zašto...?

Mozda ovaj vic najbolje objasnjava ;))

Otvorio se novi Trzni centar za nabavku savrsenih muzeva u koji su zene mogle da odu i da izmedj mnogo maskaraca odaberu sebi savrsenog muza. Prostirao se na pet spratova, organizovan tako da su muskarci na svakom sledecem spratu imali vise pozitivnih atributa. Jedino pravilo koje je vazilo bilo je da cim otvorite vrata nekog sprata,morate da odaberete muskarca s togsprata,ako odete na sledecisprat,nije bilo vracanja dole,sem za one koje izlaze iz prodavnice. I tako,nadju se dve prijateljice i odu u taj trzni centar da nadju sebi mladozenju. Na prvom spratu stoji tabla na kojoj pise ''Ovi muskarci imaju odlicno placen posao i vole decu''. Procitaju one to i kazu ''Bas lepo...sli,sta nas ceka na sledecem spratu''. Na drugom spratu stoji tabla na kojoj pise: ''Ovi muskarci imaju odlicno placen posao,vole decu i izuzetno su zgdodni'' "Hmmmm",kazu devojke,"kakvi su tek oni na spratu vise?" Na trecem spratu stoji tabla na kojoj pise:Ovi muskarci imaju odlicno placen posao,vole decu,izuzetno su zgodni i hoce da pomognu u kucnim poslovima". "Opa!",kazu devojke. "Vrlo pivlacno.... ali tamo gore su jos bolji!" Na cetvrtom spratu stoji tabla na kojoj pise:''Ovi muskarci imaju odlicno placen posao,vole decu,izuzetno su zgodni i hoce da pomognu u kucnim poslovima i fenomenalni su u krevetu" "Milost!'' Ali,zamisli samo sta tek mora da nas ceka na sledecem spratu?",kazu devojke. Popnu se one,dakle,na peti sprat. Na petom spratu stoji tabla na kojoj pise: ''OVAJ SPRAT SLUZI SAMO KAO DOKAZ DA JE NEKE ZENE NEMOGUCE ZADOVOLJITI" =)
 
ja bi tebi poželeo da tebe tvoj muž nakon 20tak godina braka zavodi...misim to ako se udaš...
al živi bili pa videli, javi mi se za ne mora dvaes, za 10 godina, da vimo jel te i dalje zavodi...
u kojim li ti oblacima živiš kad zastupaš ovakve stvari...:neutral:
 
ja bi tebi poželeo da tebe tvoj muž nakon 20tak godina braka zavodi...misim to ako se udaš...
al živi bili pa videli, javi mi se za ne mora dvaes, za 10 godina, da vimo jel te i dalje zavodi...
u kojim li ti oblacima živiš kad zastupaš ovakve stvari...:neutral:

to isto ko moj kolega...ja se majhom vise zezam ono macho fore...a on mi objasnjava kako treba zenu svaki dan zavoditi, te svece, te slatkise joj kupuje..a ja isto uvek kazem cekaj par gpdina pa ce pricamo..nema ni godina dana vec mu se zena na glavi penje...uzima slobodan dan da idu u soping..a vec poceo da prica kako mu se penje na glavi te sinoc srecan sto je otisla do majke a on drmnuo dva jegera sa red bulom i kad dosla vec mu zvoncala sto ej i to popio ;)) paz da je ne zavodi vise ;)))
 
to isto ko moj kolega...ja se majhom vise zezam ono macho fore...a on mi objasnjava kako treba zenu svaki dan zavoditi, te svece, te slatkise joj kupuje..a ja isto uvek kazem cekaj par gpdina pa ce pricamo..nema ni godina dana vec mu se zena na glavi penje...uzima slobodan dan da idu u soping..a vec poceo da prica kako mu se penje na glavi te sinoc srecan sto je otisla do majke a on drmnuo dva jegera sa red bulom i kad dosla vec mu zvoncala sto ej i to popio ;)) paz da je ne zavodi vise ;)))

ma pusti viš da se proserava na angro...
svi znamo da je realnost nešto malo drugačija stvar od tih njihovih oblaka i prinčeva na belim konjima...
 
Hepi, to mora da se zasluzi.
Nije dovoljno samo biti zensko.

Видиш да је поента ставити мушкарца у подређени положај, као жена мора да се осваја сваки дан, а ми смо као ту па смо ту, ко нас је*е. Мотка говњива овде реши све проблеме.
 
Видиш да је поента ставити мушкарца у подређени положај, као жена мора да се осваја сваки дан, а ми смо као ту па смо ту, ко нас је*е. Мотка говњива овде реши све проблеме.

Vidi ti"muskarcine",on bi govnjivom motkom,ma tebe bi ja motkom po bubrezima,da vidis sta je "osecaj"
Ne treba zenu zavoditi svaki dan,treba je paziti svaki dan,na razno-razne nacine,kao na primer;
Lep osmeh,izneti djubre,usisati,kolacic-keksic,obarit jaje,otici u kupovinu,reci joj:"volim te","danas lepo izgledas","zornjak ranim jutrom,
i neka zena ide u soping sama,sto da ne,imas ti svoj sportski dan.Ne dati joj da se udeblja,pomozi joj da ti uzvrati,da se oseca zenstvenom,a sto je najvaznije:"pare i seks".Tada ti nedje trebati druga,nezes citati novine i gledati tv,nego "podeli zivot u ritmu muzike za ples".Ljubav bude i prodje,Strast treba da ostane,ali bez dosade,kada "pojedes" 50 kila soli,onda je to zivot u dvoje.Sve je u glavi,"sprovedi u telo",i eto ti srece u zivotu:cool:
 
Vidi ti"muskarcine",on bi govnjivom motkom,ma tebe bi ja motkom po bubrezima,da vidis sta je "osecaj"
Ne treba zenu zavoditi svaki dan,treba je paziti svaki dan,na razno-razne nacine,kao na primer;
Lep osmeh,izneti djubre,usisati,kolacic-keksic,obarit jaje,otici u kupovinu,reci joj:"volim te","danas lepo izgledas","zornjak ranim jutrom,
i neka zena ide u soping sama,sto da ne,imas ti svoj sportski dan.Ne dati joj da se udeblja,pomozi joj da ti uzvrati,da se oseca zenstvenom,a sto je najvaznije:"pare i seks".Tada ti nedje trebati druga,nezes citati novine i gledati tv,nego "podeli zivot u ritmu muzike za ples".Ljubav bude i prodje,Strast treba da ostane,ali bez dosade,kada "pojedes" 50 kila soli,onda je to zivot u dvoje.Sve je u glavi,"sprovedi u telo",i eto ti srece u zivotu:cool:

Не да бих говњивом мотком, него бих ове као што је она стрпао на бродове па послао у сомалију да се са хијенама играју тј да се хијене играју са њима. А што се тиче мотке и бубрега изволи слободно, позван си уредно.

Иди колачићу-кексићу увлачи се у дупета пи*ко једна папучарска, заобиђи ти мене. И прочитај шта сам написао, није то проблем, али у тој поставци као "ми смо те које су битне, нама треба да се клањате да нас заводите и то, а вама треба да је част што смо уопште са вама, шта ви сад ту још има да тражите"...
 
Не да бих говњивом мотком, него бих ове као што је она стрпао на бродове па послао у сомалију да се са хијенама играју тј да се хијене играју са њима. А што се тиче мотке и бубрега изволи слободно, позван си уредно.

Иди колачићу-кексићу увлачи се у дупета пи*ко једна папучарска, заобиђи ти мене. И прочитај шта сам написао, није то проблем, али у тој поставци као "ми смо те које су битне, нама треба да се клањате да нас заводите и то, а вама треба да је част што смо уопште са вама, шта ви сад ту још има да тражите"...

Slusaj "dilber",jako si pametan,ti na normalan nacin ne mozes da dodjes do zene,nesto su ti skrivile u zivotu,tvoj problem. Da nije njih,ne bi ni tebe bilo.jel to jasno?Trebas da budes dzentlmen,a ne jajara,ti kao neki snagator,znas motku cu da primenim.Voleo bi da vidim kako bi ti bubrezi"pocrveneli",kada su aperkati u pitanju.Budi dobar i lepo se ponasaj,ovo nije mesto za silu i galamdzije,zene seu deo nas.

- - - - - - - - - -

Не да бих говњивом мотком, него бих ове као што је она стрпао на бродове па послао у сомалију да се са хијенама играју тј да се хијене играју са њима. А што се тиче мотке и бубрега изволи слободно, позван си уредно.

Иди колачићу-кексићу увлачи се у дупета пи*ко једна папучарска, заобиђи ти мене. И прочитај шта сам написао, није то проблем, али у тој поставци као "ми смо те које су битне, нама треба да се клањате да нас заводите и то, а вама треба да је част што смо уопште са вама, шта ви сад ту још има да тражите"...

Slusaj "dilber",jako si pametan,ti na normalan nacin ne mozes da dodjes do zene,nesto su ti skrivile u zivotu,tvoj problem. Da nije njih,ne bi ni tebe bilo.jel to jasno?Trebas da budes dzentlmen,a ne jajara,ti kao neki snagator,znas motku cu da primenim.Voleo bi da vidim kako bi ti bubrezi"pocrveneli",kada su aperkati u pitanju.Budi dobar i lepo se ponasaj,ovo nije mesto za silu i galamdzije,zene seu deo nas.:cool:
 
Kako kaže ona muslimanska poslovica: svako jutro kad se probudiš, zvizni ženi šamarčinu. Ako ti ne znaš zašto, znaće ona. :hahaha:

Nisam za šamarčine i nisam za svakodnevno osvajanje. Više sam za ono što je pouka sveštenika po obavljenom svetom obredu venčanja: volite se, pomažite se, uvažavajte se, čuvajte se. Daleko bilo da je žena svojim telom dovela sve u kuću i brak što je potrebno. To može samo matica u mravinjaku, ali onda ako to hoće ta žena - da je sobom samom donela sve što treba u brak, onda mora biti svesna da i ta sloboda sa sobom donosi neke odgovornosti i obaveze.

Najčešće toga nisu svesne i misle poprilično odsečeno od realnosti. Žena, ako je dovela u brak samo svoje telo i smatra da je time dovela sve (ne morate mi verovati, ali upravo sam to video na nekoliko mesta i ne može me niko slagati da to ne postoji), zar ne bi onda bilo fer da to svoje telo predaje braku u potpunosti? Naime, zar ne bi bilo fer da onda zaista po ceo dan se kinđuri i hrani zdravo, ali da svake godine donese barem jedno čeljade na svet? Pa ko može tako, neka radi tako. Neka se cura izvoli naći u takvoj bogatoj kući da ima dve služavke i u bašti i na njivi još hiljadu pomoćnika, a muž direktor korporacije da je kući taman toliko da je kresne, odspava i trkom ujutru na posao i usput smišlja lepa imena za decu.

Ali današnje maštanje i život u oblacima i nečija dužnost da nekoga titra je daleko pobegla od realnosti.

Zato i jesu fer skromne devojke željne porodice i braka, a ne devojke, koje žele da zasluže dobrog muža i bogatu udaju i da rode u vrh glave dvoje dece.
 
Slusaj "dilber",jako si pametan,ti na normalan nacin ne mozes da dodjes do zene,nesto su ti skrivile u zivotu,tvoj problem. Da nije njih,ne bi ni tebe bilo.jel to jasno?Trebas da budes dzentlmen,a ne jajara,ti kao neki snagator,znas motku cu da primenim.Voleo bi da vidim kako bi ti bubrezi"pocrveneli",kada su aperkati u pitanju.Budi dobar i lepo se ponasaj,ovo nije mesto za silu i galamdzije,zene seu deo nas.:cool:

Ето не могу, мене жене неће, шта ћу, осуђен сам да живим без њих зато ја некад и напишем за неку клошарку овако нешто, то није зато што је она клошарка већ зато што мене ниједна неће, ето провалио си ме и сад идем да скочим са панчевца. :sad2:

Да није било мушкараца не би било ни њих, јер оплодња иде од мушкарца иначе им стомаци служе за сра*е као и теби нпр... И шта ћемо сад? Мииисим није да потежем ту причу, али кад смо већ код тога...

Не мотку као мотку, није то поента, већ говњива мотка, поента је да је уваљаш у го*на јер јој је тамо и место.

Опет ти кажем позван си и аперкатима да ми зацрвениш бубреге, није проблем ама баш никакав.
 

Back
Top