoj fore radi, nije posteno, a ja sam za inteletualno postenje pod broj 1.
pazi, ja nisam suprotstavio kolektivne individualnim slobodama, vec sam tebe upitao, jer si ti sam naveo da su prepreka drzave,. nacije, narodi

znaci, nemoj da mi stavljas reci u usta, vec svako da SAM zauzme svoje stanoviste, ako smo posteni
okey, za tebe je sloboda samo individualna, ne postoje slobodne drzave, nacije ili narodi., ili mislis da samo ne bi trebale da postoje?
Ne. Sloboda je individualno osecanje. Ne postoji sloboda Drzava/nacija/naroda/preduzeca, osim kada kreiras takve narative koji tebi odgovaraju. Uslovno se koristi takav termin da bi se ljudima priblizile neke apstraktne stvari, da ispada da su i one iste kao konkretne, sa istim osobinama i svojstvima. Pa tako Drzava moze da je slobodna, nacija da te voli, a narod da te mrzi. To tebe jezik vara, da ne pocnem sada ovde da promovisem te postmoderniste u stilu Deride.

I naravno, da ne ulazim sada u filozofske price o tome da li uopste postoji sloda ili je sve determinizam, itd.
 
Tzv. autosovinizam je do jaja, cisto da se bude drugaciji od raznih beckovica, kovica, antonica, djurkovica i slicne srbo-cecenske bagre.
Ja volim da sam kontras, posebno i inat toj ekipi koju pominjes; ja bih bio kontra njima cak i da pricaju o svom ukusu za slatkise. :D

To je taj moj klasicni srpski karakter.
 
Ja volim da sam kontras, posebno i inat toj ekipi koju pominjes; ja bih bio kontra njima cak i da pricaju o svom ukusu za slatkise. :D

To je taj moj klasicni srpski karakter.
djavo je protivnik
Ne. Sloboda je individualno osecanje.
delimicno se slazem, mislim da razumem sta ti zastupas, ali postoji tu jedno veliko ALI, zapravo vise
I naravno, da ne ulazim sada u filozofske price o tome da li uopste postoji sloda ili je sve determinizam, itd.
ti se vec pitas da li sloboda uopste postoji, ali [to je zato sto] nedostaje ti hriscansko tumacenje sta je ona zapravo
 
opet lisica i kiselo grozdje

pa kina je vec lider sveta sa rusijom, samo ti spavas i mastas, zivis u nekoj proslosti plus se zanosis buducnoscu tipa sta bi bilo kada bi bilo, deluzionista 100%

koliko do skora ste pakostili da ce kina da zabije rusiji noz u ledja, kad ono pobratimili se, kina drzi lekciju blinkenu da je dvolicna amerika

svet se menja, a ti i tebi slicnio spavate, bice vam budjenje jako traumaticno, bojim se da cete prosto pobeci u ludilo neko u nemogucnosti da komprehendujete realnost
On je u pravom mentalnom kmetstvu i tu nema pomoći.
 
Srpski anti-komunisti, koji kritikuju komunizam, i kojima je omiljeni politicar, pazi sad- KGB oficir :eek:

Vole Che Gevaru, Kastra i PIO Fond.

Da li je moguce napraviti apsurdniji scenario od ovoga? :think:

Sta je sledece, protivnici legalizacije kanabisa koji vole Boba Marlija? :think:
Mislim da lupas ko… pa zasto ne bi anti komunisti podrzavali kapitalisticku pravoslavnu drzavu?
 
Mislim da lupas ko… pa zasto ne bi anti komunisti podrzavali kapitalisticku pravoslavnu drzavu?
radi se samo o liberalnom kapitalizmu koji nema perspektivu ni u svetu, a kamoli u rusiji

Донета фундаментална одлука: Путин креће у напад на либерале у влади!


ko je razbio kapitalizam? pazi, 38imak:ovo tvrdi brukings

Yes, capitalism is broken. To recover, liberals must eat humble pie.

Can Liberal Capitalism Survive?​


Is the Golden Age of Liberal Capitalism Over?

i ajd sad gde je logika da nesto sto je razbijeno i zavrsilo karijeru, putin odrzava u rusiji? za cije babe zdravlja?​

 
Poslednja izmena:
Ne. Sloboda je individualno osecanje. Ne postoji sloboda Drzava/nacija/naroda/preduzeca, osim kada kreiras takve narative koji tebi odgovaraju. Uslovno se koristi takav termin da bi se ljudima priblizile neke apstraktne stvari, da ispada da su i one iste kao konkretne, sa istim osobinama i svojstvima. Pa tako Drzava moze da je slobodna, nacija da te voli, a narod da te mrzi. To tebe jezik vara, da ne pocnem sada ovde da promovisem te postmoderniste u stilu Deride.

I naravno, da ne ulazim sada u filozofske price o tome da li uopste postoji sloda ili je sve determinizam, itd.
Sloboda je kad su Narod i Država Slobodni! I kad imaju Pravednog Vladara. Ropstvo je kad smo pod tuđinskim jarmom i kad tuđin vlada našom Državom.
Ja volim da sam kontras, posebno i inat toj ekipi koju pominjes; ja bih bio kontra njima cak i da pricaju o svom ukusu za slatkise. :D

To je taj moj klasicni srpski karakter.
Ako si individualista, kako pričaš, kako možeš da imaš srpski/ruski/turski/ini karakter? Valjda je tvoj karakter samo tvoj, a ne kolektivni? Eto jedne logičke zavrzlame za tebe. :D
 
409122341_930783358617849_5117768453290289912_n.jpg
 
Srpski anti-komunisti i četnici ne vole Putina. Međutim, u poslednjih 10-20 godina, marksisti trećesvetke orijentacije jesu infiltrirali na patriotsku scenu, a masa ljudi (pogotovo matorih smarača koji provode 2/3 dana na face-u) ih je priglila kao svoje ideologe misleći da je to srpstvo i četništvo. A opet ti ljudi nisu nimalo bili skloni četničkoj ideologiji dok ona nije redefinisana u pravcu anti-amerikanizma.
 
Rusija ima fenomenalan humani kapital, koji je vekovno unistavan i sputavan od strane bandita na vlasti.
Pa sad,da li je to baš tako ? Ja ne bih rekao da jest.Pre će biti da su progres u Rusiju donosili uglavnom stranci.Čak je i doprinos stranaca razvoju atomskog oružja i raketne tehnike bio odlučujući a bez toga ni privid statusa supersile SSSR ne bi imao.
 

Back
Top