Zbog cega srpski anti-komunisti i neo-cetnici vole Putina?

Moderan svet ne unistava drustva, vec od njih zeli da napravi skup sto vecih potrosaca.

Tako se svima vise isplati, umesto da lupaju samare.
e, ali nece svet vise da kupuje zapadna sranja, da uvozi demokratiju i ostalo, kaze da je zapad obicna varalica, i hohstapler koji samo gleda gde sta ima da se opljacka, a kao fol da drugima prodaje, konzumerizam, jes m za b.
Dobar je bio Drug Jeljcin, evo kako je resavao komunjare, kontra-revolucionare i reakcionase kapitalisticke revolucije:
dobar je bio dok je rusija bila na kolenima, zato sada putin ne valja jer raskantava zapad, nafo zapomaze nema municije, panika na zapadu

eh da je zapadu sad jedan jeljcin pa da raskanta rusiju, mislite se vi rusofobi, ali prosao voz, samo kmecite sada, dok vas mi ameri lozimo, ajde AJMO SVI U NAPAD NA KREMLJ

legija stranaca obozava takve kao ti da gnoje u ukrajini, samo je problem sto si bezmudic kao i ova net u bojna
 
Poslednja izmena:
e, ali nece svet vise da kupuje zapadna sranja, da uvozi demokratiju i ostalo, kaze da je zapad obicna varalica, i hohstapler koji samo gleda gde sta ima da se opljacka, a kao fol da drugima prodaje, konzumerizam, jes m za b.

dobar je bio dok je rusija bila na kolenima, zato sada putin ne valja jer raskatava zapad, nafoi zapomaze nema municije, panika na zapadu

eh da je zapadu sad jedan jeljcin pa da raskanta rusiju, mislite se vi
Da, zato evo Srbi se ubise da ne beze na taj zli Zapad.
Jeljcin je bio logicna posledica komunisticke pustosi.
Masu stvari koje je uradio je Putin iskoristio da nadogradi, samo za svoj etatisticko-antikapitalisticko-diktatorski rezim.
Da je Rusija nastavila sa razvijanjem kapitalizma, danas bi bila 3 puta jaca.
 
Dobar je bio Drug Jeljcin, evo kako je resavao komunjare, kontra-revolucionare i reakcionase kapitalisticke revolucije:


Da je Rusija nastavila tim kapitalistickim putem, danas bi bila jedna od najjacih Drzava na Planeti. :ok:
Jedino dobro što je izdajnik Jeljcin uradio je to što je doveo Imperatora Putina na Tron.
Mada, to nije do njega, to je već Božja Promisao.
Ali, ja drugu pozitivnu karakteristiku Jeljcina ne vidim.
 
Jeljcin je bio logicna posledica komunisticke pustosi.

Yeltsin%20Food.jpg


During a visit to the United States in 1989 he became more convinced than ever that Russia had been ruinously damaged by its centralized, state‐run economic system, where people stood in long lines to buy the most basic needs of life and more often than not found the shelves bare. He was overwhelmed by what he saw at a Houston supermarket, by the kaleidoscopic variety of meats and vegetables available to ordinary Americans.
Leon Aron, quoting a Yeltsin associate, wrote in his biography, “Yeltsin, A Revolutionary Life”…: “For a long time, on the plane to Miami, he sat motionless, his head in his hands. ‘What have they done to our poor people?’ he said after a long silence.” He added, “On his return to Moscow, Yeltsin would confess the pain he had felt after the Houston excursion: the ‘pain for all of us, for our country so rich, so talented and so exhausted by incessant experiments.’ ”
He wrote that Mr. Yeltsin added, “I think we have committed a crime against our people by making their standard of living so incomparably lower than that of the Americans.” An aide, Lev Sukhanov was reported to have said that it was at that moment that “the last vestige of Bolshevism collapsed” inside his boss.
 
Jedino dobro što je izdajnik Jeljcin uradio je to što je doveo Imperatora Putina na Tron.
Mada, to nije do njega, to je već Božja Promisao.
Ali, ja drugu pozitivnu karakteristiku Jeljcina ne vidim.
ma pusti ga, lisica i kiselo grozdje,. pazi sta bulazni:
Da je Rusija nastavila sa razvijanjem kapitalizma, danas bi bila 3 puta jaca.
i kina bi bila 33 puta, hehehe, kako ti lupetas, jel ovo kapitalizam?
Američka zabrana TikToka neustavna
da nije ovo kapitalizam?
Bidenov režim kaže režimu Zelenskog da prestane bombardirati ruske rafinerije nafte jer bi to moglo uzrokovati skok globalnih cijena energije
Da, zato evo Srbi se ubise da ne beze na taj zli Zapad.
pa bezimo od kompradorskog kapitalizma koji je uveden u srbiji i koji bi ti da razvijas kao u rusiji za vreme jeljcina sto se razvijao

Ekonomija - Економија



Kompradorski kapitalizam u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
ma pusti ga, lisica i kiselo grozdje,. pazi sta bulazni:

i kina bi bila 33 puta, hehehe, kako ti lupetas, jel ovo kapitalizam?
Američka zabrana TikToka neustavna
Da Kina ima makar i taj polovicni kapitalizam kakav je u Americi, Kina bi danas bila kao 3 Amerike, i lider sveta.

Umesto toga, imaju totalitarnu vlast, koja ima podanike od gradjana, od kojih se ocekuje da svaki od njih bude dousnik Sluzbe.
 
Da Kina ima makar i taj polovicni kapitalizam kakav je u Americi, Kina bi danas bila kao 3 Amerike, i lider sveta.

Umesto toga, imaju totalitarnu vlast, koja ima podanike od gradjana, od kojih se ocekuje da svaki od njih bude dousnik Sluzbe.
e, navijas za kompradorski kapitalizam kao za vreme jeljcina, krivo ti je sto se nije nastavio do unistenja rusije, kao sto je srbija na tom putu unistenja - zato smo mi pobegli, od vas srbofoba, rusofoba, ma svih vas koji imate fobije,...

upomoc rusi dolaze, invazija, dere se NAFO ZEMLJA - od takvih mi bezimo,. necemo sa ludacima da imamo posla, vi niste normalni eto, pa shvati, da se mi pitamo sve bi vas potrpali u ludnice
pa bezimo od kompradorskog kapitalizma koji je uveden u srbiji i koji bi ti da razvijas kao u rusiji za vreme jeljcina sto se razvijao

Ekonomija - Економија



Kompradorski kapitalizam u Srbiji.
 
Da Kina ima makar i taj polovicni kapitalizam kakav je u Americi, Kina bi danas bila kao 3 Amerike, i lider sveta.
opet lisica i kiselo grozdje

pa kina je vec lider sveta sa rusijom, samo ti spavas i mastas, zivis u nekoj proslosti plus se zanosis buducnoscu tipa sta bi bilo kada bi bilo, deluzionista 100%

koliko do skora ste pakostili da ce kina da zabije rusiji noz u ledja, kad ono pobratimili se, kina drzi lekciju blinkenu da je dvolicna amerika

svet se menja, a ti i tebi slicnio spavate, bice vam budjenje jako traumaticno, bojim se da cete prosto pobeci u ludilo neko u nemogucnosti da komprehendujete realnost
 
e, navijas za kompradorski kapitalizam kao za vreme jeljcina, krivo ti je sto se nije nastavio do unistenja rusije, kao sto je srbija na tom putu unistenja - zato smo mi pobegli, od vas srbofoba, rusofoba, ma svih vas koji imate fobije,...

upomoc rusi dolaze, invazija, dere se NAFO ZEMLJA - od takvih mi bezimo,. necemo sa ludacima da imamo posla, vi niste normalni eto, pa shvati, da se mi pitamo sve bi vas potrpali u ludnice
Unistavanje drzave je kolektivizam, centralisticka vlast, i pljuvanje po individualizmu.
Te vase fore gde izraz 'sloboda' koje je individualno osecanje, otimate od individue, i dodajete kolektivima kao sto su Drzave, nacije i narodi; u kojima je individua cak i nebitna, moze da prodje samo kod ovih sa jeftinijim ulaznicama.

Rusija nije slobodna, Kina nije slobodna, Iran nije slobodan. Naprotiv, njihovi gradjani su podanici i kmetovi tamosnje vlastele.
 
Te vase fore gde izraz 'sloboda' koje je individualno osecanje, otimate od individue, i dodajete kolektivima kao sto su Drzave, nacije i narodi; u kojima je individua cak i nebitna, moze da prodje samo kod ovih sa jeftinijim ulaznicama.
aha, po tebi je znaci drzava, nacija, narod prepreka toj individualnoj slobodi, i odatle izvire tvoj autosovinizam? porobiti, ili prosto eliminisati drzave nacije, narode, da bi pojedinac zadobio slobodu? Melting pot ?

ja inace to vec znam, ali je drugacije kada ti to sam priznas; sada smo spremni tek za dalju diskusiju, ali prvo da zaizmemo stanovista, ti si dakle deklarisani autosovinista? da ili ne
 
Poslednja izmena:
aha, po tebi je znaci drzava, nacija, narod prepreka toj individualnoj slobodi, i odatle izvire tvoj autosovinizam

ja inace to vec znam, ali je drugacije kada ti to sam priznas; sada smo spremni tek za dalju diskusiju, ali prvo da zaizmemo stanovista, ti si dakle deklarisani autosovinista? da ili ne
Ne, to je realna analiza, realnih drustvenih desavanja. Eto cak i ti govoris da je vise slobode u drustvima koja objektivno imaju manje individualne slobode, zato sto su nekakve 'Drzave/nacije/plemena' tamo slobodniji. Sama tvoj narativ govori da je moja analiza tacna.

Taj izraz 'autosovinizam' je vic, sala, komika, besmislica; i ko ga koristi u ozbiljnom kontekstu, nije bas pod libelu, kako se kod nas kaze.

Mogu da kazem da sam autosovinista fore radi.
 
Ne, to je realna analiza, realnih drustvenih desavanja. Eto cak i ti govoris da je vise slobode u drustvima koja objektivno imaju manje individualne slobode, zato sto su nekakve 'Drzave/nacije/plemena' tamo slobodniji. Sama tvoj narativ govori da je moja analiza tacna.

Taj izraz je vic, sala, komika, besmislica, i ko ga koristi u ozbiljnom kontekstu, nije bas pod libelu, kako se kod nas kaze.

Moga da kazem da sam autosovinista fore radi.
pa nemoj fore radi, nije posteno, a ja sam za inteletualno postenje pod broj 1.
pazi, ja nisam suprotstavio kolektivne individualnim slobodama, vec sam tebe upitao, jer si ti sam naveo da su prepreka drzave,. nacije, narodi
Te vase fore gde izraz 'sloboda' koje je individualno osecanje, otimate od individue, i dodajete kolektivima kao sto su Drzave, nacije i narodi; u kojima je individua cak i nebitna, moze da prodje samo kod ovih sa jeftinijim ulaznicama.
znaci, nemoj da mi stavljas reci u usta, vec svako da SAM zauzme svoje stanoviste, ako smo posteni
okey, za tebe je sloboda samo individualna, ne postoje slobodne drzave, nacije ili narodi., ili mislis da samo ne bi trebale da postoje? elaboriraj jos malo, sta te kosta? pa cu ja da se izjasnim, posle tebe odmah... pazi, mozda se ja i slazem sa tobom, ja sam monarhista, kakve crne drzave, samo carevine priznajem, ovo sa drzavama nista ne valja, sve cemo da ih raskantamo!
 

Back
Top